Activități de coafură și frizerie
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 15:52
Despre SHOBY SALON S.R.L.
SHOBY SALON S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Vaslui, judetul VASLUI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, SHOBY SALON S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 39.384 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 37.138 RON in 2019 la 39.384 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 39.384 RON
- Venituri totale
- 42.596 RON
- Cheltuieli totale
- 51.884 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 990 RON
- Active circulante
- 12.923 RON
- Stocuri
- 12.485 RON
- Creanțe
- 136 RON
- Casa & conturi bănci
- 302 RON
- Capital propriu
- -5.262 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, VASLUI, Mun. Vaslui, Str. Huşului
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 28.05.2019
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2019 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 39.384 RON
- Rezultat net
- -9.393 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 39.384 RON | 44.477 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 42.596 RON | 52.211 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 51.884 RON | 81.617 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 9.288 RON | 29.406 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 9.393 RON | 29.928 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 990 RON | 990 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 12.923 RON | 11.873 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 13.913 RON | 12.863 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 12.485 RON | 11.654 RON |
| CreanțeSume de încasat | 136 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 302 RON | 219 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 19.175 RON | 8.580 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -5.262 RON | 4.283 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,67 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -37,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 39.384 -11,5% față de anul precedent | 42.596 | 51.884 | 0 | 0 | 9.288 | 9.393 |
| 2023 | 44.477 -5,7% față de anul precedent | 52.211 | 81.617 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 29.406 | 29.928 |
| 2022 | 47.146 +8,0% față de anul precedent | 54.365 | 45.115 | 9.250 +82,3% față de anul precedent | 7.620 +115,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 43.657 +8,9% față de anul precedent | 51.182 | 46.108 | 5.074 +220,3% față de anul precedent | 3.539 +255,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 40.079 +7,9% față de anul precedent | 43.136 | 41.552 | 1.584 -92,0% față de anul precedent | 996 -94,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 37.138 | 38.298 | 18.494 | 19.804 | 18.655 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 990 | 12.923 | 13.913 | 12.485 | 136 | 302 |
| 2023 | 990 | 11.873 | 12.863 | 11.654 | 0 | 219 |
| 2022 | 990 | 33.812 | 34.802 | 11.225 | 0 | 22.587 |
| 2021 | 990 | 27.339 | 28.329 | 6.920 | 0 | 20.419 |
| 2020 | 990 | 21.530 | 22.520 | 6.547 | 0 | 14.983 |
| 2019 | 990 | 22.603 | 23.593 | 3.650 | 0 | 18.953 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.175 +123,5% față de anul precedent | -5.262 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2023 | 8.580 +1.351,8% față de anul precedent | 4.283 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 591 -66,0% față de anul precedent | 34.211 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 1.739 -34,8% față de anul precedent | 26.590 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 2.669 -43,7% față de anul precedent | 19.851 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 4.738 | 18.855 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CHCOSTICĂ HARIUC | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2635/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 39.384 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 39.384 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 39.384 RON -11.45% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.393 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 19.175 RON +123.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 44.477 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.477 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.477 RON -5.66% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 29.928 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 8.580 RON +1351.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 47.146 RON. Profit: 7.620 RON
Cifra de afaceri: 47.146 RON. Profit: 7.620 RON
- Cifra de afaceri
- 47.146 RON +7.99% față de anul precedent
- Profit net
- 7.620 RON +115.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 591 RON -66.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 43.657 RON. Profit: 3.539 RON
Cifra de afaceri: 43.657 RON. Profit: 3.539 RON
- Cifra de afaceri
- 43.657 RON +8.93% față de anul precedent
- Profit net
- 3.539 RON +255.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.739 RON -34.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 40.079 RON. Profit: 996 RON
Cifra de afaceri: 40.079 RON. Profit: 996 RON
- Cifra de afaceri
- 40.079 RON +7.92% față de anul precedent
- Profit net
- 996 RON -94.66% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.669 RON -43.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 37.138 RON. Profit: 18.655 RON
Cifra de afaceri: 37.138 RON. Profit: 18.655 RON
- Cifra de afaceri
- 37.138 RON
- Profit net
- 18.655 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 4.738 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSHOBY SALON S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Mun. Vaslui (VASLUI)
SHOBY SALON S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Mun. Vaslui (VASLUI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
26.012026Mentiune · Buletin 2635/2026sedii secundare
sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- SHOBY SALON S.R.L.
- CUI
- 41183002
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 26.01.2026
- Registrul Comerțului
- J2019000540375
- EUID
- ROONRC.J2019000540375
- Sediu
- Jud. Vaslui, Municipiul Vaslui, Strada HUSULUI, Bl. 163, Scara A, Etaj 4, Ap. 2
- Județ
- Vaslui
- Număr încheiere
- 57385
- Data încheierii
- 26.01.2026
- Număr dosar
- 278522
- Data dosarului
- 22.01.2026
- Tribunal
- Vaslui
- Registrator
- LARISA MANUELA UNGUREANU
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 278522 din 22.01.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Vaslui
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Vaslui
Alte firme din Vaslui
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SHOBY SALON S.R.L.?
CUI-ul SHOBY SALON S.R.L. este 41183002.
Unde este sediul SHOBY SALON S.R.L.?
SHOBY SALON S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Mun. Vaslui, Str. Huşului, Mun. Vaslui, judetul VASLUI.
Cand a fost infiintata SHOBY SALON S.R.L.?
SHOBY SALON S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SHOBY SALON S.R.L. in 2024?
In 2024, SHOBY SALON S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 39.384 RON.
Cati angajati are SHOBY SALON S.R.L.?
SHOBY SALON S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are SHOBY SALON S.R.L.?
SHOBY SALON S.R.L. are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).
Ce profit a inregistrat SHOBY SALON S.R.L. in 2024?
SHOBY SALON S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 9.393 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.