Activ Plătitor TVA

ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L.

CUI: 41208581
CIF: RO41208581
Reg. Com.: J36/437/2019
CAEN: 0145
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 iunie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Creşterea ovinelor şi caprinelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 09:38

Despre ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L.

ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ceatalchioi Com. Ceatalchioi, judetul TULCEA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea ovinelor şi caprinelor" (cod CAEN 0145), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 423.221 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.2%). Profitul net inregistrat a fost de 3.679 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 27.700 RON in 2020 la 423.221 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
423.221 RON
Venituri totale
442.373 RON
Cheltuieli totale
431.336 RON
Profit brut
11.037 RON
Profit net
3.679 RON
Marja profit net
0,87%
Active imobilizate
152.751 RON
Active circulante
320.079 RON
Stocuri
272.593 RON
Creanțe
35.245 RON
Casa & conturi bănci
12.241 RON
Capital propriu
459.331 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Sat Ceatalchioi Com. Ceatalchioi, Str. Dunării nr. 25, 827040
Telefon0752804696

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Sat Ceatalchioi Com. Ceatalchioi, Str. Dunării nr. 25, 827040
Cod poștal: 827040
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Sat Ceatalchioi Com. Ceatalchioi, Str. Dunării nr. 25, 827040
Cod postal
827040
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.06.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
423.221 RON
Rezultat net
3.679 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 423.221 RON 441.871 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 442.373 RON 507.037 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 431.336 RON 489.385 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.037 RON 17.652 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.679 RON 13.558 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 152.751 RON 86.584 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 320.079 RON 370.995 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 472.830 RON 457.579 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 272.593 RON 267.800 RON
CreanțeSume de încasat 35.245 RON 60.201 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.241 RON 42.994 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 13.499 RON 1.928 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 459.331 RON 455.651 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active472.830RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale472.830 RON
Datorii totale13.499 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,8 %Profit net / active totale
ROE
0,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
23,71 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 423.221 -4,2% față de anul precedent 442.373 431.336 11.037 -37,5% față de anul precedent 3.679 -72,9% față de anul precedent 0 0
2023 441.871 -17,4% față de anul precedent 507.037 489.385 17.652 -95,7% față de anul precedent 13.558 -96,6% față de anul precedent 0 0
2022 535.235 +478,5% față de anul precedent 911.828 503.165 408.663 +956,7% față de anul precedent 403.311 +1.005,5% față de anul precedent 0 0
2021 92.519 +234,0% față de anul precedent 122.748 84.075 38.673 +1.257,9% față de anul precedent 36.482 +1.637,2% față de anul precedent 0 0
2020 27.700 27.700 24.852 2.848 2.100 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 152.751 320.079 472.830 272.593 35.245 12.241
2023 86.584 370.995 457.579 267.800 60.201 42.994
2022 92.294 407.782 500.076 313.500 33.860 60.422
2021 100.115 84.588 184.703 34.943 49.091 554
2020 60.213 5.995 66.208 3.327 1.965 703

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 13.499 +600,2% față de anul precedent 459.331 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2023 1.928 -96,7% față de anul precedent 455.651 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 57.983 -60,3% față de anul precedent 442.093 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2021 145.921 +128,3% față de anul precedent 38.782 Neraportat 2
2020 63.908 2.300 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 423.221 RON. Profit: 3.679 RON

Cifra de afaceri: 423.221 RON. Profit: 3.679 RON

Cifra de afaceri
423.221 RON -4.22% față de anul precedent
Profit net
3.679 RON -72.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
13.499 RON +600.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 441.871 RON. Profit: 13.558 RON

Cifra de afaceri: 441.871 RON. Profit: 13.558 RON

Cifra de afaceri
441.871 RON -17.44% față de anul precedent
Profit net
13.558 RON -96.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.928 RON -96.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 535.235 RON. Profit: 403.311 RON

Cifra de afaceri: 535.235 RON. Profit: 403.311 RON

Cifra de afaceri
535.235 RON +478.51% față de anul precedent
Profit net
403.311 RON +1005.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
57.983 RON -60.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 92.519 RON. Profit: 36.482 RON

Cifra de afaceri: 92.519 RON. Profit: 36.482 RON

Cifra de afaceri
92.519 RON +234% față de anul precedent
Profit net
36.482 RON +1637.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
145.921 RON +128.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 27.700 RON. Profit: 2.100 RON

Cifra de afaceri: 27.700 RON. Profit: 2.100 RON

Cifra de afaceri
27.700 RON
Profit net
2.100 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
63.908 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0145 in Sat Ceatalchioi Com. Ceatalchioi (TULCEA)

ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0145 in Sat Ceatalchioi Com. Ceatalchioi (TULCEA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0145, Tulcea

MOHA EXPRES S.R.L.
CUI: 45597538CAEN: 0145
Activ
TULCEA, Sat Baia Com. Baia2022-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
456.318 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIT ZOOTEHNIC S.R.L.
CUI: 48218582CAEN: 0145
Activ
TULCEA, Sat Stejaru Com. Stejaru2023-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
362.075 RON
Profit
100.252 RON
Angajati
0
AMALIA FAMILY SRL
CUI: 34409701CAEN: 0145
Activ
TULCEA, Sat Făgăraşu Nou Com. Topolog2015-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
589.815 RON
Profit
32.231 RON
Angajati
3
BANTUR FERMA S.R.L.
CUI: 39430828CAEN: 0145
Activ
TULCEA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu2018-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.104 RON
Profit
53.293 RON
Angajati
1
VAN-OVIS SRL
CUI: 19077900CAEN: 0145
Activ
TULCEA, Sat Stejaru Com. Stejaru2006-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.493.364 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0145, Tulcea

MOHA LIVESTOCK S.R.L.
CUI: 39492170CAEN: 0145
Activ
TULCEA, Sat Baia Com. Baia2018-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.977.300 RON
Profit
6.887 RON
Angajati
7
CRIST MGT STEJARU S.R.L.
CUI: 44143614CAEN: 0145
Activ
TULCEA, Sat Stejaru Com. Stejaru2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
706.650 RON
Profit
1.636 RON
Angajati
1

Alte firme din Tulcea

IMPRIM CENTER TOTAL S.R.L.
CUI: 41208590CAEN: 1812
Activ
TULCEA, Orş. Babadag2019-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.107 RON
Profit
856 RON
Angajati
1
IREN COLŢ DE NATURĂ S.R.L.
CUI: 41174047CAEN: 4776
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2019-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.588 RON
Profit
9.343 RON
Angajati
1
BFL LIDER UTILAJ S.R.L.
CUI: 41275386CAEN: 4221
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2019-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
328.801 RON
Profit
108.543 RON
Angajati
1
ZONDRA TOUR S.R.L.
CUI: 40932038CAEN: 9329
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2019-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.310 RON
Profit
11.458 RON
Angajati
2
LITTLE STAR DELTA S.R.L.
CUI: 41642636CAEN: 5611
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2019-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
719.646 RON
Profit
1.187 RON
Angajati
3
RACI DIN DELTA DUNĂRII S.R.L.
CUI: 45342780CAEN: 4632
Activ
TULCEA, Sat Murighiol Com. Murighiol2021-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.082.905 RON
Profit
556.304 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L.?

CUI-ul ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. este 41208581.

Unde este sediul ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L.?

ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. are sediul in Romania, TULCEA, Sat Ceatalchioi Com. Ceatalchioi, Str. Dunării nr. 25, 827040, Sat Ceatalchioi Com. Ceatalchioi, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L.?

ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. in 2024?

In 2024, ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 423.221 RON.

Cati angajati are ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L.?

ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L.?

ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. are codul CAEN principal 0145 (Creşterea ovinelor şi caprinelor).

Ce profit a inregistrat ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. in 2024?

ŞTEFAN AQUA PLANNING S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.679 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.