Activ Plătitor TVAe‑Factură

N&N EUROTRANS UNITED S.R.L.

CUI: 41218135
CIF: RO41218135
Reg. Com.: J2019001138335
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iunie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:34

Despre N&N EUROTRANS UNITED S.R.L.

N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, judetul SUCEAVA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.540.760 RON, in crestere fata de anul precedent (+40.7%). Profitul net inregistrat a fost de 157.903 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 170.042 RON in 2019 la 3.540.760 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.540.760 RON
Venituri totale
3.895.589 RON
Cheltuieli totale
3.712.831 RON
Profit brut
182.758 RON
Profit net
157.903 RON
Marja profit net
4,46%
Active imobilizate
1.596.188 RON
Active circulante
870.758 RON
Stocuri
5.869 RON
Creanțe
534.986 RON
Casa & conturi bănci
329.903 RON
Capital propriu
836.056 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, Str. Luceafărului nr. 7
Telefon00447482414146

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, Str. Luceafărului nr. 7
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, Str. Luceafărului nr. 7
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.06.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.540.760 RON
Rezultat net
157.903 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.540.760 RON 2.516.897 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.895.589 RON 2.858.604 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.712.831 RON 2.395.220 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 182.758 RON 463.384 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 157.903 RON 409.890 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.596.188 RON 378.043 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 870.758 RON 835.592 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.466.946 RON 1.213.635 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.869 RON 107.727 RON
CreanțeSume de încasat 534.986 RON 364.223 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 329.903 RON 363.642 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.630.890 RON 484.217 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 836.056 RON 729.418 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.466.946RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

66,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.466.946 RON
Datorii totale1.630.890 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,4 %Profit net / active totale
ROE
18,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
33,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.540.760 +40,7% față de anul precedent 3.895.589 3.712.831 182.758 -60,6% față de anul precedent 157.903 -61,5% față de anul precedent 0 0
2023 2.516.897 +30,7% față de anul precedent 2.858.604 2.395.220 463.384 +92,1% față de anul precedent 409.890 +81,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.925.482 +10,0% față de anul precedent 2.066.058 1.824.788 241.270 -3,2% față de anul precedent 225.805 -3,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.750.533 +88,0% față de anul precedent 1.865.608 1.616.434 249.174 +74,4% față de anul precedent 233.957 +75,6% față de anul precedent 0 0
2020 931.283 +447,7% față de anul precedent 998.716 855.833 142.883 133.202 0 0
2019 170.042 170.928 182.857 0 0 11.929 13.633

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.596.188 870.758 2.466.946 5.869 534.986 329.903
2023 378.043 835.592 1.213.635 107.727 364.223 363.642
2022 230.072 600.460 830.532 6.083 130.678 463.699
2021 308.837 490.921 799.758 0 172.838 318.083
2020 251.526 235.986 487.512 0 127.170 108.816
2019 198 122.620 122.818 0 98.267 24.353

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.630.890 +236,8% față de anul precedent 836.056 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2023 484.217 +92,9% față de anul precedent 729.418 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2022 251.004 -48,2% față de anul precedent 579.528 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 484.427 +9,4% față de anul precedent 353.724 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2020 442.709 +86,9% față de anul precedent 119.769 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 236.825 -13.433 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACADRIAN CATALIN NECHIFORfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23715/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.540.760 RON. Profit: 157.903 RON

Cifra de afaceri: 3.540.760 RON. Profit: 157.903 RON

Cifra de afaceri
3.540.760 RON +40.68% față de anul precedent
Profit net
157.903 RON -61.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
1.630.890 RON +236.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.516.897 RON. Profit: 409.890 RON

Cifra de afaceri: 2.516.897 RON. Profit: 409.890 RON

Cifra de afaceri
2.516.897 RON +30.72% față de anul precedent
Profit net
409.890 RON +81.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
484.217 RON +92.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.925.482 RON. Profit: 225.805 RON

Cifra de afaceri: 1.925.482 RON. Profit: 225.805 RON

Cifra de afaceri
1.925.482 RON +9.99% față de anul precedent
Profit net
225.805 RON -3.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
251.004 RON -48.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.750.533 RON. Profit: 233.957 RON

Cifra de afaceri: 1.750.533 RON. Profit: 233.957 RON

Cifra de afaceri
1.750.533 RON +87.97% față de anul precedent
Profit net
233.957 RON +75.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
484.427 RON +9.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 931.283 RON. Profit: 133.202 RON

Cifra de afaceri: 931.283 RON. Profit: 133.202 RON

Cifra de afaceri
931.283 RON +447.68% față de anul precedent
Profit net
133.202 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
442.709 RON +86.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 170.042 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 170.042 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
170.042 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.633 RON
Angajati
1
Datorii
236.825 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataN&N EUROTRANS UNITED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni (SUCEAVA)

N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni (SUCEAVA)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.062026Mentiune · Buletin 23715/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
N&N EUROTRANS UNITED S.R.L.
CUI
41218135
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.06.2026
Registrul Comerțului
J33/1138/2019
EUID
ROONRC.J33/1138/2019
Sediu
Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Jud. Suceava, Nr. 1707
Județ
Suceava
Număr încheiere
501436
Data încheierii
22.06.2026
Număr dosar
2436461
Data dosarului
17.06.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Anca Maria Candale

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2436461 din 17.06.2026
  • Hotărâre asociat unic din 10.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23715/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Suceava

DENLARI SPED S.R.L.
CUI: 33688780CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Bălcăuţi Com. Bălcăuţi2014-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.548.974 RON
Profit
601.278 RON
Angajati
6
AMZ-NAV S.R.L.
CUI: 41266299CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Roşcani Orş. Liteni2019-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.538.326 RON
Profit
1.265.537 RON
Angajati
1
PET SPEDITION S.R.L.
CUI: 33904230CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Corocăieşti Com. Vereşti2014-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.563.770 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
C & S TRANS-CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 35138791CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2015-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.537.108 RON
Profit
35.115 RON
Angajati
8
TARMOT TRANSPORT S.R.L.
CUI: 36305138CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2016-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.612.254 RON
Profit
53.397 RON
Angajati
0
TRANSALINOVA S.R.L.
CUI: 39552370CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2018-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.348.010 RON
Profit
260.820 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Suceava

DECEBAL-OVI S.R.L.
CUI: 41218127CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2019-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.050 RON
Profit
42.962 RON
Angajati
1
VRC TIMMY S.R.L.
CUI: 41232997CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2019-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.540 RON
Profit
2.122 RON
Angajati
0
MLC NORD TOTAL S.R.L.
CUI: 41211870CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2019-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.143.077 RON
Profit
104.701 RON
Angajati
6

Alte firme din Suceava

KINETIC S.V. S.R.L.
CUI: 41218151CAEN: 8695
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2019-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
395.971 RON
Profit
8.118 RON
Angajati
4
ALEXAMIH S.R.L.
CUI: 41199300CAEN: 1413
Activ
SUCEAVA, Loc. Frasin Orş. Frasin2019-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.964 RON
Profit
3.278 RON
Angajati
0
PSIHO SENZO S.R.L.
CUI: 41074285CAEN: 8693
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2019-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.200 RON
Profit
5.770 RON
Angajati
0
CLEVERTOPO S.R.L.
CUI: 41387665CAEN: 7112
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2019-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.418 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUXGOLD S.R.L.
CUI: 40020856CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2018-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.000 RON
Profit
6.419 RON
Angajati
1
ISOPIA ART S.R.L.
CUI: 42686053CAEN: 4771
Activ
SUCEAVA, Orş. Vicovu de Sus2020-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.209 RON
Profit
2.862 RON
Angajati
2
AROND SRL
CUI: 14576594CAEN: 7311
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2002-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.922.673 RON
Profit
176.355 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul N&N EUROTRANS UNITED S.R.L.?

CUI-ul N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. este 41218135.

Unde este sediul N&N EUROTRANS UNITED S.R.L.?

N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, Str. Luceafărului nr. 7, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata N&N EUROTRANS UNITED S.R.L.?

N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. in 2024?

In 2024, N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.540.760 RON.

Cati angajati are N&N EUROTRANS UNITED S.R.L.?

N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are N&N EUROTRANS UNITED S.R.L.?

N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. in 2024?

N&N EUROTRANS UNITED S.R.L. a inregistrat un profit net de 157.903 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.