Activ

LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L.

CUI: 41224242
CIF: 41224242
Reg. Com.: J2019000543097
CAEN: 8210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 iunie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Activități de secretariat și servicii suport

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:09

Despre LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L.

LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brăila, judetul BRĂILA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de secretariat și servicii suport" (cod CAEN 8210), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 200.000 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-3.1%). Profitul net inregistrat a fost de 129.798 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 27.507 RON in 2019 la 200.000 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
200.000 RON
Venituri totale
201.279 RON
Cheltuieli totale
69.468 RON
Profit brut
131.811 RON
Profit net
129.798 RON
Marja profit net
64,90%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
413.479 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
402.132 RON
Casa & conturi bănci
11.347 RON
Capital propriu
405.838 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Mun. Brăila, Cal. Călăraşilor nr. 53, 810211
Detalii adresaspatiu comercial 2-unitatea 126. Camera 9

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Cal. Călăraşilor nr. 53, 810211
Cod poștal: 810211
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Cal. Călăraşilor nr. 53, 810211
Detalii
spatiu comercial 2-unitatea 126. Camera 9
Cod postal
810211
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.06.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
200.000 RON
Rezultat net
129.798 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 200.000 RON 206.310 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 201.279 RON 209.475 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 69.468 RON 70.959 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 131.811 RON 138.516 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 129.798 RON 136.421 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 413.479 RON 282.214 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 413.479 RON 282.214 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 402.132 RON 280.605 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.347 RON 1.609 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.641 RON 6.174 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 405.838 RON 276.040 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active413.479RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale413.479 RON
Datorii totale7.641 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
31,4 %Profit net / active totale
ROE
32,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
54,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 200.000 -3,1% față de anul precedent 201.279 69.468 131.811 -4,8% față de anul precedent 129.798 -4,9% față de anul precedent 0 0
2023 206.310 +32,7% față de anul precedent 209.475 70.959 138.516 +203,7% față de anul precedent 136.421 +209,7% față de anul precedent 0 0
2022 155.454 -4,7% față de anul precedent 156.031 110.427 45.604 +56,5% față de anul precedent 44.044 +60,1% față de anul precedent 0 0
2021 163.150 -44,6% față de anul precedent 163.150 134.009 29.141 -67,2% față de anul precedent 27.509 -68,5% față de anul precedent 0 0
2020 294.312 +970,0% față de anul precedent 294.312 205.553 88.759 +400,0% față de anul precedent 87.436 +392,5% față de anul precedent 0 0
2019 27.507 27.507 9.754 17.753 17.753 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 413.479 413.479 0 402.132 11.347
2023 0 282.214 282.214 0 280.605 1.609
2022 0 181.919 181.919 0 163.212 18.707
2021 12.255 126.271 138.526 0 83.437 42.834
2020 24.115 93.532 117.647 0 56.400 37.132
2019 21.870 106.354 128.224 0 0 106.354

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.641 +23,8% față de anul precedent 405.838 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 6.174 +45,1% față de anul precedent 276.040 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 4.255 -13,3% față de anul precedent 177.664 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 4.905 -60,0% față de anul precedent 133.621 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 12.258 +204,7% față de anul precedent 105.389 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 4.023 17.953 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 200.000 RON. Profit: 129.798 RON

Cifra de afaceri: 200.000 RON. Profit: 129.798 RON

Cifra de afaceri
200.000 RON -3.06% față de anul precedent
Profit net
129.798 RON -4.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.641 RON +23.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 206.310 RON. Profit: 136.421 RON

Cifra de afaceri: 206.310 RON. Profit: 136.421 RON

Cifra de afaceri
206.310 RON +32.71% față de anul precedent
Profit net
136.421 RON +209.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
6.174 RON +45.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 155.454 RON. Profit: 44.044 RON

Cifra de afaceri: 155.454 RON. Profit: 44.044 RON

Cifra de afaceri
155.454 RON -4.72% față de anul precedent
Profit net
44.044 RON +60.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
4.255 RON -13.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 163.150 RON. Profit: 27.509 RON

Cifra de afaceri: 163.150 RON. Profit: 27.509 RON

Cifra de afaceri
163.150 RON -44.57% față de anul precedent
Profit net
27.509 RON -68.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
4.905 RON -59.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 294.312 RON. Profit: 87.436 RON

Cifra de afaceri: 294.312 RON. Profit: 87.436 RON

Cifra de afaceri
294.312 RON +969.95% față de anul precedent
Profit net
87.436 RON +392.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
12.258 RON +204.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 27.507 RON. Profit: 17.753 RON

Cifra de afaceri: 27.507 RON. Profit: 17.753 RON

Cifra de afaceri
27.507 RON
Profit net
17.753 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
4.023 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8210 in Mun. Brăila (BRĂILA)

LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8210 in Mun. Brăila (BRĂILA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8210, Brăila

ZENSAV AUTO SRL
CUI: 35627704CAEN: 8210
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2016-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.773 RON
Profit
11.865 RON
Angajati
2
RAROIDEAL SRL
CUI: 38379999CAEN: 8210
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2017-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.673 RON
Profit
48.457 RON
Angajati
1
CLAD CONSULT SRL
CUI: 31059229CAEN: 8210
Activ
BRĂILA, Sat Cazasu Com. Cazasu2013-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.400 RON
Profit
10.992 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8210, Brăila

LP HUISKORPORATION S.R.L.
CUI: 39803102CAEN: 8210
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.000 RON
Profit
17.982 RON
Angajati
1
GRIMANAG CONS S.R.L.
CUI: 43528442CAEN: 8210
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2021-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Brăila

INVEST GST TRANS S.R.L.
CUI: 41191528CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2019-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.600 RON
Profit
15.669 RON
Angajati
1
ZAKOR AQUA S.R.L.
CUI: 41250411CAEN: 9531
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2019-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.710 RON
Profit
60.118 RON
Angajati
3
STELULM COM S.R.L.
CUI: 40904526CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Ulmu Com. Ulmu2019-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.233.165 RON
Profit
17.941 RON
Angajati
6
HOPE MEDMIK S.R.L.
CUI: 41633387CAEN: 8622
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2019-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.593 RON
Profit
67.621 RON
Angajati
1
PROJECT ESTAIR DESIGN S.R.L.
CUI: 44456921CAEN: 7112
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2021-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.915 RON
Profit
5.107 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L.?

CUI-ul LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. este 41224242.

Unde este sediul LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L.?

LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. are sediul in Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Cal. Călăraşilor nr. 53, 810211, Mun. Brăila, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L.?

LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. in 2024?

In 2024, LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 200.000 RON.

Cati angajati are LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L.?

LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L.?

LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. are codul CAEN principal 8210 (Activități de secretariat și servicii suport).

Ce profit a inregistrat LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. in 2024?

LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L. a inregistrat un profit net de 129.798 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.