Activ

CIRCUIT CREATIVE S.R.L.

CUI: 41236247
CIF: 41236247
Reg. Com.: J2019002087227
CAEN: 1421
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 iunie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 21:50

Despre CIRCUIT CREATIVE S.R.L.

CIRCUIT CREATIVE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte" (cod CAEN 1421), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CIRCUIT CREATIVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 111.169 RON, in crestere fata de anul precedent (+45.3%). Profitul net inregistrat a fost de 6.451 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
111.169 RON
Venituri totale
119.137 RON
Cheltuieli totale
111.335 RON
Profit brut
7.802 RON
Profit net
6.451 RON
Marja profit net
5,80%
Active imobilizate
15.087 RON
Active circulante
123.266 RON
Stocuri
28.087 RON
Creanțe
13.932 RON
Casa & conturi bănci
81.247 RON
Capital propriu
101.360 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Ştefan cel Mare şi Sfânt nr. 10
Detalii adresaparcela 1(1876/1-1876/2-1876/3). subsol. camerele 1 şi 2

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Ştefan cel Mare şi Sfânt nr. 10
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Ştefan cel Mare şi Sfânt nr. 10
Detalii
parcela 1(1876/1-1876/2-1876/3). subsol. camerele 1 şi 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.06.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
111.169 RON
Rezultat net
6.451 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 111.169 RON 76.519 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 119.137 RON 84.355 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 111.335 RON 78.315 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.802 RON 6.040 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.451 RON 5.003 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 15.087 RON 19.626 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 123.266 RON 115.412 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 138.353 RON 135.038 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 28.087 RON 27.718 RON
CreanțeSume de încasat 13.932 RON 10.647 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 81.247 RON 77.047 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 19.938 RON 15.240 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 101.360 RON 94.909 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active138.353RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale138.353 RON
Datorii totale19.938 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,7 %Profit net / active totale
ROE
6,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 111.169 +45,3% față de anul precedent 119.137 111.335 7.802 +29,2% față de anul precedent 6.451 +28,9% față de anul precedent 0 0
2023 76.519 -55,5% față de anul precedent 84.355 78.315 6.040 -90,8% față de anul precedent 5.003 -91,7% față de anul precedent 0 0
2022 171.938 +200,1% față de anul precedent 181.271 115.706 65.565 +550,2% față de anul precedent 60.407 +582,0% față de anul precedent 0 0
2021 57.294 -12,9% față de anul precedent 84.471 74.387 10.084 -52,2% față de anul precedent 8.857 -56,7% față de anul precedent 0 0
2020 65.809 140.355 119.255 21.100 20.442 0 0
2019 0 9.484 9.484 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 15.087 123.266 138.353 28.087 13.932 81.247
2023 19.626 115.412 135.038 27.718 10.647 77.047
2022 26.195 107.439 133.634 24.303 14.875 68.261
2021 37.770 44.158 81.928 37.793 4.876 1.489
2020 42.409 49.960 92.369 43.423 0 6.537
2019 0 146.895 146.895 190 37.941 108.764

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 19.938 +30,8% față de anul precedent 101.360 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 15.240 +38,5% față de anul precedent 94.909 Neraportat 1
2022 11.006 -7,3% față de anul precedent 89.906 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 11.873 +197,3% față de anul precedent 29.499 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 3.994 -9,6% față de anul precedent 20.642 Neraportat 2
2019 4.416 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 111.169 RON. Profit: 6.451 RON

Cifra de afaceri: 111.169 RON. Profit: 6.451 RON

Cifra de afaceri
111.169 RON +45.28% față de anul precedent
Profit net
6.451 RON +28.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.938 RON +30.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 76.519 RON. Profit: 5.003 RON

Cifra de afaceri: 76.519 RON. Profit: 5.003 RON

Cifra de afaceri
76.519 RON -55.5% față de anul precedent
Profit net
5.003 RON -91.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
15.240 RON +38.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 171.938 RON. Profit: 60.407 RON

Cifra de afaceri: 171.938 RON. Profit: 60.407 RON

Cifra de afaceri
171.938 RON +200.1% față de anul precedent
Profit net
60.407 RON +582.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
11.006 RON -7.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 57.294 RON. Profit: 8.857 RON

Cifra de afaceri: 57.294 RON. Profit: 8.857 RON

Cifra de afaceri
57.294 RON -12.94% față de anul precedent
Profit net
8.857 RON -56.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
11.873 RON +197.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 65.809 RON. Profit: 20.442 RON

Cifra de afaceri: 65.809 RON. Profit: 20.442 RON

Cifra de afaceri
65.809 RON
Profit net
20.442 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
3.994 RON -9.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.416 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCIRCUIT CREATIVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1421 in Mun. Iaşi (IAŞI)

CIRCUIT CREATIVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1421 in Mun. Iaşi (IAŞI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1421, Iaşi

DON A JOY S.R.L.
CUI: 46290565CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.587 RON
Profit
2.806 RON
Angajati
1
COVATARU & CO JEPI SRL
CUI: 3420750CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.447 RON
Profit
11.087 RON
Angajati
2
CEEPORT TEXTILE SRL
CUI: 35096483CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANITA PAVEL S.R.L.
CUI: 44727702CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.670 RON
Profit
1.100 RON
Angajati
2
SUPER WIT SRL
CUI: 6607681CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani1994-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.560 RON
Profit
28.108 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1421, Iaşi

MEILI THE BRAND S.R.L.
CUI: 40432172CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2019-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
510.904 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DESIGNS BY CYN S.R.L.
CUI: 41335500CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.256 RON
Profit
12.914 RON
Angajati
1
ARTEFLUX S.R.L.
CUI: 40171280CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.861.119 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Iaşi

HULTANU GRĂTARE IAŞI S.R.L.
CUI: 41236255CAEN: 4399
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2019-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.974 RON
Profit
4.079 RON
Angajati
1
DANYMED SĂNĂTATE VIE S.R.L.
CUI: 41228848CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2019-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.500 RON
Profit
331 RON
Angajati
0
VERSEBADE S.R.L.
CUI: 41245512CAEN: 8121
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.948 RON
Profit
77.885 RON
Angajati
1
KASIA CHIC STYLE S.R.L.
CUI: 41161209CAEN: 9621
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2019-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.391 RON
Profit
8.180 RON
Angajati
0
DG ROYAL S.R.L.
CUI: 41323696CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Sat Vişan Com. Bârnova2019-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
480.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
3D SIGN CLASIC S.R.L.
CUI: 40453485CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MOVYLUK JUNIOR S.R.L.
CUI: 42112603CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Poieni Com. Schitu Duca2020-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.540 RON
Profit
29.787 RON
Angajati
1
PATISERIA RURALA S.R.L.
CUI: 48966168CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Sat Focuri Com. Focuri2023-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.359 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CIRCUIT CREATIVE S.R.L.?

CUI-ul CIRCUIT CREATIVE S.R.L. este 41236247.

Unde este sediul CIRCUIT CREATIVE S.R.L.?

CIRCUIT CREATIVE S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Ştefan cel Mare şi Sfânt nr. 10, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata CIRCUIT CREATIVE S.R.L.?

CIRCUIT CREATIVE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CIRCUIT CREATIVE S.R.L. in 2024?

In 2024, CIRCUIT CREATIVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 111.169 RON.

Cati angajati are CIRCUIT CREATIVE S.R.L.?

CIRCUIT CREATIVE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CIRCUIT CREATIVE S.R.L.?

CIRCUIT CREATIVE S.R.L. are codul CAEN principal 1421 (Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte).

Ce profit a inregistrat CIRCUIT CREATIVE S.R.L. in 2024?

CIRCUIT CREATIVE S.R.L. a inregistrat un profit net de 6.451 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.