Activ e‑Factură

EXPAT TEAM S.R.L.

CUI: 41289810
CIF: 41289810
Reg. Com.: J37/591/2019
CAEN: 7810
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 iunie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:11

Despre EXPAT TEAM S.R.L.

EXPAT TEAM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bârlad, judetul VASLUI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă" (cod CAEN 7810), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EXPAT TEAM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 22.686 RON, in scadere fata de anul precedent (-43.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
22.686 RON
Venituri totale
27.918 RON
Cheltuieli totale
42.006 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
7.505 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
226 RON
Casa & conturi bănci
7.279 RON
Capital propriu
7.505 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Mun. Bârlad, Str. Dragoş-Vodă nr. 90, 731164

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Mun. Bârlad, Str. Dragoş-Vodă nr. 90, 731164
Cod poștal: 731164
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Mun. Bârlad, Str. Dragoş-Vodă nr. 90, 731164
Cod postal
731164
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.06.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
22.686 RON
Rezultat net
-14.088 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 22.686 RON 40.336 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 27.918 RON 41.875 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 42.006 RON 51.159 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 14.088 RON 9.284 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 14.088 RON 9.383 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.505 RON 41.730 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.505 RON 41.730 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 226 RON 196 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.279 RON 41.534 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 6.075 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.505 RON 35.655 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active7.505RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.505 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 22.686 -43,8% față de anul precedent 27.918 42.006 0 0 14.088 14.088
2023 40.336 -56,3% față de anul precedent 41.875 51.159 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.284 9.383
2022 92.187 -25,0% față de anul precedent 169.067 117.292 51.775 -25,5% față de anul precedent 50.659 -25,9% față de anul precedent 0 0
2021 122.942 +104,9% față de anul precedent 145.246 75.741 69.505 +98,0% față de anul precedent 68.320 +104,5% față de anul precedent 0 0
2020 59.999 60.291 25.188 35.103 33.415 0 0
2019 0 0 1.254 0 0 1.254 1.254

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 7.505 7.505 0 226 7.279
2023 0 41.730 41.730 0 196 41.534
2022 0 120.974 120.974 0 42.717 78.257
2021 0 110.290 110.290 0 23.093 87.197
2020 0 33.730 33.730 0 0 33.730
2019 0 3.946 3.946 0 0 3.946

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 -100,0% față de anul precedent 7.505 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 6.075 +3,1% față de anul precedent 35.655 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 5.894 -38,7% față de anul precedent 115.080 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 9.609 +601,9% față de anul precedent 100.681 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 1.369 -72,6% față de anul precedent 32.361 Neraportat 1
2019 5.000 -1.054 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 22.686 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.686 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.686 RON -43.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.088 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 40.336 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.336 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.336 RON -56.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.383 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
6.075 RON +3.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 92.187 RON. Profit: 50.659 RON

Cifra de afaceri: 92.187 RON. Profit: 50.659 RON

Cifra de afaceri
92.187 RON -25.02% față de anul precedent
Profit net
50.659 RON -25.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.894 RON -38.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 122.942 RON. Profit: 68.320 RON

Cifra de afaceri: 122.942 RON. Profit: 68.320 RON

Cifra de afaceri
122.942 RON +104.91% față de anul precedent
Profit net
68.320 RON +104.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
9.609 RON +601.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 59.999 RON. Profit: 33.415 RON

Cifra de afaceri: 59.999 RON. Profit: 33.415 RON

Cifra de afaceri
59.999 RON
Profit net
33.415 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.369 RON -72.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.254 RON
Angajati
0
Datorii
5.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEXPAT TEAM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7810 in Mun. Bârlad (VASLUI)

EXPAT TEAM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7810 in Mun. Bârlad (VASLUI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7810, Vaslui

CLICK CLOUD S.R.L.
CUI: 44646918CAEN: 7810
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2021-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.614 RON
Profit
8.431 RON
Angajati
5
JOBISH S.R.L.
CUI: 49462762CAEN: 7810
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2024-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.962 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ARIZA RESOURCES S.R.L.
CUI: 40347018CAEN: 7810
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2018-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.918 RON
Profit
33.155 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7810, Vaslui

RECRUMIND S.R.L.
CUI: 43517630CAEN: 7810
Activ
VASLUI, Sat Soleşti Com. Soleşti2021-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.857 RON
Profit
166.966 RON
Angajati
0

Alte firme din Vaslui

NOVA ECOSERV S.R.L.
CUI: 41293366CAEN: 4520
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2019-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
877 RON
Angajati
0
DELIU INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41255656CAEN: 4322
Activ
VASLUI, Sat Vultureşti Com. Vultureşti2019-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.951.549 RON
Profit
232.124 RON
Angajati
8
TRIO DARIAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41322410CAEN: 4100
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2019-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.500 RON
Profit
7.358 RON
Angajati
2
SEVERIN ANDREEA S.R.L.
CUI: 41013741CAEN: 4712
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2019-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.430 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KRU VICE S.R.L.
CUI: 41564171CAEN: 6492
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2019-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.408 RON
Profit
4.005 RON
Angajati
0
EXPRESSVAB 43 S.R.L.
CUI: 44349623CAEN: 4941
Activ
VASLUI, Sat Lipovăţ Com. Lipovăţ2021-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.825 RON
Profit
50.944 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EXPAT TEAM S.R.L.?

CUI-ul EXPAT TEAM S.R.L. este 41289810.

Unde este sediul EXPAT TEAM S.R.L.?

EXPAT TEAM S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Mun. Bârlad, Str. Dragoş-Vodă nr. 90, 731164, Mun. Bârlad, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata EXPAT TEAM S.R.L.?

EXPAT TEAM S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EXPAT TEAM S.R.L. in 2024?

In 2024, EXPAT TEAM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 22.686 RON.

Cati angajati are EXPAT TEAM S.R.L.?

EXPAT TEAM S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EXPAT TEAM S.R.L.?

EXPAT TEAM S.R.L. are codul CAEN principal 7810 (Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă).

Ce profit a inregistrat EXPAT TEAM S.R.L. in 2024?

EXPAT TEAM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 14.088 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.