Activ

MANGROVE ONE S.R.L.

CUI: 41290351
CIF: 41290351
Reg. Com.: J51/595/2019
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 iunie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 09:54

Despre MANGROVE ONE S.R.L.

MANGROVE ONE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MANGROVE ONE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
903 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
736 RON
Active circulante
42.268 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
42.076 RON
Casa & conturi bănci
192 RON
Capital propriu
-41.869 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Ion Heliade Rădulescu nr. 2, 910019
Telefon0723525457

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Ion Heliade Rădulescu nr. 2, 910019
Cod poștal: 910019
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Ion Heliade Rădulescu nr. 2, 910019
Cod postal
910019
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.06.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-903 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 903 RON 9.547 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 903 RON 9.547 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 903 RON 9.547 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 736 RON 1.540 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 42.268 RON 42.368 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.004 RON 43.908 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 42.076 RON 42.076 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 192 RON 292 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 84.873 RON 84.874 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -41.869 RON -40.966 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active43.004RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

197,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.004 RON
Datorii totale84.873 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-97,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 903 0 0 903 903
2023 0 0 9.547 0 0 9.547 9.547
2022 0 -100,0% față de anul precedent 193 21.757 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.564 21.564
2021 192.285 +135,1% față de anul precedent 201.419 85.309 116.110 114.187 0 0
2020 81.793 185.470 194.327 0 0 8.857 9.630
2019 0 32.633 33.054 0 0 421 425

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 736 42.268 43.004 0 42.076 192
2023 1.540 42.368 43.908 0 42.076 292
2022 11.000 42.455 53.455 0 42.076 379
2021 24.428 156.750 181.178 0 155.013 1.737
2020 35.357 17.769 53.126 0 1.255 16.514
2019 35.648 66.592 102.240 0 1.250 65.342

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 84.873 0,0% față de anul precedent -41.869 Neraportat 0
2023 84.874 0,0% față de anul precedent -40.966 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 84.874 +10,7% față de anul precedent -31.419 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 76.653 +42,9% față de anul precedent 104.332 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 53.654 +107,3% față de anul precedent -9.855 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 25.879 -225 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
903 RON
Angajati
0
Datorii
84.873 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.547 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
84.874 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.564 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
84.874 RON +10.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 192.285 RON. Profit: 114.187 RON

Cifra de afaceri: 192.285 RON. Profit: 114.187 RON

Cifra de afaceri
192.285 RON +135.09% față de anul precedent
Profit net
114.187 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
76.653 RON +42.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 81.793 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 81.793 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
81.793 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.630 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
53.654 RON +107.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
425 RON
Angajati
2
Datorii
25.879 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMANGROVE ONE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

MANGROVE ONE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Călăraşi

SMART TOP BRANDING S.R.L.
CUI: 41038436CAEN: 6201
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2019-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OMUBO DESIGN S.R.L.
CUI: 41368418CAEN: 6201
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2019-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.895 RON
Profit
66.246 RON
Angajati
1
CTRL ALT DEL S.R.L.
CUI: 40957571CAEN: 6201
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2019-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.153 RON
Profit
43.358 RON
Angajati
1
SOFT TOP CL S.R.L.
CUI: 42778971CAEN: 6201
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2020-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.465 RON
Profit
148.488 RON
Angajati
3

Alte firme din Călăraşi

PLACOART CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41290343CAEN: 4333
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Ciocăneşti Com. Ciocăneşti2019-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.576 RON
Profit
39.632 RON
Angajati
1
PAVAJ CAUCIUC S.R.L.
CUI: 41290378CAEN: 2219
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2019-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.146 RON
Profit
57.851 RON
Angajati
1
PLANTHELP S.R.L.
CUI: 41263527CAEN: 4778
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Fundulea2019-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
309.764 RON
Profit
2.653 RON
Angajati
2
FLORIN & NICU KORG S.R.L.
CUI: 41323980CAEN: 5611
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Roseţi Com. Roseţi2019-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THINK UP MARKETING S.R.L.
CUI: 37186086CAEN: 7311
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Cândeasca Com. Belciugatele2017-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.021 RON
Profit
98.398 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MANGROVE ONE S.R.L.?

CUI-ul MANGROVE ONE S.R.L. este 41290351.

Unde este sediul MANGROVE ONE S.R.L.?

MANGROVE ONE S.R.L. are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Ion Heliade Rădulescu nr. 2, 910019, Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata MANGROVE ONE S.R.L.?

MANGROVE ONE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MANGROVE ONE S.R.L. in 2024?

In 2024, MANGROVE ONE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MANGROVE ONE S.R.L.?

MANGROVE ONE S.R.L. are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat MANGROVE ONE S.R.L. in 2024?

MANGROVE ONE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 903 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.