Activități de investigații și servicii private de protecție
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 10:09
Despre HAPPY SECURITY S.R.L.
HAPPY SECURITY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Domneşti Com. Domneşti, judetul ILFOV, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de investigații și servicii private de protecție" (cod CAEN 8001), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, HAPPY SECURITY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 14.291 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 215.511.280 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 215.511.280 RON
- Casa & conturi bănci
- 0 RON
- Capital propriu
- 60.109 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti, Şos. Tudor Vladimirescu nr. 309
- Detalii
- Cartier Curtea Domneasca.vila 42 .camera 10
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 25.06.2019
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2019 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -14.291 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 46.605.538 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 14.291 RON | 46.618.493 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 14.291 RON | 12.955 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 14.291 RON | 12.955 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 215.511.280 RON | 215.513.432 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 215.511.280 RON | 215.513.432 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 215.511.280 RON | 215.509.382 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 0 RON | 4.050 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 195.190.821 RON | 195.178.682 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 60.109 RON | 74.400 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,10 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 0,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 14.291 | 0 | 0 | 14.291 | 14.291 |
| 2023 | 0 -100,0% față de anul precedent | 46.605.538 | 46.618.493 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 12.955 | 12.955 |
| 2022 | 174.529 -65,4% față de anul precedent | 42.611.456 | 42.527.502 | 83.954 -62,2% față de anul precedent | 79.951 -62,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 503.776 -50,8% față de anul precedent | 34.733.472 | 34.511.350 | 222.122 -39,9% față de anul precedent | 210.164 -38,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.024.516 +4,4% față de anul precedent | 61.108.672 | 60.739.130 | 369.542 -84,2% față de anul precedent | 338.901 -85,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 981.489 | 9.972.624 | 7.641.573 | 2.331.051 | 2.299.236 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 215.511.280 | 215.511.280 | 0 | 215.511.280 | 0 |
| 2023 | 0 | 215.513.432 | 215.513.432 | 0 | 215.509.382 | 4.050 |
| 2022 | 0 | 229.397.810 | 229.397.810 | 0 | 229.384.446 | 13.364 |
| 2021 | 0 | 229.269.550 | 229.269.550 | 0 | 229.258.571 | 10.979 |
| 2020 | 0 | 227.935.124 | 227.935.124 | 0 | 227.827.010 | 108.114 |
| 2019 | 457.520 | 260.682.571 | 261.140.091 | 0 | 258.021.466 | 2.661.105 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 195.190.821 +0,0% față de anul precedent | 60.109 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 195.178.682 -6,1% față de anul precedent | 74.400 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 207.744.308 +0,2% față de anul precedent | 87.355 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 207.378.995 +0,9% față de anul precedent | 210.404 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 205.617.718 +440.591,2% față de anul precedent | 488.337 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 46.658 | 2.299.436 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 14.291 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 195.190.821 RON +0.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 12.955 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 195.178.682 RON -6.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 174.529 RON. Profit: 79.951 RON
Cifra de afaceri: 174.529 RON. Profit: 79.951 RON
- Cifra de afaceri
- 174.529 RON -65.36% față de anul precedent
- Profit net
- 79.951 RON -61.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 207.744.308 RON +0.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 503.776 RON. Profit: 210.164 RON
Cifra de afaceri: 503.776 RON. Profit: 210.164 RON
- Cifra de afaceri
- 503.776 RON -50.83% față de anul precedent
- Profit net
- 210.164 RON -37.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 207.378.995 RON +0.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.024.516 RON. Profit: 338.901 RON
Cifra de afaceri: 1.024.516 RON. Profit: 338.901 RON
- Cifra de afaceri
- 1.024.516 RON +4.38% față de anul precedent
- Profit net
- 338.901 RON -85.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 205.617.718 RON +440591.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 981.489 RON. Profit: 2.299.236 RON
Cifra de afaceri: 981.489 RON. Profit: 2.299.236 RON
- Cifra de afaceri
- 981.489 RON
- Profit net
- 2.299.236 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 46.658 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHAPPY SECURITY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8001 in Sat Domneşti Com. Domneşti (ILFOV)
HAPPY SECURITY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8001 in Sat Domneşti Com. Domneşti (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8001, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul HAPPY SECURITY S.R.L.?
CUI-ul HAPPY SECURITY S.R.L. este 41309349.
Unde este sediul HAPPY SECURITY S.R.L.?
HAPPY SECURITY S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti, Şos. Tudor Vladimirescu nr. 309, Sat Domneşti Com. Domneşti, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata HAPPY SECURITY S.R.L.?
HAPPY SECURITY S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a HAPPY SECURITY S.R.L. in 2024?
In 2024, HAPPY SECURITY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are HAPPY SECURITY S.R.L.?
HAPPY SECURITY S.R.L. are codul CAEN principal 8001 (Activități de investigații și servicii private de protecție).
Ce profit a inregistrat HAPPY SECURITY S.R.L. in 2024?
HAPPY SECURITY S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 14.291 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.