Activ e‑Factură

SZABO V. ISTVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 41320380
CIF: 41320380
Reg. Com.: F2019000719087
CAEN: 9510
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 27 iunie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Surse și actualizare

Despre SZABO V. ISTVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

SZABO V. ISTVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Săcele, judetul BRAŞOV, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații" (cod CAEN 9510), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 26.06.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Săcele
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9510, Braşov

FMF GSM SRL
CUI: 37173620CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.827.568 RON
Profit
599.917 RON
Angajati
6
ELCATE SRL
CUI: 1108133CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.596.790 RON
Profit
424.957 RON
Angajati
10
BRADMIN SERVICES TECH SRL
CUI: 35356524CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.463.325 RON
Profit
191.522 RON
Angajati
3
BLU CONECT SRL
CUI: 16900149CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş2004-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.125.412 RON
Profit
474.160 RON
Angajati
1
SAT SERVICII SRL
CUI: 24424941CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2008-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.122.647 RON
Profit
58.480 RON
Angajati
11
MEDING SRL
CUI: 1090540CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
930.721 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
HIGH END P.C. SRL
CUI: 27293271CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Orş. Rupea2010-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
755.120 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ON SITE SRL
CUI: 21540380CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2007-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
733.187 RON
Profit
182.665 RON
Angajati
3
FRACTAL STUDIO SRL
CUI: 16351857CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2004-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
684.475 RON
Profit
238.597 RON
Angajati
1
R.C.C. MOBILE S.R.L.
CUI: 36907770CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
683.250 RON
Profit
206.103 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SZABO V. ISTVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul SZABO V. ISTVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 41320380.

Cand a fost infiintata SZABO V. ISTVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SZABO V. ISTVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Ce activitate are SZABO V. ISTVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SZABO V. ISTVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9510 (Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.