Activ e‑Factură

MOLARUL DE MINTE S.R.L.

CUI: 41354870
CIF: 41354870
Reg. Com.: J22/2350/2019
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iulie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 10:17

Despre MOLARUL DE MINTE S.R.L.

MOLARUL DE MINTE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, judetul IAŞI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MOLARUL DE MINTE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
17.609 RON
Cheltuieli totale
21.742 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
52.774 RON
Active circulante
21.455 RON
Stocuri
11.612 RON
Creanțe
3.217 RON
Casa & conturi bănci
6.626 RON
Capital propriu
20.322 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Std. Lăcrămioarei nr. 15-17, 707410

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Std. Lăcrămioarei nr. 15-17, 707410
Cod poștal: 707410
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Std. Lăcrămioarei nr. 15-17, 707410
Cod postal
707410
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.07.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-4.133 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 34.450 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 17.609 RON 52.059 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 21.742 RON 50.069 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 1.990 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 1.720 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 4.133 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.133 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 52.774 RON 70.383 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 21.455 RON 28.095 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 74.229 RON 98.478 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.612 RON 11.612 RON
CreanțeSume de încasat 3.217 RON 1.785 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.626 RON 14.698 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 2.507 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 20.322 RON 24.455 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active74.229RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale74.229 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
27,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 17.609 21.742 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.133 4.133
2023 34.450 -41,3% față de anul precedent 52.059 50.069 1.990 -92,6% față de anul precedent 1.720 -93,2% față de anul precedent 0 0
2022 58.670 +25,3% față de anul precedent 80.104 53.256 26.848 +67,8% față de anul precedent 25.122 +67,9% față de anul precedent 0 0
2021 46.833 -10,2% față de anul precedent 64.438 48.436 16.002 14.967 0 0
2020 52.140 +1.348,3% față de anul precedent 74.400 88.428 0 0 14.028 14.516
2019 3.600 9.496 12.497 0 0 3.001 3.037

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 52.774 21.455 74.229 11.612 3.217 6.626
2023 70.383 28.095 98.478 11.612 1.785 14.698
2022 87.992 27.367 115.359 12.190 195 14.982
2021 105.601 17.031 122.632 14.090 370 2.571
2020 123.207 14.154 137.361 12.733 242 1.179
2019 104.156 53.233 157.389 4.703 39.000 9.530

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 -100,0% față de anul precedent 20.322 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 2.507 -28,3% față de anul precedent 24.455 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.498 -75,8% față de anul precedent 22.736 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 14.458 -45,5% față de anul precedent -2.386 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 26.549 +162,3% față de anul precedent -17.353 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 10.120 -2.837 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.133 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 34.450 RON. Profit: 1.720 RON

Cifra de afaceri: 34.450 RON. Profit: 1.720 RON

Cifra de afaceri
34.450 RON -41.28% față de anul precedent
Profit net
1.720 RON -93.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.507 RON -28.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 58.670 RON. Profit: 25.122 RON

Cifra de afaceri: 58.670 RON. Profit: 25.122 RON

Cifra de afaceri
58.670 RON +25.27% față de anul precedent
Profit net
25.122 RON +67.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.498 RON -75.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 46.833 RON. Profit: 14.967 RON

Cifra de afaceri: 46.833 RON. Profit: 14.967 RON

Cifra de afaceri
46.833 RON -10.18% față de anul precedent
Profit net
14.967 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
14.458 RON -45.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 52.140 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.140 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.140 RON +1348.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.516 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
26.549 RON +162.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.600 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.037 RON
Angajati
1
Datorii
10.120 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOLARUL DE MINTE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului (IAŞI)

MOLARUL DE MINTE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului (IAŞI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Iaşi

MAXIDENT SERVICES S.R.L.
CUI: 41342272CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.256.273 RON
Profit
703.631 RON
Angajati
7
ORTHOSOFDENT S.R.L.
CUI: 41412726CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2019-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.012 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DENTAZIA S.R.L.
CUI: 41313781CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.017.189 RON
Profit
144.784 RON
Angajati
8
BIG STAN CLINIC S.R.L.
CUI: 41423873CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.381.756 RON
Profit
81.307 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

EVALON PROIECT S.R.L.
CUI: 41354862CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.822 RON
Profit
155.005 RON
Angajati
2
JUDEM CONCEPT S.R.L.
CUI: 41354897CAEN: 9621
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.953 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LOUISE & ALICE IMPEX S.R.L.
CUI: 41270958CAEN: 7499
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.072 RON
Profit
315.498 RON
Angajati
0
TMED-EYE S.R.L.
CUI: 41414140CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.103.150 RON
Profit
1.280.644 RON
Angajati
2
RAMEDA ART S.R.L.
CUI: 40521660CAEN: 5621
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.000 RON
Profit
26.433 RON
Angajati
1
CEVA DULCE BY ROX S.R.L.
CUI: 42227700CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Sat Pietriş Com. Dolheşti2020-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.922 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADINA 23 BAG S.R.L.
CUI: 49065061CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Dancu Com. Holboca2023-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.069 RON
Profit
184.242 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MOLARUL DE MINTE S.R.L.?

CUI-ul MOLARUL DE MINTE S.R.L. este 41354870.

Unde este sediul MOLARUL DE MINTE S.R.L.?

MOLARUL DE MINTE S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Std. Lăcrămioarei nr. 15-17, 707410, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata MOLARUL DE MINTE S.R.L.?

MOLARUL DE MINTE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MOLARUL DE MINTE S.R.L. in 2024?

In 2024, MOLARUL DE MINTE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are MOLARUL DE MINTE S.R.L.?

MOLARUL DE MINTE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MOLARUL DE MINTE S.R.L.?

MOLARUL DE MINTE S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat MOLARUL DE MINTE S.R.L. in 2024?

MOLARUL DE MINTE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.133 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.