Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 09:23
Despre KAHASEN S.R.L.
KAHASEN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe" (cod CAEN 6310), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, KAHASEN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.500 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-64.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.900 RON in 2021 la 13.500 RON in 2024. Datoriile raportate (28.223 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 13.500 RON
- Venituri totale
- 13.500 RON
- Cheltuieli totale
- 37.072 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 7.071 RON
- Active circulante
- 23.114 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 12.700 RON
- Casa & conturi bănci
- 10.414 RON
- Capital propriu
- 2.955 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Mătrăgunei nr. 33, 300328
- Detalii
- CAMERA 1
- Cod postal
- 300328
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 08.07.2019
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2021 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 13.500 RON
- Rezultat net
- -23.572 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 13.500 RON | 38.455 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 13.500 RON | 38.456 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 37.072 RON | 37.451 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 1.005 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 817 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 23.572 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 23.572 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 7.071 RON | 17.421 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 23.114 RON | 36.761 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 30.185 RON | 54.182 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 12.700 RON | 15.292 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 10.414 RON | 21.469 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 28.223 RON | 28.648 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 2.955 RON | 26.527 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,82 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 9,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.500 -64,9% față de anul precedent | 13.500 | 37.072 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 23.572 | 23.572 |
| 2023 | 38.455 -13,2% față de anul precedent | 38.456 | 37.451 | 1.005 -95,9% față de anul precedent | 817 -96,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 44.285 +2.230,8% față de anul precedent | 44.285 | 20.064 | 24.221 +1.312,3% față de anul precedent | 23.051 +1.289,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.900 | 1.900 | 185 | 1.715 | 1.659 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.071 | 23.114 | 30.185 | 0 | 12.700 | 10.414 |
| 2023 | 17.421 | 36.761 | 54.182 | 0 | 15.292 | 21.469 |
| 2022 | 7.867 | 34.039 | 41.906 | 0 | 10.743 | 23.296 |
| 2021 | 0 | 2.900 | 2.900 | 0 | 1.900 | 1.000 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28.223 -1,5% față de anul precedent | 2.955 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 28.648 +76,9% față de anul precedent | 26.527 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 16.196 +6.620,3% față de anul precedent | 25.710 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 241 | 2.659 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
5 repere. O singură cronologie.
Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.500 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 13.500 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 13.500 RON -64.89% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 23.572 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 28.223 RON -1.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 38.455 RON. Profit: 817 RON
Cifra de afaceri: 38.455 RON. Profit: 817 RON
- Cifra de afaceri
- 38.455 RON -13.16% față de anul precedent
- Profit net
- 817 RON -96.46% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 28.648 RON +76.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 44.285 RON. Profit: 23.051 RON
Cifra de afaceri: 44.285 RON. Profit: 23.051 RON
- Cifra de afaceri
- 44.285 RON +2230.79% față de anul precedent
- Profit net
- 23.051 RON +1289.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 16.196 RON +6620.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.900 RON. Profit: 1.659 RON
Cifra de afaceri: 1.900 RON. Profit: 1.659 RON
- Cifra de afaceri
- 1.900 RON
- Profit net
- 1.659 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 241 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212019 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKAHASEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)
KAHASEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6310, Timiş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6310, Timiş
Alte firme din Timiş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul KAHASEN S.R.L.?
CUI-ul KAHASEN S.R.L. este 41368442.
Unde este sediul KAHASEN S.R.L.?
KAHASEN S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Mătrăgunei nr. 33, 300328, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.
Cand a fost infiintata KAHASEN S.R.L.?
KAHASEN S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a KAHASEN S.R.L. in 2024?
In 2024, KAHASEN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.500 RON.
Ce activitate are KAHASEN S.R.L.?
KAHASEN S.R.L. are codul CAEN principal 6310 (Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe).
Ce profit a inregistrat KAHASEN S.R.L. in 2024?
KAHASEN S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 23.572 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.