Activ e‑Factură

ŞAGUNA LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 41424283
CIF: 41424283
Reg. Com.: F10/454/2019
CAEN: 7022
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 22 iulie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Despre ŞAGUNA LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ŞAGUNA LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Buzău, judetul BUZĂU, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 22.07.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 octombrie 2022)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7022, Buzău

ICJM CONSULTING SCHOOL S.R.L.
CUI: 43348115CAEN: 7022
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2020-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.523.983 RON
Profit
1.113.483 RON
Angajati
0
CONDONE MULTISERV SRL
CUI: 24985138CAEN: 7022
Activ
BUZĂU, Sat Movila Banului Com. Movila Banului2009-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.902.647 RON
Profit
59.670 RON
Angajati
6
DAL TRUSTCONS SRL
CUI: 24464610CAEN: 7022
Activ
BUZĂU, Sat Cislău Com. Cislău2008-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.315.246 RON
Profit
31.589 RON
Angajati
3
RINCO FIN SRL
CUI: 37111350CAEN: 7022
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2017-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
824.178 RON
Profit
380.105 RON
Angajati
1
STEMLOZ CONSULTING SRL
CUI: 35871309CAEN: 7022
Activ
BUZĂU, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2016-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
629.548 RON
Profit
332.005 RON
Angajati
1
EURO FUND EXPERTS S.R.L.
CUI: 48934751CAEN: 7022
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2023-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
412.400 RON
Profit
75.675 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ŞAGUNA LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ŞAGUNA LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 41424283.

Cand a fost infiintata ŞAGUNA LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ŞAGUNA LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Ce activitate are ŞAGUNA LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ŞAGUNA LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
22 septembrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 octombrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.