Activ e‑Factură

CONFORT HOUSE PLUS S.R.L.

CUI: 41444140
CIF: 41444140
Reg. Com.: J01/1384/2019
CAEN: 5520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 iulie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:29

Despre CONFORT HOUSE PLUS S.R.L.

CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Alba Iulia, judetul ALBA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată" (cod CAEN 5520), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 87.715 RON, in crestere fata de anul precedent (+19.4%). Profitul net inregistrat a fost de 18.042 RON (in scadere).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
87.715 RON
Venituri totale
90.311 RON
Cheltuieli totale
69.423 RON
Profit brut
20.888 RON
Profit net
18.042 RON
Marja profit net
20,57%
Active imobilizate
90.712 RON
Active circulante
40.310 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.387 RON
Casa & conturi bănci
38.923 RON
Capital propriu
29.774 RON

Contact

AdresaRomania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Oituz nr. 23, 510088

Adresă sediu social

Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Oituz nr. 23, 510088
Cod poștal: 510088
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Oituz nr. 23, 510088
Cod postal
510088
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.07.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
87.715 RON
Rezultat net
18.042 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 87.715 RON 73.433 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 90.311 RON 76.050 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 69.423 RON 49.268 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 20.888 RON 26.782 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.042 RON 22.979 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 90.712 RON 94.172 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 40.310 RON 44.720 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 131.022 RON 138.892 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.387 RON 18 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 38.923 RON 44.702 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 16.179 RON 26.669 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 29.774 RON 24.775 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active131.022RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale131.022 RON
Datorii totale16.179 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,8 %Profit net / active totale
ROE
60,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
22,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 87.715 +19,5% față de anul precedent 90.311 69.423 20.888 -22,0% față de anul precedent 18.042 -21,5% față de anul precedent 0 0
2023 73.433 +30,0% față de anul precedent 76.050 49.268 26.782 +23,5% față de anul precedent 22.979 +13,4% față de anul precedent 0 0
2022 56.486 +81,7% față de anul precedent 58.879 37.188 21.691 20.257 0 0
2021 31.092 -23,1% față de anul precedent 33.669 42.686 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.017 9.093
2020 40.418 123.133 120.605 2.528 2.142 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 90.712 40.310 131.022 0 1.387 38.923
2023 94.172 44.720 138.892 0 18 44.702
2022 91.634 45.991 137.625 0 269 45.722
2021 94.484 29.819 124.303 338 21 29.460
2020 97.334 17.974 115.308 0 0 17.974
2019 0 177.700 177.700 0 177.500 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 16.179 -39,3% față de anul precedent 29.774 Neraportat 0
2023 26.669 -22,2% față de anul precedent 24.775 Neraportat 0
2022 34.291 -11,7% față de anul precedent 13.506 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 38.847 +113,7% față de anul precedent -6.751 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 18.181 2.342 Neraportat 1
2019 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

3din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 87.715 RON. Profit: 18.042 RON

Cifra de afaceri: 87.715 RON. Profit: 18.042 RON

Cifra de afaceri
87.715 RON +19.45% față de anul precedent
Profit net
18.042 RON -21.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.179 RON -39.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 73.433 RON. Profit: 22.979 RON

Cifra de afaceri: 73.433 RON. Profit: 22.979 RON

Cifra de afaceri
73.433 RON +30% față de anul precedent
Profit net
22.979 RON +13.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.669 RON -22.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 56.486 RON. Profit: 20.257 RON

Cifra de afaceri: 56.486 RON. Profit: 20.257 RON

Cifra de afaceri
56.486 RON +81.67% față de anul precedent
Profit net
20.257 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
34.291 RON -11.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 31.092 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.092 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.092 RON -23.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.093 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.847 RON +113.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 40.418 RON. Profit: 2.142 RON

Cifra de afaceri: 40.418 RON. Profit: 2.142 RON

Cifra de afaceri
40.418 RON
Profit net
2.142 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
18.181 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONFORT HOUSE PLUS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5520 in Mun. Alba Iulia (ALBA)

CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5520 in Mun. Alba Iulia (ALBA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5520, Alba

FEERIC APUSENI SRL
CUI: 36749963CAEN: 5520
Activ
ALBA, Sat Olteni Com. Râmeţ2016-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.640 RON
Profit
3.773 RON
Angajati
1
VIV PANORAMA SRL
CUI: 35197488CAEN: 5520
Activ
ALBA, Sat Tău Bistra Com. Şugag2015-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PENSIUNEA SILVA DOBRA SRL
CUI: 31525086CAEN: 5520
Activ
ALBA, Sat Dobra Com. Şugag2013-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.515 RON
Profit
11.740 RON
Angajati
0
GĂUN S.R.L.
CUI: 44825158CAEN: 5520
Activ
ALBA, Sat Peleş Com. Sohodol2021-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.550 RON
Profit
6.691 RON
Angajati
1
ECOTOUR ARDEAL SRL
CUI: 28137718CAEN: 5520
Activ
ALBA, Sat Vălişoara Com. Livezile2011-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.677 RON
Profit
30.730 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5520, Alba

ECO FRIENDLY TOUR S.R.L.
CUI: 41349866CAEN: 5520
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2019-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.683 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STUDIO APARTAMENTS S.R.L.
CUI: 41282197CAEN: 5520
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2019-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.314 RON
Profit
7.641 RON
Angajati
1
CHEILE ALBACULUI S.R.L.
CUI: 41494050CAEN: 5520
Activ
ALBA, Sat Faţă Com. Albac2019-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.279 RON
Profit
9.678 RON
Angajati
0

Alte firme din Alba

ANDREI & LARY FOOD S.R.L.
CUI: 41444183CAEN: 5610
Activ
ALBA, Sat Vinţu de Jos Com. Vinţu de Jos2019-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
937 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ABC SUCIU MARKET S.R.L.
CUI: 41430110CAEN: 4776
Activ
ALBA, Sat Vurpăr Com. Vinţu de Jos2019-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.623 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
IREENE NUMBERS S.R.L.
CUI: 41330189CAEN: 6920
Activ
ALBA, Loc. Miceşti Mun. Alba Iulia2019-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.630 RON
Profit
2.167 RON
Angajati
2
CRAKS TEAM S.R.L.
CUI: 41666600CAEN: 4100
Activ
ALBA, Sat Bucerdea Vinoasa Com. Ighiu2019-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.488 RON
Profit
82.978 RON
Angajati
2
BAVARIA EVENTS S.R.L.
CUI: 40104884CAEN: 5611
Activ
ALBA, Sat Bistra Com. Bistra2018-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.355.732 RON
Profit
334.483 RON
Angajati
10
GROWTHENG S.R.L.
CUI: 43384215CAEN: 6201
Activ
ALBA, Sat Durăşti Com. Bistra2020-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.194.089 RON
Profit
1.165.630 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONFORT HOUSE PLUS S.R.L.?

CUI-ul CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. este 41444140.

Unde este sediul CONFORT HOUSE PLUS S.R.L.?

CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. are sediul in Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Oituz nr. 23, 510088, Mun. Alba Iulia, judetul ALBA.

Cand a fost infiintata CONFORT HOUSE PLUS S.R.L.?

CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. in 2024?

In 2024, CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 87.715 RON.

Ce activitate are CONFORT HOUSE PLUS S.R.L.?

CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. are codul CAEN principal 5520 (Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată).

Ce profit a inregistrat CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. in 2024?

CONFORT HOUSE PLUS S.R.L. a inregistrat un profit net de 18.042 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.