Activ

GRIGORAŞ PAULA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 41468565
CIF: 41468565
Reg. Com.: F2019000527231
CAEN: 9013
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 31 iulie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Alte activități de creație artistică

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 17:18

Despre GRIGORAŞ PAULA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

GRIGORAŞ PAULA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Orş. Bragadiru, judetul ILFOV, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de creație artistică" (cod CAEN 9013), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 31.07.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9013, Ilfov

NICIO ZI FARA PICTURA S.R.L.
CUI: 43615891CAEN: 9013
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.234.646 RON
Profit
601.583 RON
Angajati
2
URBAN MODELING CONCEPT S.R.L.
CUI: 37524950CAEN: 9013
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
822.107 RON
Profit
216.504 RON
Angajati
1
FANTANARU PRESS S.R.L.
CUI: 28189989CAEN: 9013
Activ
ILFOV, Com. Dragomireşti-Vale2011-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.416 RON
Profit
224.491 RON
Angajati
1
PIK MEDIA ART S.R.L.
CUI: 50310890CAEN: 9013
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2024-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.976 RON
Profit
200.002 RON
Angajati
1
SILK LOVE & LACE S.R.L.
CUI: 47147734CAEN: 9013
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.715 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
C&M COMPUTERIZED S.R.L.
CUI: 49464283CAEN: 9013
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2024-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.361 RON
Profit
80.741 RON
Angajati
2
DELIGHTFUL ART PROJECT S.R.L.
CUI: 49719514CAEN: 9013
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2024-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.198 RON
Profit
24.761 RON
Angajati
1
CV ARTWORK MEDIA S.R.L.
CUI: 49746250CAEN: 9013
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2024-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.720 RON
Profit
45.303 RON
Angajati
1
SETE REALIST S.R.L.
CUI: 38769207CAEN: 9013
Activ
ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla2018-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.186 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GRIGORAŞ PAULA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul GRIGORAŞ PAULA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 41468565.

Cand a fost infiintata GRIGORAŞ PAULA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

GRIGORAŞ PAULA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Ce activitate are GRIGORAŞ PAULA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

GRIGORAŞ PAULA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9013 (Alte activități de creație artistică).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.