Activ Plătitor TVAe‑Factură

DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L.

CUI: 41493410
CIF: RO41493410
Reg. Com.: J2019002555294
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 august 2019 · 7 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:03

Despre DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L.

DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, judetul PRAHOVA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.992.744 RON, in crestere fata de anul precedent (+22.1%). Profitul net inregistrat a fost de 615.447 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 407.148 RON in 2019 la 3.992.744 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.992.744 RON
Venituri totale
4.403.465 RON
Cheltuieli totale
3.683.262 RON
Profit brut
720.203 RON
Profit net
615.447 RON
Marja profit net
15,41%
Active imobilizate
965.337 RON
Active circulante
1.291.769 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.167.004 RON
Casa & conturi bănci
124.765 RON
Capital propriu
615.847 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, Str. Latină nr. 6, 107592

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, Str. Latină nr. 6, 107592
Cod poștal: 107592
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, Str. Latină nr. 6, 107592
Cod postal
107592
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.08.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
23 august 2019 - 1 septembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.992.744 RON
Rezultat net
615.447 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.992.744 RON 3.269.171 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.403.465 RON 3.485.127 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.683.262 RON 3.029.051 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 720.203 RON 456.076 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 615.447 RON 435.056 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 965.337 RON 916.644 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.291.769 RON 1.032.367 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.257.106 RON 1.949.011 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON -13 RON
CreanțeSume de încasat 1.167.004 RON 977.291 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 124.765 RON 55.089 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.641.259 RON 1.409.732 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 615.847 RON 539.279 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.257.106RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

72,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.257.106 RON
Datorii totale1.641.259 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
27,3 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,79 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
27,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.992.744 +22,1% față de anul precedent 4.403.465 3.683.262 720.203 +57,9% față de anul precedent 615.447 +41,5% față de anul precedent 0 0
2023 3.269.171 -8,4% față de anul precedent 3.485.127 3.029.051 456.076 -30,5% față de anul precedent 435.056 -29,8% față de anul precedent 0 0
2022 3.568.641 +35,9% față de anul precedent 3.644.568 2.988.669 655.899 +8,1% față de anul precedent 620.135 +6,7% față de anul precedent 0 0
2021 2.626.572 +159,6% față de anul precedent 2.647.452 2.040.529 606.923 +269,0% față de anul precedent 581.039 +272,8% față de anul precedent 0 0
2020 1.011.795 +148,5% față de anul precedent 1.017.752 853.265 164.487 +47,0% față de anul precedent 155.878 +44,6% față de anul precedent 0 0
2019 407.148 415.303 303.441 111.862 107.790 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 965.337 1.291.769 2.257.106 0 1.167.004 124.765
2023 916.644 1.032.367 1.949.011 -13 977.291 55.089
2022 651.306 957.391 1.608.697 9.737 809.662 137.992
2021 579.200 900.794 1.479.994 8.748 772.859 119.187
2020 234.130 302.432 536.562 9.684 256.201 36.547
2019 185.931 127.269 313.200 0 127.093 176

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.641.259 +16,4% față de anul precedent 615.847 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2023 1.409.732 +42,7% față de anul precedent 539.279 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2022 988.162 +10,0% față de anul precedent 620.535 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2021 898.555 +136,1% față de anul precedent 581.439 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 380.627 +80,8% față de anul precedent 156.078 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 210.553 107.990 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DGDANIELA GHIŢĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3075/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.992.744 RON. Profit: 615.447 RON

Cifra de afaceri: 3.992.744 RON. Profit: 615.447 RON

Cifra de afaceri
3.992.744 RON +22.13% față de anul precedent
Profit net
615.447 RON +41.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
1.641.259 RON +16.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.269.171 RON. Profit: 435.056 RON

Cifra de afaceri: 3.269.171 RON. Profit: 435.056 RON

Cifra de afaceri
3.269.171 RON -8.39% față de anul precedent
Profit net
435.056 RON -29.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
1.409.732 RON +42.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.568.641 RON. Profit: 620.135 RON

Cifra de afaceri: 3.568.641 RON. Profit: 620.135 RON

Cifra de afaceri
3.568.641 RON +35.87% față de anul precedent
Profit net
620.135 RON +6.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
988.162 RON +9.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.626.572 RON. Profit: 581.039 RON

Cifra de afaceri: 2.626.572 RON. Profit: 581.039 RON

Cifra de afaceri
2.626.572 RON +159.6% față de anul precedent
Profit net
581.039 RON +272.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
898.555 RON +136.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.011.795 RON. Profit: 155.878 RON

Cifra de afaceri: 1.011.795 RON. Profit: 155.878 RON

Cifra de afaceri
1.011.795 RON +148.51% față de anul precedent
Profit net
155.878 RON +44.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
380.627 RON +80.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 407.148 RON. Profit: 107.790 RON

Cifra de afaceri: 407.148 RON. Profit: 107.790 RON

Cifra de afaceri
407.148 RON
Profit net
107.790 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
210.553 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi (PRAHOVA)

DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi (PRAHOVA)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.012026Mentiune · Buletin 3075/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 21.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L.
CUI
41493410
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.01.2026
Registrul Comerțului
J29/2555/2019
EUID
ROONRC.J29/2555/2019
Sediu
Jud. Prahova, Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Strada Latină, Nr. 6
Județ
Prahova
Număr încheiere
61079
Data încheierii
27.01.2026
Număr dosar
300604
Data dosarului
23.01.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Victoria Coman

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 21.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 300604 din 23.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3075/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Prahova

BRIAD COMPANY SRL
CUI: 15510032CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2003-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.999.608 RON
Profit
808.190 RON
Angajati
30
BENASCIRAF TRANSPORT S.R.L.
CUI: 42791482CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Drajna de Jos Com. Drajna2020-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.909.672 RON
Profit
15.700 RON
Angajati
6
CBY SPEEDTRANS SRL
CUI: 38373716CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2017-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.034.337 RON
Profit
38.632 RON
Angajati
14
MIGATRAK TRANS SRL
CUI: 23038381CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2008-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.777.357 RON
Profit
1.000.433 RON
Angajati
4
SC IORG VASCRIST PREST SRL
CUI: 30212595CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Brazii de Jos Com. Brazi2012-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.287.085 RON
Profit
841.118 RON
Angajati
8
TRAFICO SCANDINAVIA SPEED SRL
CUI: 34712046CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2015-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.415.635 RON
Profit
67.116 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Prahova

FIV ALEVIO TRANSPORTER S.R.L.
CUI: 41488260CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Filipeştii de Pădure Com. Filipeştii de Pădure2019-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.207 RON
Profit
79.049 RON
Angajati
1
PELICANUL DINAMIC TRANS S.R.L.
CUI: 41506111CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Tătărăi Com. Poienarii Burchii2019-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.275.257 RON
Profit
116.164 RON
Angajati
4
PĂUN EUROSPEED S.R.L.
CUI: 41488244CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Puchenii Mari Com. Puchenii Mari2019-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.258 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SORY & MADY LOGISTIC S.R.L.
CUI: 41511703CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Fântânele Com. Fântânele2019-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.614 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

AURGAS AUTOSPEED S.R.L.
CUI: 41493399CAEN: 4933
Activ
PRAHOVA, Sat Bărcăneşti Com. Bărcăneşti2019-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.735 RON
Profit
10.682 RON
Angajati
1
DIAD COFFEE VAN S.R.L.
CUI: 41493445CAEN: 5630
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni2019-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.230 RON
Profit
17.532 RON
Angajati
2
DEVCRAFTS S.R.L.
CUI: 41484455CAEN: 6210
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2019-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.798 RON
Profit
331.968 RON
Angajati
1
WELTOM PLUS S.R.L.
CUI: 41505400CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Sat Târgşoru Vechi Com. Târgşoru Vechi2019-08-09
fara e-Factura
VAROX AQUA S.R.L.
CUI: 41377866CAEN: 5520
Activ
PRAHOVA, Orş. Breaza2019-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.186 RON
Profit
5.272 RON
Angajati
0
EXPERT EVENTS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 41597470CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Sat Băneşti Com. Băneşti2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.372 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEST CLAU AUTO SRL
CUI: 25948332CAEN: 9531
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.034.472 RON
Profit
52.509 RON
Angajati
5
INNOVIBEIT S.R.L.
CUI: 50874813CAEN: 6220
Activ
PRAHOVA, Loc. Breaza de Jos Orş. Breaza2024-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.338 RON
Profit
23.555 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L.?

CUI-ul DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. este 41493410.

Unde este sediul DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L.?

DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, Str. Latină nr. 6, 107592, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L.?

DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.992.744 RON.

Cati angajati are DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L.?

DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L.?

DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. in 2024?

DEA TOTAL EXPEDITIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 615.447 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.