Activ

ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L.

CUI: 41503107
CIF: 41503107
Reg. Com.: J16/2228/2019
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 august 2019 · 7 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 09:57

Despre ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L.

ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 8.654 RON, in scadere fata de anul precedent (-35.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 39.000 RON in 2020 la 8.654 RON in 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
8.654 RON
Venituri totale
16.232 RON
Cheltuieli totale
20.150 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
19.174 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.895 RON
Casa & conturi bănci
16.279 RON
Capital propriu
14.933 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Aleea 3 Bîlteni nr. 34, 200212

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Aleea 3 Bîlteni nr. 34, 200212
Cod poștal: 200212
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Aleea 3 Bîlteni nr. 34, 200212
Cod postal
200212
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.08.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
8.654 RON
Rezultat net
-3.918 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 8.654 RON 13.380 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 16.232 RON 43.530 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 20.150 RON 34.757 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 8.773 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 8.372 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.918 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.918 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 7.671 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 19.174 RON 23.077 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 19.174 RON 30.748 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.895 RON 114 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.279 RON 22.963 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.241 RON 4.318 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 14.933 RON 18.851 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active19.174RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

22,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale19.174 RON
Datorii totale4.241 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,52 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 8.654 -35,3% față de anul precedent 16.232 20.150 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.918 3.918
2022 13.380 -17,7% față de anul precedent 43.530 34.757 8.773 8.372 0 0
2021 16.250 -58,3% față de anul precedent 45.919 53.500 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.581 7.964
2020 39.000 121.872 101.958 19.914 19.560 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 19.174 19.174 0 2.895 16.279
2022 7.671 23.077 30.748 0 114 22.963
2021 38.368 14.571 52.939 0 80 14.491
2020 68.104 24.978 93.082 0 10 24.968

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 4.241 -1,8% față de anul precedent 14.933 Neraportat 0
2022 4.318 +1,6% față de anul precedent 18.851 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 4.251 -28,3% față de anul precedent 10.479 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 5.926 19.279 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.654 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.654 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.654 RON -35.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.918 RON
Angajati
0
Datorii
4.241 RON -1.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 13.380 RON. Profit: 8.372 RON

Cifra de afaceri: 13.380 RON. Profit: 8.372 RON

Cifra de afaceri
13.380 RON -17.66% față de anul precedent
Profit net
8.372 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4.318 RON +1.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 16.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.250 RON -58.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.964 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.251 RON -28.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 39.000 RON. Profit: 19.560 RON

Cifra de afaceri: 39.000 RON. Profit: 19.560 RON

Cifra de afaceri
39.000 RON
Profit net
19.560 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.926 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Mun. Craiova (DOLJ)

ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Mun. Craiova (DOLJ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7420, Dolj

YASMINADOMINIC07 S.R.L.
CUI: 49188960CAEN: 7420
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.092 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FOTODANIFILM S.R.L.
CUI: 45781424CAEN: 7420
Activ
DOLJ, Orş. Segarcea2022-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.451 RON
Profit
748 RON
Angajati
0
CATALIN OAE SRL
CUI: 38118519CAEN: 7420
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.500 RON
Profit
5.353 RON
Angajati
0
MAV FOTO EVENT SRL
CUI: 37902940CAEN: 7420
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VLAD ENEA FILMS S.R.L.
CUI: 47013503CAEN: 7420
Activ
DOLJ, Sat Cârna Com. Cârna2022-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.950 RON
Profit
6.989 RON
Angajati
1
DNG PHOTOGRAPHY S.R.L.
CUI: 37633206CAEN: 7420
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Dolj

PHOTOMUSE IMAGE S.R.L.
CUI: 41429892CAEN: 7420
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.559 RON
Profit
446 RON
Angajati
0
CREATIVE LINES DMI S.R.L.
CUI: 41387231CAEN: 7420
Activ
DOLJ, Sat Negoieşti Com. Melineşti2019-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.855 RON
Profit
31.198 RON
Angajati
1
KRONEN FOTO STUDIO S.R.L.
CUI: 41642318CAEN: 7420
Activ
DOLJ, Sat Coşoveni Com. Coşoveni2019-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Dolj

GEAMPAROIU S.R.L.
CUI: 41497838CAEN: 4932
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.803 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CINEMATIC TALES S.R.L.
CUI: 41503115CAEN: 5911
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.396 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAN SAVESCU72 S.R.L.
CUI: 41492571CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Sat Bârca Com. Bârca2019-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.256 RON
Profit
54.390 RON
Angajati
1
DAREMIN CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI: 41514459CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Sat Bucovăţ Com. Bucovăţ2019-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
388.770 RON
Profit
3.297 RON
Angajati
12
ȘTEFAN-MAREȘALU S.R.L.
CUI: 41403531CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Sat Bistreţ Com. Bistreţ2019-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.042 RON
Profit
91.773 RON
Angajati
2
BOGSTEF PROSPER S.R.L.
CUI: 41608111CAEN: 4771
Activ
DOLJ, Sat Cârcea Com. Cârcea2019-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.797 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EDU FOR FUTURE S.R.L.
CUI: 40498606CAEN: 8559
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.239 RON
Profit
2.726 RON
Angajati
1
MODDENIS TDG S.R.L.
CUI: 42621640CAEN: 4933
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2020-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.947 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L.?

CUI-ul ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. este 41503107.

Unde este sediul ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L.?

ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Aleea 3 Bîlteni nr. 34, 200212, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L.?

ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. in 2023?

In 2023, ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 8.654 RON.

Ce activitate are ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L.?

ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. in 2023?

ANGELS PRO EYE VIEW S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.918 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.