Activ

GADGET GENERATION S.R.L.

CUI: 41511126
CIF: 41511126
Reg. Com.: J2019010596401
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 august 2019 · 7 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:18

Despre GADGET GENERATION S.R.L.

GADGET GENERATION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GADGET GENERATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
192 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
32.805 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
42.048 RON
Casa & conturi bănci
-9.243 RON
Capital propriu
25.659 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Nerva Traian nr. 27-33
Detalii adresaBIROU NR. 6

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Nerva Traian nr. 27-33
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Nerva Traian nr. 27-33
Detalii
BIROU NR. 6
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 30.04.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-192 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 192 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 192 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 192 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 32.805 RON 32.998 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 32.805 RON 32.998 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 42.048 RON 42.248 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -9.243 RON -9.250 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.146 RON 7.147 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 25.659 RON 25.851 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active32.805RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale32.805 RON
Datorii totale7.146 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 192 0 0 192 192
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 2.737 0 0 2.737 2.737
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 5.679 0 0 5.679 5.679
2020 2.790 -99,1% față de anul precedent 2.959 33.108 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 30.149 30.179
2019 292.329 292.330 46.201 246.129 243.206 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 32.805 32.805 0 42.048 -9.243
2023 0 32.998 32.998 0 42.248 -9.250
2022 0 32.998 32.998 0 42.248 -9.250
2021 0 212.317 212.317 0 212.610 -293
2020 0 229.074 229.074 0 229.181 -107
2019 81 246.582 246.663 0 244.404 2.178

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.146 -0,0% față de anul precedent 25.659 Neraportat 0
2023 7.147 0,0% față de anul precedent 25.851 Neraportat 0
2022 7.147 +49,9% față de anul precedent 25.851 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 4.769 -69,9% față de anul precedent 207.548 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 15.847 +386,6% față de anul precedent 213.227 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 3.257 243.406 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
192 RON
Angajati
0
Datorii
7.146 RON -0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.147 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.737 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
7.147 RON +49.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.679 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.769 RON -69.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.790 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.790 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.790 RON -99.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.179 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.847 RON +386.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 292.329 RON. Profit: 243.206 RON

Cifra de afaceri: 292.329 RON. Profit: 243.206 RON

Cifra de afaceri
292.329 RON
Profit net
243.206 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.257 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGADGET GENERATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GADGET GENERATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Municipiul Bucureşti

FUTURE STORE S.R.L.
CUI: 41510643CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-08-12
fara e-Factura
GADGET NATION S.R.L.
CUI: 41511282CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-08-12
fara e-Factura
CRAFTMYSTIC S.R.L.
CUI: 41531824CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.571.254 RON
Profit
368.850 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BOLGENLER CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41511096CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.618.534 RON
Profit
1.107.332 RON
Angajati
7
GIULY EVE MONTAJ C-TII S.R.L.
CUI: 41511150CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
952.187 RON
Profit
397.206 RON
Angajati
6
AFI QUATTRO TOTAL S.R.L.
CUI: 41510490CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.549.261 RON
Profit
180.142 RON
Angajati
1
ELPUNICONS S.R.L.
CUI: 41511592CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
456.670 RON
Profit
145.325 RON
Angajati
0
GES TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 41492695CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
331.974 RON
Profit
218.223 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.670 RON
Profit
96.021 RON
Angajati
1
NEDELEA BARBER SHOP S.R.L.
CUI: 41311969CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.095 RON
Profit
51.099 RON
Angajati
2
FREESTANDING S.R.L.
CUI: 41699950CAEN: 4752
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.039.068 RON
Profit
560.564 RON
Angajati
4
MAR GLOBAL STORE S.R.L.
CUI: 39312466CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-05-09
fara e-Factura
PINGULUK S.R.L.
CUI: 43265125CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.193 RON
Profit
39.713 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GADGET GENERATION S.R.L.?

CUI-ul GADGET GENERATION S.R.L. este 41511126.

Unde este sediul GADGET GENERATION S.R.L.?

GADGET GENERATION S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Nerva Traian nr. 27-33, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GADGET GENERATION S.R.L.?

GADGET GENERATION S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GADGET GENERATION S.R.L. in 2024?

In 2024, GADGET GENERATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are GADGET GENERATION S.R.L.?

GADGET GENERATION S.R.L. are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat GADGET GENERATION S.R.L. in 2024?

GADGET GENERATION S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 192 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.