Activ

VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L.

CUI: 41513445
CIF: 41513445
Reg. Com.: J12/3208/2019
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 august 2019 · 7 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:02

Despre VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L.

VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 285.540 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.6%). Profitul net inregistrat a fost de 37.115 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 64.571 RON in 2019 la 285.540 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
285.540 RON
Venituri totale
286.485 RON
Cheltuieli totale
235.976 RON
Profit brut
50.509 RON
Profit net
37.115 RON
Marja profit net
13,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
225.638 RON
Stocuri
4.024 RON
Creanțe
216.424 RON
Casa & conturi bănci
5.190 RON
Capital propriu
207.523 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Alexandru Vaida Voevod nr. 109-111
Detalii adresaet. mansardă, corp C1

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Alexandru Vaida Voevod nr. 109-111
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Alexandru Vaida Voevod nr. 109-111
Detalii
et. mansardă, corp C1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.08.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
285.540 RON
Rezultat net
37.115 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 285.540 RON 240.760 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 286.485 RON 240.782 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 235.976 RON 130.118 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 50.509 RON 110.664 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 37.115 RON 108.574 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 225.638 RON 362.792 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 225.638 RON 362.792 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.024 RON 965 RON
CreanțeSume de încasat 216.424 RON 338.507 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.190 RON 23.320 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 18.115 RON 36.853 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 207.523 RON 325.939 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active225.638RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale225.638 RON
Datorii totale18.115 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,4 %Profit net / active totale
ROE
17,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 285.540 +18,6% față de anul precedent 286.485 235.976 50.509 -54,4% față de anul precedent 37.115 -65,8% față de anul precedent 0 0
2023 240.760 -11,7% față de anul precedent 240.782 130.118 110.664 -47,7% față de anul precedent 108.574 -46,7% față de anul precedent 0 0
2022 272.796 +68,4% față de anul precedent 282.527 71.105 211.422 +63,9% față de anul precedent 203.667 +63,6% față de anul precedent 0 0
2021 161.976 +83,6% față de anul precedent 161.980 33.004 128.976 +56,8% față de anul precedent 124.470 +56,2% față de anul precedent 0 0
2020 88.220 +36,6% față de anul precedent 88.223 5.960 82.263 +28,2% față de anul precedent 79.669 +28,0% față de anul precedent 0 0
2019 64.571 64.574 406 64.168 62.231 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 225.638 225.638 4.024 216.424 5.190
2023 0 362.792 362.792 965 338.507 23.320
2022 0 232.577 232.577 0 231.937 640
2021 0 255.573 255.573 0 235.130 20.443
2020 0 145.440 145.440 0 144.581 859
2019 0 64.200 64.200 0 47.000 17.200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 18.115 -50,9% față de anul precedent 207.523 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 36.853 +142,3% față de anul precedent 325.939 Neraportat 1
2022 15.213 +256,6% față de anul precedent 217.364 Neraportat 0
2021 4.266 +27,7% față de anul precedent 251.307 Neraportat 0
2020 3.340 +88,8% față de anul precedent 142.100 Neraportat 0
2019 1.769 62.431 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 285.540 RON. Profit: 37.115 RON

Cifra de afaceri: 285.540 RON. Profit: 37.115 RON

Cifra de afaceri
285.540 RON +18.6% față de anul precedent
Profit net
37.115 RON -65.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
18.115 RON -50.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 240.760 RON. Profit: 108.574 RON

Cifra de afaceri: 240.760 RON. Profit: 108.574 RON

Cifra de afaceri
240.760 RON -11.74% față de anul precedent
Profit net
108.574 RON -46.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
36.853 RON +142.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 272.796 RON. Profit: 203.667 RON

Cifra de afaceri: 272.796 RON. Profit: 203.667 RON

Cifra de afaceri
272.796 RON +68.42% față de anul precedent
Profit net
203.667 RON +63.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.213 RON +256.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 161.976 RON. Profit: 124.470 RON

Cifra de afaceri: 161.976 RON. Profit: 124.470 RON

Cifra de afaceri
161.976 RON +83.6% față de anul precedent
Profit net
124.470 RON +56.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.266 RON +27.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 88.220 RON. Profit: 79.669 RON

Cifra de afaceri: 88.220 RON. Profit: 79.669 RON

Cifra de afaceri
88.220 RON +36.62% față de anul precedent
Profit net
79.669 RON +28.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.340 RON +88.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 64.571 RON. Profit: 62.231 RON

Cifra de afaceri: 64.571 RON. Profit: 62.231 RON

Cifra de afaceri
64.571 RON
Profit net
62.231 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.769 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Cluj

GCM TECH S.R.L.
CUI: 47416131CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Mun. Turda2023-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.900 RON
Profit
171.375 RON
Angajati
0
DELICIA FEFO SRL
CUI: 33530712CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2014-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.050 RON
Profit
91.945 RON
Angajati
3
MOVACCENT S.R.L.
CUI: 39213292CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.922 RON
Profit
58.987 RON
Angajati
3
RACASAN MA STORE S.R.L.
CUI: 47138957CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
304.346 RON
Profit
113.604 RON
Angajati
3
ROMALEXA CENTER SRL
CUI: 36944174CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.571 RON
Profit
87.727 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Cluj

PRO SPORT PERFORMANCE S.R.L.
CUI: 41291675CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.420 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PART DIEU S.R.L.
CUI: 41037929CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.938 RON
Profit
71.923 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

DOROTHY EXPRESS S.R.L.
CUI: 41508627CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.340 RON
Profit
42.292 RON
Angajati
0
TETRAGRAMA CONCEPT S.R.L.
CUI: 41513461CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.673 RON
Profit
146.406 RON
Angajati
1
FRUMORO S.R.L.
CUI: 41468271CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.652 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THE REAL NAMEX S.R.L.
CUI: 41559779CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2019-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.550 RON
Profit
160.886 RON
Angajati
1
ZI DE ZI CAR WASH S.R.L.
CUI: 40983945CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.340 RON
Profit
20.927 RON
Angajati
1
EURO CASE VILE SRL
CUI: 36425924CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Sat Jucu de Sus Com. Jucu2016-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.777.275 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
INGITECH CONSULT S.R.L.
CUI: 46257232CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L.?

CUI-ul VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. este 41513445.

Unde este sediul VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L.?

VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Alexandru Vaida Voevod nr. 109-111, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L.?

VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. in 2024?

In 2024, VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 285.540 RON.

Ce activitate are VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L.?

VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. in 2024?

VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L. a inregistrat un profit net de 37.115 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.