Activ

OSTRICEANU V. COSMIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI: 41536295
CIF: 41536295
Reg. Com.: F2019000338073
CAEN: 0148
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 20 august 2019 · 7 ani
Distribuie:

Creşterea altor animale

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:46

Despre OSTRICEANU V. COSMIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

OSTRICEANU V. COSMIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o intreprindere familiala cu sediul in Orş. Darabani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea altor animale" (cod CAEN 0148), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.08.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Darabani
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0148, Botoşani

CALISA BAC FLOWERS SRL
CUI: 37427150CAEN: 0148
Activ
BOTOŞANI, Sat Dumbrăviţa Com. Ibăneşti2017-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.402 RON
Profit
28.444 RON
Angajati
1
PROTECT WORK CENTER SRL
CUI: 29086124CAEN: 0148
Activ
BOTOŞANI, Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu2011-09-09
fara e-Factura
APIS NORD S.R.L.
CUI: 51249040CAEN: 0148
Activ
BOTOŞANI, Sat Păltiniş Com. Păltiniş2025-02-07
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OSTRICEANU V. COSMIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

CUI-ul OSTRICEANU V. COSMIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este 41536295.

Cand a fost infiintata OSTRICEANU V. COSMIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

OSTRICEANU V. COSMIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Ce activitate are OSTRICEANU V. COSMIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

OSTRICEANU V. COSMIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul CAEN principal 0148 (Creşterea altor animale).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.