Activități generale de curățenie a clădirilor
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 10:04
Despre SAKE SKY S.R.L.
SAKE SKY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cumpăna Com. Cumpăna, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, SAKE SKY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 111.150 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+138.1%). Profitul net inregistrat a fost de 34.227 RON. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 15.000 RON in 2019 la 111.150 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 111.150 RON
- Venituri totale
- 112.011 RON
- Cheltuieli totale
- 71.180 RON
- Profit brut
- 40.831 RON
- Profit net
- 34.227 RON
- Marja profit net
- 30,79%
- Active imobilizate
- 252 RON
- Active circulante
- 93.819 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 14.500 RON
- Casa & conturi bănci
- 79.319 RON
- Capital propriu
- 92.448 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, Str. Florilor nr. 83
- Detalii
- CAMERA NR.2
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 22.08.2019
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2019 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 111.150 RON
- Rezultat net
- 34.227 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 111.150 RON | 46.680 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 112.011 RON | 49.033 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 71.180 RON | 54.988 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 40.831 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 34.227 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 5.955 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 5.955 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 252 RON | 3.787 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 93.819 RON | 55.993 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 94.071 RON | 59.780 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 14.500 RON | 10.066 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 79.319 RON | 45.927 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.623 RON | 1.559 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 92.448 RON | 58.221 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 36,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 37,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 57,81 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 98,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 111.150 +138,1% față de anul precedent | 112.011 | 71.180 | 40.831 | 34.227 | 0 | 0 |
| 2023 | 46.680 -37,8% față de anul precedent | 49.033 | 54.988 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 5.955 | 5.955 |
| 2022 | 75.025 +103,6% față de anul precedent | 75.025 | 8.960 | 66.065 +137,6% față de anul precedent | 63.936 +138,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 36.850 -48,8% față de anul precedent | 36.850 | 9.039 | 27.811 -54,9% față de anul precedent | 26.838 -54,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 72.000 +380,0% față de anul precedent | 72.000 | 10.370 | 61.630 +408,1% față de anul precedent | 59.470 +409,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 15.000 | 15.000 | 2.870 | 12.130 | 11.680 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 252 | 93.819 | 94.071 | 0 | 14.500 | 79.319 |
| 2023 | 3.787 | 55.993 | 59.780 | 0 | 10.066 | 45.927 |
| 2022 | 0 | 118.142 | 118.142 | 406 | 10.000 | 107.736 |
| 2021 | 0 | 52.559 | 52.559 | 0 | 0 | 52.559 |
| 2020 | 0 | 74.638 | 74.638 | 0 | 0 | 74.638 |
| 2019 | 0 | 13.990 | 13.990 | 0 | 0 | 13.990 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.623 +4,1% față de anul precedent | 92.448 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.559 -97,1% față de anul precedent | 58.221 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 53.966 +1.134,9% față de anul precedent | 64.176 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 4.370 +32,9% față de anul precedent | 48.189 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 3.288 +55,8% față de anul precedent | 71.350 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 2.110 | 11.880 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
7 repere. O singură cronologie.
Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 111.150 RON. Profit: 34.227 RON
Cifra de afaceri: 111.150 RON. Profit: 34.227 RON
- Cifra de afaceri
- 111.150 RON +138.11% față de anul precedent
- Profit net
- 34.227 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.623 RON +4.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 46.680 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 46.680 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 46.680 RON -37.78% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.955 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 1.559 RON -97.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 75.025 RON. Profit: 63.936 RON
Cifra de afaceri: 75.025 RON. Profit: 63.936 RON
- Cifra de afaceri
- 75.025 RON +103.6% față de anul precedent
- Profit net
- 63.936 RON +138.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 53.966 RON +1134.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 36.850 RON. Profit: 26.838 RON
Cifra de afaceri: 36.850 RON. Profit: 26.838 RON
- Cifra de afaceri
- 36.850 RON -48.82% față de anul precedent
- Profit net
- 26.838 RON -54.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 4.370 RON +32.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 72.000 RON. Profit: 59.470 RON
Cifra de afaceri: 72.000 RON. Profit: 59.470 RON
- Cifra de afaceri
- 72.000 RON +380% față de anul precedent
- Profit net
- 59.470 RON +409.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.288 RON +55.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 15.000 RON. Profit: 11.680 RON
Cifra de afaceri: 15.000 RON. Profit: 11.680 RON
- Cifra de afaceri
- 15.000 RON
- Profit net
- 11.680 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.110 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAKE SKY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sat Cumpăna Com. Cumpăna (CONSTANŢA)
SAKE SKY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sat Cumpăna Com. Cumpăna (CONSTANŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8121, Constanţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8121, Constanţa
Alte firme din Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SAKE SKY S.R.L.?
CUI-ul SAKE SKY S.R.L. este 41547278.
Unde este sediul SAKE SKY S.R.L.?
SAKE SKY S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, Str. Florilor nr. 83, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata SAKE SKY S.R.L.?
SAKE SKY S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SAKE SKY S.R.L. in 2024?
In 2024, SAKE SKY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 111.150 RON.
Ce activitate are SAKE SKY S.R.L.?
SAKE SKY S.R.L. are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).
Ce profit a inregistrat SAKE SKY S.R.L. in 2024?
SAKE SKY S.R.L. a inregistrat un profit net de 34.227 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.