Activ

ZÂMBETE CU DRAG S.R.L.

CUI: 41561230
CIF: 41561230
Reg. Com.: J2019001015384
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 august 2019 · 7 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 09:55

Despre ZÂMBETE CU DRAG S.R.L.

ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Fedeleşoiu Com. Dăeşti, judetul VÂLCEA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 42.158 RON, in scadere fata de anul precedent (-47.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 13.134 RON in 2019 la 42.158 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
42.158 RON
Venituri totale
33.069 RON
Cheltuieli totale
51.310 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
26.044 RON
Stocuri
1.730 RON
Creanțe
17.043 RON
Casa & conturi bănci
7.271 RON
Capital propriu
-2.947 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Sat Fedeleşoiu Com. Dăeşti, FEDELEŞOIU nr. 143, 247127
Detalii adresacamera nr. 1

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Sat Fedeleşoiu Com. Dăeşti, FEDELEŞOIU nr. 143, 247127
Cod poștal: 247127
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Sat Fedeleşoiu Com. Dăeşti, FEDELEŞOIU nr. 143, 247127
Detalii
camera nr. 1
Cod postal
247127
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.08.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
42.158 RON
Rezultat net
-18.241 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 42.158 RON 80.178 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 33.069 RON 70.708 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 51.310 RON 88.897 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 18.241 RON 18.189 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 18.241 RON 18.189 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 26.044 RON 24.604 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 26.044 RON 24.604 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.730 RON 4.947 RON
CreanțeSume de încasat 17.043 RON 2.511 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.271 RON 17.146 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 28.991 RON 9.310 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -2.947 RON 15.294 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active26.044RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

111,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale26.044 RON
Datorii totale28.991 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,90 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-11,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 42.158 -47,4% față de anul precedent 33.069 51.310 0 0 18.241 18.241
2023 80.178 +57,5% față de anul precedent 70.708 88.897 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.189 18.189
2022 50.904 50.904 29.365 21.539 20.088 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.110 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.110 1.110
2020 6.822 -48,1% față de anul precedent 6.822 976 5.846 -35,5% față de anul precedent 5.643 -34,9% față de anul precedent 0 0
2019 13.134 13.134 4.078 9.056 8.662 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 26.044 26.044 1.730 17.043 7.271
2023 0 24.604 24.604 4.947 2.511 17.146
2022 0 34.876 34.876 18.725 2.204 13.947
2021 0 13.992 13.992 0 0 13.992
2020 0 15.102 15.102 0 0 15.102
2019 0 9.256 9.256 0 1.000 8.256

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 28.991 +211,4% față de anul precedent -2.947 Neraportat 0
2023 9.310 +568,3% față de anul precedent 15.294 Neraportat 0
2022 1.393 +133,3% față de anul precedent 33.483 Neraportat 0
2021 597 0,0% față de anul precedent 13.395 Neraportat 0
2020 597 +51,5% față de anul precedent 14.505 Neraportat 0
2019 394 8.862 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MGMĂDĂLINA- GABRIELA RÂPANUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33419/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 42.158 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 42.158 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
42.158 RON -47.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.241 RON
Angajati
0
Datorii
28.991 RON +211.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 80.178 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.178 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.178 RON +57.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.189 RON
Angajati
0
Datorii
9.310 RON +568.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 50.904 RON. Profit: 20.088 RON

Cifra de afaceri: 50.904 RON. Profit: 20.088 RON

Cifra de afaceri
50.904 RON
Profit net
20.088 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.393 RON +133.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.110 RON
Angajati
0
Datorii
597 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 6.822 RON. Profit: 5.643 RON

Cifra de afaceri: 6.822 RON. Profit: 5.643 RON

Cifra de afaceri
6.822 RON -48.06% față de anul precedent
Profit net
5.643 RON -34.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
597 RON +51.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 13.134 RON. Profit: 8.662 RON

Cifra de afaceri: 13.134 RON. Profit: 8.662 RON

Cifra de afaceri
13.134 RON
Profit net
8.662 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
394 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZÂMBETE CU DRAG S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Sat Fedeleşoiu Com. Dăeşti (VÂLCEA)

ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Sat Fedeleşoiu Com. Dăeşti (VÂLCEA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.092026Mentiune · Buletin 33419/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ZÂMBETE CU DRAG S.R.L.
CUI
41561230
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.09.2026
Registrul Comerțului
J38/1015/2019
EUID
ROONRC.J38/1015/2019
Sediu
Sat Fedeleşoiu, Comuna Dăeşti, Jud. Vâlcea, Nr. 143, camera nr. 1
Județ
Vâlcea
Număr încheiere
704045
Data încheierii
08.09.2026
Număr dosar
3295498
Data dosarului
20.08.2026
Tribunal
Vâlcea
Registrator
Cristina Feodor

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3295498 din 20.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 10.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33419/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Vâlcea

CARTICOM S.R.L.
CUI: 8269234CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1996-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.771 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LARISA ŞI ANDREI S.R.L.
CUI: 38837603CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Orş. Băbeni2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TUN STYLE S.R.L.
CUI: 47094672CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2022-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.313 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PIATRĂART S.R.L.
CUI: 49062669CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Sat Goruneşti Orş. Bălceşti2023-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VASILESCU ANA LEEA S.R.L.
CUI: 36554961CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2016-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.956 RON
Profit
69.827 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Vâlcea

AGER OPTIK S.R.L.
CUI: 41099069CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Sat Olteni Com. Bujoreni2019-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.232 RON
Profit
34.057 RON
Angajati
1
SEBANA TOOLS S.R.L.
CUI: 41640660CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.551.108 RON
Profit
202.843 RON
Angajati
2
ADI MON TYRES S.R.L.
CUI: 40599538CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.016 RON
Profit
70.575 RON
Angajati
1
2 TIMPI STAR S.R.L.
CUI: 42090599CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2020-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.154.902 RON
Profit
50.257 RON
Angajati
1

Alte firme din Vâlcea

AIRWORLD MONTAGGI S.R.L.
CUI: 41556047CAEN: 4322
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.909 RON
Profit
102.288 RON
Angajati
1
PREDEX HALCON S.R.L.
CUI: 41536899CAEN: 4100
Activ
VÂLCEA, Sat Nemoiu Com. Amărăşti2019-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
QUICK LEAP S.R.L.
CUI: 41580118CAEN: 6201
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
441.722 RON
Profit
128.370 RON
Angajati
1
ALL FOR PIGEONS S.R.L.
CUI: 41344974CAEN: 4791
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
REZERVAT S.R.L.
CUI: 43679070CAEN: 7721
Activ
VÂLCEA, Sat Bratia din Vale Com. Galicea2021-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.505 RON
Profit
2.545 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZÂMBETE CU DRAG S.R.L.?

CUI-ul ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. este 41561230.

Unde este sediul ZÂMBETE CU DRAG S.R.L.?

ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Sat Fedeleşoiu Com. Dăeşti, FEDELEŞOIU nr. 143, 247127, Sat Fedeleşoiu Com. Dăeşti, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata ZÂMBETE CU DRAG S.R.L.?

ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. in 2024?

In 2024, ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 42.158 RON.

Ce activitate are ZÂMBETE CU DRAG S.R.L.?

ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. in 2024?

ZÂMBETE CU DRAG S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 18.241 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.