Activ

STUDIO MON ATELIER S.R.L.

CUI: 41599960
CIF: 41599960
Reg. Com.: J12/3496/2019
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 septembrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:18

Despre STUDIO MON ATELIER S.R.L.

STUDIO MON ATELIER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2021, STUDIO MON ATELIER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 103.000 RON, in scadere fata de anul precedent (-25.4%). Profitul net inregistrat a fost de 58.593 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut de la 70.040 RON in 2019 la 103.000 RON in 2021.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
103.000 RON
Venituri totale
132.822 RON
Cheltuieli totale
72.919 RON
Profit brut
59.903 RON
Profit net
58.593 RON
Marja profit net
56,89%
Active imobilizate
68.090 RON
Active circulante
65.971 RON
Stocuri
2.963 RON
Creanțe
10.000 RON
Casa & conturi bănci
53.008 RON
Capital propriu
58.812 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. 21 Decembrie 1989 nr. 150, 400604
Telefon0756564139

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. 21 Decembrie 1989 nr. 150, 400604
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Borhanciului nr. 66
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.09.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2021 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2021
Cifră de afaceri
103.000 RON
Rezultat net
58.593 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2021 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2021 2020
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 103.000 RON 138.060 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 132.822 RON 192.555 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 72.919 RON 171.704 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 59.903 RON 20.851 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 58.593 RON 19.270 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 68.090 RON 85.883 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 65.971 RON 86.643 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 134.061 RON 172.526 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.963 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 10.000 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 53.008 RON 86.643 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.342 RON 16.075 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 58.812 RON 68.818 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2021

Total active134.061RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2021

4,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale134.061 RON
Datorii totale5.342 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2021

ROA
43,7 %Profit net / active totale
ROE
99,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2021 103.000 -25,4% față de anul precedent 132.822 72.919 59.903 +187,3% față de anul precedent 58.593 +204,1% față de anul precedent 0 0
2020 138.060 +97,1% față de anul precedent 192.555 171.704 20.851 -58,3% față de anul precedent 19.270 -61,0% față de anul precedent 0 0
2019 70.040 76.462 26.414 50.048 49.348 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2021 68.090 65.971 134.061 2.963 10.000 53.008
2020 85.883 86.643 172.526 0 0 86.643
2019 103.678 75.289 178.967 608 13.870 60.811

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2021 5.342 -66,8% față de anul precedent 58.812 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 16.075 +82,0% față de anul precedent 68.818 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 8.831 49.548 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2021

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2021 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2021
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 103.000 RON. Profit: 58.593 RON

Cifra de afaceri: 103.000 RON. Profit: 58.593 RON

Cifra de afaceri
103.000 RON -25.39% față de anul precedent
Profit net
58.593 RON +204.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.342 RON -66.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 138.060 RON. Profit: 19.270 RON

Cifra de afaceri: 138.060 RON. Profit: 19.270 RON

Cifra de afaceri
138.060 RON +97.12% față de anul precedent
Profit net
19.270 RON -60.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.075 RON +82.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 70.040 RON. Profit: 49.348 RON

Cifra de afaceri: 70.040 RON. Profit: 49.348 RON

Cifra de afaceri
70.040 RON
Profit net
49.348 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.831 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTUDIO MON ATELIER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

STUDIO MON ATELIER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Cluj

BESMART BEHEALTHY ALWAYS S.R.L.
CUI: 46234166CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.120 RON
Profit
26.219 RON
Angajati
1
ARC TRAINING SRL
CUI: 29819322CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.985 RON
Profit
42.398 RON
Angajati
3
BARDOS CLINIC S.R.L.
CUI: 50289909CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.190 RON
Profit
56.905 RON
Angajati
1
ALCHEMY COACHING S.R.L.
CUI: 48928709CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Sat Păniceni Com. Căpuşu Mare2023-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.214 RON
Profit
41.280 RON
Angajati
1
PRO LOGIC PROGRAM S.R.L.
CUI: 44644585CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.346 RON
Profit
77.353 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Cluj

MINDFUL PSYCHOLOGY S.R.L.
CUI: 41594245CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.975 RON
Profit
33.002 RON
Angajati
1
ZIA TRAINING S.R.L.
CUI: 41600550CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Sat Cojocna Com. Cojocna2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.000 RON
Profit
3.269 RON
Angajati
0
ECO GREEN HUB S.R.L.
CUI: 41578142CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
345.730 RON
Profit
7.520 RON
Angajati
1
HANAN HEALING S.R.L.
CUI: 41611346CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.910 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

PRODY DENT DESIGN S.R.L.
CUI: 41599790CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.289 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ATOB TAXI S.R.L.
CUI: 41599978CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.560 RON
Profit
13.355 RON
Angajati
1
BUCATARIA ZEN S.R.L.
CUI: 41594733CAEN: 5611
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.030.110 RON
Profit
276.026 RON
Angajati
4
IDEAL SERVINSTAL S.R.L.
CUI: 41606447CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Sat Sălişca Com. Câţcău2019-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.649 RON
Profit
72.358 RON
Angajati
4
SIX SIGMA VISION S.R.L.
CUI: 41553032CAEN: 4774
Activ
CLUJ, Sat Dezmir Com. Apahida2019-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.251 RON
Profit
36.433 RON
Angajati
0
LIXA IUGA S.R.L.
CUI: 41662706CAEN: 9001
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2019-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.740 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
20ROBOTS TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 42184081CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.278 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RTCS AUTO S.R.L.
CUI: 36544216CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Sat Căianu Mic Com. Căianu2016-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.278 RON
Profit
2.338 RON
Angajati
2
PENSIUNEA LIZ S.R.L.
CUI: 46328872CAEN: 5520
Activ
CLUJ, Sat Luna de Sus Com. Floreşti2022-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.219 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STUDIO MON ATELIER S.R.L.?

CUI-ul STUDIO MON ATELIER S.R.L. este 41599960.

Unde este sediul STUDIO MON ATELIER S.R.L.?

STUDIO MON ATELIER S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. 21 Decembrie 1989 nr. 150, 400604, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata STUDIO MON ATELIER S.R.L.?

STUDIO MON ATELIER S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STUDIO MON ATELIER S.R.L. in 2021?

In 2021, STUDIO MON ATELIER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 103.000 RON.

Cati angajati are STUDIO MON ATELIER S.R.L.?

STUDIO MON ATELIER S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2021.

Ce activitate are STUDIO MON ATELIER S.R.L.?

STUDIO MON ATELIER S.R.L. are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat STUDIO MON ATELIER S.R.L. in 2021?

STUDIO MON ATELIER S.R.L. a inregistrat un profit net de 58.593 RON in 2021.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.