Activ

GETA D&L NAILS S.R.L.

CUI: 41608782
CIF: 41608782
Reg. Com.: J40/11815/2019
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 septembrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 11:00

Despre GETA D&L NAILS S.R.L.

GETA D&L NAILS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GETA D&L NAILS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.760 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+203.1%). Profitul net inregistrat a fost de 2.252 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 85 RON in 2019 la 6.760 RON in 2024. Datoriile raportate (10.304 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.760 RON
Venituri totale
6.760 RON
Cheltuieli totale
3.729 RON
Profit brut
3.031 RON
Profit net
2.252 RON
Marja profit net
33,31%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
9.203 RON
Stocuri
6.132 RON
Creanțe
241 RON
Casa & conturi bănci
2.830 RON
Capital propriu
-1.101 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Ciucea nr. 1C
Detalii adresaCORP 3 MAGAZIN

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Ciucea nr. 1C
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Ciucea nr. 1C
Detalii
CORP 3 MAGAZIN
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.09.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
19 octombrie 2023
Data reactivare
22 ianuarie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.760 RON
Rezultat net
2.252 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.760 RON 2.230 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.760 RON 2.230 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.729 RON 1.003 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.031 RON 1.227 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.252 RON 1.160 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.203 RON 3.602 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.203 RON 3.602 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 6.132 RON 2.334 RON
CreanțeSume de încasat 241 RON 241 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.830 RON 1.027 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 10.304 RON 6.956 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.101 RON -3.354 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active9.203RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

112,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.203 RON
Datorii totale10.304 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
24,5 %Profit net / active totale
ROE
-204,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-12,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.760 +203,1% față de anul precedent 6.760 3.729 3.031 +147,0% față de anul precedent 2.252 +94,1% față de anul precedent 0 0
2023 2.230 -44,4% față de anul precedent 2.230 1.003 1.227 -62,0% față de anul precedent 1.160 -62,6% față de anul precedent 0 0
2022 4.010 4.010 784 3.226 3.105 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2019 85 85 4.669 0 0 4.584 4.585

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 9.203 9.203 6.132 241 2.830
2023 0 3.602 3.602 2.334 241 1.027
2022 0 4.996 4.996 750 362 3.884
2021 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0
2019 0 1.657 1.657 750 0 907

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 10.304 +48,1% față de anul precedent -1.101 Neraportat 0
2023 6.956 -26,9% față de anul precedent -3.354 Neraportat 0
2022 9.510 -4.514 Neraportat 0
2021 0 0 Neraportat 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 6.042 -4.385 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.760 RON. Profit: 2.252 RON

Cifra de afaceri: 6.760 RON. Profit: 2.252 RON

Cifra de afaceri
6.760 RON +203.14% față de anul precedent
Profit net
2.252 RON +94.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.304 RON +48.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.230 RON. Profit: 1.160 RON

Cifra de afaceri: 2.230 RON. Profit: 1.160 RON

Cifra de afaceri
2.230 RON -44.39% față de anul precedent
Profit net
1.160 RON -62.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.956 RON -26.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.010 RON. Profit: 3.105 RON

Cifra de afaceri: 4.010 RON. Profit: 3.105 RON

Cifra de afaceri
4.010 RON
Profit net
3.105 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.510 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 85 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 85 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
85 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.585 RON
Angajati
1
Datorii
6.042 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGETA D&L NAILS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GETA D&L NAILS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9602, Municipiul Bucureşti

MISTER BARBER LAUR S.R.L.
CUI: 50632666CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.312 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
S.D. LUXOR NAILS S.R.L.
CUI: 49289204CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.735 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HER CUT CRIISS S.R.L.
CUI: 48992027CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.353 RON
Profit
2.985 RON
Angajati
1
SORIN SI MENDIETA S.R.L.
CUI: 44720216CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.720 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TURCANU & SONS CONCEPT S.R.L.
CUI: 46839281CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.708 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LADY DRAGON NAILS S.R.L.
CUI: 47299600CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Municipiul Bucureşti

SPECTRA HAIR S.R.L.
CUI: 41584420CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.424 RON
Profit
24.618 RON
Angajati
1
A & SIM CONCEPT COMPANY S.R.L.
CUI: 41680761CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRAZY STYLE BEAUTY S.R.L.
CUI: 41573340CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.585 RON
Profit
1.497 RON
Angajati
2
DIFFIDATI S.R.L.
CUI: 41741702CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.355 RON
Profit
75.093 RON
Angajati
6

Alte firme din Municipiul Bucureşti

LAHOVARY PALACE S.R.L.
CUI: 41608413CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.509.435 RON
Profit
294.745 RON
Angajati
5
DORMAREX CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41608839CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
596.124 RON
Profit
200.209 RON
Angajati
2
EDEL COMMUNICATION S.R.L.
CUI: 41613479CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.314 RON
Profit
67.174 RON
Angajati
0
ALR TOP LEVEL CONSULTING S.R.L.
CUI: 41584489CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.000 RON
Profit
29.900 RON
Angajati
1
EUNITED TOUR S.R.L.
CUI: 41633646CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.381.247 RON
Profit
365.909 RON
Angajati
12
IANCU DRIVERS S.R.L.
CUI: 41422185CAEN: 8553
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
NETMEDIASOFT S.R.L.
CUI: 41794383CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-10-22
fara e-Factura
E&M CREATIVE S.R.L.
CUI: 39422213CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-05-30
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GETA D&L NAILS S.R.L.?

CUI-ul GETA D&L NAILS S.R.L. este 41608782.

Unde este sediul GETA D&L NAILS S.R.L.?

GETA D&L NAILS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Ciucea nr. 1C, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GETA D&L NAILS S.R.L.?

GETA D&L NAILS S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GETA D&L NAILS S.R.L. in 2024?

In 2024, GETA D&L NAILS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.760 RON.

Ce activitate are GETA D&L NAILS S.R.L.?

GETA D&L NAILS S.R.L. are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat GETA D&L NAILS S.R.L. in 2024?

GETA D&L NAILS S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.252 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.