Activ

MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L.

CUI: 41611737
CIF: 41611737
Reg. Com.: J2019001029288
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 septembrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:56

Despre MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L.

MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Potlogeni Com. Tia Mare, judetul OLT, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
4.428 RON
Stocuri
4.290 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
138 RON
Capital propriu
-98.172 RON

Contact

AdresaRomania, OLT, Sat Potlogeni Com. Tia Mare, Str. Mihai Viteazul nr. 2D, 237482

Adresă sediu social

Romania, OLT, Sat Potlogeni Com. Tia Mare, Str. Mihai Viteazul nr. 2D, 237482
Cod poștal: 237482
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Sat Potlogeni Com. Tia Mare, Str. Mihai Viteazul nr. 2D, 237482
Cod postal
237482
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.09.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Corabia
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.428 RON 4.428 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.428 RON 4.428 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.290 RON 4.290 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 138 RON 138 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 102.600 RON 102.600 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -98.172 RON -98.172 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.428RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2.317,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.428 RON
Datorii totale102.600 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2.217,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2022 10.553 -72,4% față de anul precedent 10.553 31.945 0 0 21.392 21.570
2021 38.246 +0,6% față de anul precedent 38.246 68.471 0 0 30.225 30.608
2020 38.005 +384,1% față de anul precedent 38.005 67.410 0 0 29.405 29.785
2019 7.850 7.850 24.180 0 0 16.330 16.408

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 4.428 4.428 4.290 0 138
2023 0 4.428 4.428 4.290 0 138
2022 0 4.428 4.428 4.290 0 138
2021 5.171 11.460 16.631 9.620 0 1.840
2020 11.362 19.042 30.404 9.437 0 9.605
2019 17.038 4.313 21.351 1.896 0 2.417

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 102.600 0,0% față de anul precedent -98.172 Neraportat 0
2023 102.600 0,0% față de anul precedent -98.172 Neraportat 0
2022 102.600 +10,1% față de anul precedent -98.172 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 93.233 +22,0% față de anul precedent -76.602 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 76.397 +103,4% față de anul precedent -45.993 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 37.559 -16.208 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
102.600 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
102.600 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 10.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.553 RON -72.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.570 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
102.600 RON +10.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 38.246 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.246 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.246 RON +0.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.608 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
93.233 RON +22.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 38.005 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.005 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.005 RON +384.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.785 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
76.397 RON +103.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.850 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.850 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.850 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.408 RON
Angajati
3
Datorii
37.559 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Potlogeni Com. Tia Mare (OLT)

MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Potlogeni Com. Tia Mare (OLT)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Olt

LAVAGGIO AUTOCLR S.R.L.
CUI: 41511843CAEN: 9531
Activ
OLT, Sat Comani Orş. Drăgăneşti-Olt2019-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.045 RON
Profit
35.103 RON
Angajati
1
QFAN WASH S.R.L.
CUI: 41621927CAEN: 9531
Activ
OLT, Orş. Corabia2019-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.454 RON
Profit
35.446 RON
Angajati
0
DELUXE REPAIR CARS S.R.L.
CUI: 41053487CAEN: 9531
Activ
OLT, Mun. Slatina2019-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
616.249 RON
Profit
69.730 RON
Angajati
3
ZUZI SERV MCQUEEN S.R.L.
CUI: 41644408CAEN: 9531
Activ
OLT, Sat Jitaru Orş. Scorniceşti2019-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.910 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Olt

KAT AUTOCENTER S.R.L.
CUI: 41610480CAEN: 4532
Activ
OLT, Mun. Caracal2019-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.627 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VOLISA ZEN GROUP S.R.L.
CUI: 41611753CAEN: 4711
Activ
OLT, Mun. Slatina2019-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.000 RON
Profit
46.941 RON
Angajati
1
DIDI PIZZA BAR S.R.L.
CUI: 41371618CAEN: 1085
Activ
OLT, Sat Osica de Sus Com. Osica de Sus2019-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.925 RON
Profit
4.438 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L.?

CUI-ul MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. este 41611737.

Unde este sediul MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L.?

MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. are sediul in Romania, OLT, Sat Potlogeni Com. Tia Mare, Str. Mihai Viteazul nr. 2D, 237482, Sat Potlogeni Com. Tia Mare, judetul OLT.

Cand a fost infiintata MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L.?

MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. in 2024?

In 2024, MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L.?

MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. in 2024?

MYT STOIAN SPEDYTION S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.