Activ

SALAMUL BUNICULUI S.R.L.

CUI: 41612880
CIF: 41612880
Reg. Com.: J11/688/2019
CAEN: 5629
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 septembrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 09:55

Despre SALAMUL BUNICULUI S.R.L.

SALAMUL BUNICULUI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Reşiţa, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5629). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SALAMUL BUNICULUI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
11.619 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
14.095 RON
Active circulante
4.914 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
4.914 RON
Capital propriu
-80.226 RON

Contact

AdresaRomania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Pomostului nr. A11, 320116
Detalii adresacamera 1

Adresă sediu social

Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Pomostului nr. A11, 320116
Cod poștal: 320116
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Pomostului nr. A11, 320116
Detalii
camera 1
Cod postal
320116
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.09.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-11.619 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.619 RON 12.827 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 11.619 RON 12.827 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 11.619 RON 12.827 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 14.095 RON 25.315 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.914 RON 5.313 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 19.009 RON 30.628 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.914 RON 5.313 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 99.235 RON 99.235 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -80.226 RON -68.607 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active19.009RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

522,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale19.009 RON
Datorii totale99.235 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-422,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 11.619 0 0 11.619 11.619
2023 0 0 12.827 0 0 12.827 12.827
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 30.400 0 0 30.400 30.400
2021 1.211 -97,1% față de anul precedent 1.211 82.121 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 80.910 80.946
2020 42.180 220.480 164.148 56.332 55.067 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 14.095 4.914 19.009 0 0 4.914
2023 25.315 5.313 30.628 0 0 5.313
2022 37.728 35 37.763 0 0 35
2021 51.078 660 51.738 55 0 605
2020 63.304 742 64.046 0 0 742

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 99.235 0,0% față de anul precedent -80.226 Neraportat 0
2023 99.235 +6,1% față de anul precedent -68.607 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 93.543 +21,3% față de anul precedent -55.780 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 77.117 +809,5% față de anul precedent -25.379 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 8.479 55.567 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.619 RON
Angajati
0
Datorii
99.235 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.827 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
99.235 RON +6.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.400 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
93.543 RON +21.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.211 RON -97.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
80.946 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
77.117 RON +809.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 42.180 RON. Profit: 55.067 RON

Cifra de afaceri: 42.180 RON. Profit: 55.067 RON

Cifra de afaceri
42.180 RON
Profit net
55.067 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.479 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSALAMUL BUNICULUI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5629 in Mun. Reşiţa (CARAŞ-SEVERIN)

SALAMUL BUNICULUI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5629 in Mun. Reşiţa (CARAŞ-SEVERIN)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5629, Caraş-Severin

TASTING GOOD OFICIAL S.R.L.
CUI: 44450686CAEN: 5629
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2021-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.044 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Caraş-Severin

ZOO-GANA LUCA S.R.L.
CUI: 41600282CAEN: 0145
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.407.720 RON
Profit
911.822 RON
Angajati
1
MIU KRADYEL METAL S.R.L.
CUI: 42087470CAEN: 2511
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2020-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.721 RON
Profit
76.696 RON
Angajati
2
OK DINAMIC WOOD SRL
CUI: 37811265CAEN: 4778
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.800 RON
Profit
6.901 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SALAMUL BUNICULUI S.R.L.?

CUI-ul SALAMUL BUNICULUI S.R.L. este 41612880.

Unde este sediul SALAMUL BUNICULUI S.R.L.?

SALAMUL BUNICULUI S.R.L. are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Pomostului nr. A11, 320116, Mun. Reşiţa, judetul CARAŞ-SEVERIN.

Cand a fost infiintata SALAMUL BUNICULUI S.R.L.?

SALAMUL BUNICULUI S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SALAMUL BUNICULUI S.R.L. in 2024?

In 2024, SALAMUL BUNICULUI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SALAMUL BUNICULUI S.R.L.?

SALAMUL BUNICULUI S.R.L. are codul CAEN principal 5629.

Ce profit a inregistrat SALAMUL BUNICULUI S.R.L. in 2024?

SALAMUL BUNICULUI S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 11.619 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.