Activ

GEO VOLT APER S.R.L.

CUI: 41630100
CIF: 41630100
Reg. Com.: J2019002889081
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 septembrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 08:30

Despre GEO VOLT APER S.R.L.

GEO VOLT APER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Zărneşti, judetul BRAŞOV, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GEO VOLT APER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 25.800 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 66.886 RON in 2019 la 25.800 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
25.800 RON
Venituri totale
25.800 RON
Cheltuieli totale
84.976 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
14.130 RON
Active circulante
2.590 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.011 RON
Casa & conturi bănci
1.579 RON
Capital propriu
7.765 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Orş. Zărneşti, Str. Prundului nr. 160, 505100
Telefon0760412243

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Orş. Zărneşti, Str. Prundului nr. 160, 505100
Cod poștal: 505100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Orş. Zărneşti, Str. Prundului nr. 160, 505100
Cod postal
505100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.09.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Zărneşti
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
25.800 RON
Rezultat net
-59.421 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 25.800 RON 35.313 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 25.800 RON 35.313 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 84.976 RON 88.480 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 59.176 RON 53.167 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 59.421 RON 53.467 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 14.130 RON 26.645 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.590 RON 107.926 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 16.720 RON 134.571 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.011 RON -3.888 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.579 RON 111.814 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.480 RON 7.541 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.765 RON 127.935 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active16.720RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

56,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale16.720 RON
Datorii totale9.480 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
46,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 25.800 -26,9% față de anul precedent 25.800 84.976 0 0 59.176 59.421
2023 35.313 -87,6% față de anul precedent 35.313 88.480 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 53.167 53.467
2022 285.010 +8,6% față de anul precedent 287.510 139.530 147.980 -12,5% față de anul precedent 145.105 -12,8% față de anul precedent 0 0
2021 262.450 -11,4% față de anul precedent 262.450 93.359 169.091 -5,5% față de anul precedent 166.466 -5,4% față de anul precedent 0 0
2020 296.112 +342,7% față de anul precedent 296.263 117.305 178.958 +182,7% față de anul precedent 175.997 +181,0% față de anul precedent 0 0
2019 66.886 66.886 3.583 63.303 62.634 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 14.130 2.590 16.720 0 1.011 1.579
2023 26.645 107.926 134.571 0 -3.888 111.814
2022 39.969 191.897 231.866 0 -19.800 211.697
2021 15.328 372.978 388.306 0 -39.500 412.478
2020 4.040 218.124 222.164 0 0 218.124
2019 0 66.826 66.826 0 0 66.826

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.480 +25,7% față de anul precedent 7.765 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 7.541 -6,5% față de anul precedent 127.935 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 8.062 -10,9% față de anul precedent 224.402 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 9.049 -4,4% față de anul precedent 379.297 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 9.463 +137,1% față de anul precedent 212.830 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 3.992 62.834 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

81din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AMANDREEA- MARIA OPREAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 17190/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 25.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.800 RON -26.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.421 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.480 RON +25.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 35.313 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.313 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.313 RON -87.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
53.467 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.541 RON -6.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 285.010 RON. Profit: 145.105 RON

Cifra de afaceri: 285.010 RON. Profit: 145.105 RON

Cifra de afaceri
285.010 RON +8.6% față de anul precedent
Profit net
145.105 RON -12.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.062 RON -10.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 262.450 RON. Profit: 166.466 RON

Cifra de afaceri: 262.450 RON. Profit: 166.466 RON

Cifra de afaceri
262.450 RON -11.37% față de anul precedent
Profit net
166.466 RON -5.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.049 RON -4.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 296.112 RON. Profit: 175.997 RON

Cifra de afaceri: 296.112 RON. Profit: 175.997 RON

Cifra de afaceri
296.112 RON +342.71% față de anul precedent
Profit net
175.997 RON +180.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.463 RON +137.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 66.886 RON. Profit: 62.634 RON

Cifra de afaceri: 66.886 RON. Profit: 62.634 RON

Cifra de afaceri
66.886 RON
Profit net
62.634 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.992 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGEO VOLT APER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Orş. Zărneşti (BRAŞOV)

GEO VOLT APER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Orş. Zărneşti (BRAŞOV)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.052026Mentiune · Buletin 17190/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 28.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GEO VOLT APER S.R.L.
CUI
41630100
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.05.2026
Registrul Comerțului
J2019002889081
EUID
ROONRC.J2019002889081
Sediu
Jud. Braşov, Municipiul Codlea, Strada 15 NOIEMBRIE, Nr. 16
Județ
Braşov
Număr încheiere
364016
Data încheierii
06.05.2026
Număr dosar
1746111
Data dosarului
28.04.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Alexandru-Marian Drăgulescu

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 28.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1746111 din 28.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 17190/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Braşov

EURO SOLID BUILD S.R.L.
CUI: 50361052CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Satu Nou Com. Hălchiu2024-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.044 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZABA INVEST S.R.L.
CUI: 49063052CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Prejmer Com. Prejmer2023-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.491 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
D.N.E. DEVELOPERS SRL
CUI: 32986398CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Orş. Ghimbav2014-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.688 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DANIGO CONSTRUCT SRL
CUI: 24531204CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2008-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.915 RON
Profit
4.644 RON
Angajati
0
MAITRANS LOGISTIC S.R.L.
CUI: 39162628CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Lunca Calnicului Com. Prejmer2018-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.000 RON
Profit
12.334 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Braşov

EGI ELEGOX CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41608472CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Vulcan Com. Vulcan2019-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.142 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
KRONBURG S.R.L.
CUI: 41634110CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.135.668 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FLOTOF AMENAJARI S.R.L.
CUI: 41602046CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.115 RON
Profit
12.171 RON
Angajati
1
BLISS ESTATE S.R.L.
CUI: 41634153CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Ghimbav Orş. Ghimbav2019-09-12
fara e-Factura

Alte firme din Braşov

ACTIVE FLIPPER S.R.L.
CUI: 41622604CAEN: 8695
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.693 RON
Profit
12.194 RON
Angajati
0
STOREDENT S.R.L.
CUI: 41636120CAEN: 4646
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
306.615 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
YAKIKOOP S.R.L.
CUI: 41544603CAEN: 4932
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.567 RON
Profit
24.157 RON
Angajati
0
ZERO WASTE EVENTS S.R.L.
CUI: 41723951CAEN: 4618
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.118.970 RON
Profit
100.124 RON
Angajati
0
ALIS FEMME S.R.L.
CUI: 40861409CAEN: 9622
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş2019-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.434 RON
Profit
10.647 RON
Angajati
1
AVAD ONTRANS S.R.L.
CUI: 42518343CAEN: 4933
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.987 RON
Profit
6.631 RON
Angajati
0
KLINNA MAT SRL
CUI: 30055563CAEN: 8121
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2012-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.225 RON
Profit
3.753 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GEO VOLT APER S.R.L.?

CUI-ul GEO VOLT APER S.R.L. este 41630100.

Unde este sediul GEO VOLT APER S.R.L.?

GEO VOLT APER S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Orş. Zărneşti, Str. Prundului nr. 160, 505100, Orş. Zărneşti, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata GEO VOLT APER S.R.L.?

GEO VOLT APER S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GEO VOLT APER S.R.L. in 2024?

In 2024, GEO VOLT APER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 25.800 RON.

Cati angajati are GEO VOLT APER S.R.L.?

GEO VOLT APER S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GEO VOLT APER S.R.L.?

GEO VOLT APER S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat GEO VOLT APER S.R.L. in 2024?

GEO VOLT APER S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 59.421 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.