Activ Plătitor TVA

FLO NETWORK IN S.R.L.

CUI: 41667320
CIF: RO41667320
Reg. Com.: J22/3004/2019
CAEN: 6311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 septembrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:09

Despre FLO NETWORK IN S.R.L.

FLO NETWORK IN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6311). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FLO NETWORK IN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 754.966 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.0%). Profitul net inregistrat a fost de 507.082 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 80.754 RON in 2019 la 754.966 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
754.966 RON
Venituri totale
755.130 RON
Cheltuieli totale
229.131 RON
Profit brut
525.999 RON
Profit net
507.082 RON
Marja profit net
67,17%
Active imobilizate
10.533 RON
Active circulante
541.985 RON
Stocuri
29.969 RON
Creanțe
504.041 RON
Casa & conturi bănci
7.975 RON
Capital propriu
507.282 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Serg. Grigore Ioan nr. 2
Detalii adresaCAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Serg. Grigore Ioan nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Serg. Grigore Ioan nr. 2
Detalii
CAMERA 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.09.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
754.966 RON
Rezultat net
507.082 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 754.966 RON 656.265 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 755.130 RON 656.974 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 229.131 RON 178.667 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 525.999 RON 478.307 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 507.082 RON 471.743 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.533 RON 12.194 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 541.985 RON 671.816 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 552.518 RON 684.010 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 29.969 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 504.041 RON 550.285 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.975 RON 121.531 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 45.236 RON 212.067 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 507.282 RON 471.943 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active552.518RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale552.518 RON
Datorii totale45.236 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
91,8 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
11,98 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 754.966 +15,0% față de anul precedent 755.130 229.131 525.999 +10,0% față de anul precedent 507.082 +7,5% față de anul precedent 0 0
2023 656.265 +197,1% față de anul precedent 656.974 178.667 478.307 +204,5% față de anul precedent 471.743 +204,5% față de anul precedent 0 0
2022 220.901 +11,4% față de anul precedent 221.217 64.127 157.090 +12,2% față de anul precedent 154.924 +12,2% față de anul precedent 0 0
2021 198.300 -21,4% față de anul precedent 198.514 58.527 139.987 -23,4% față de anul precedent 138.043 -23,5% față de anul precedent 0 0
2020 252.296 +212,4% față de anul precedent 252.296 69.504 182.792 +127,2% față de anul precedent 180.553 +126,7% față de anul precedent 0 0
2019 80.754 80.773 327 80.446 79.638 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.533 541.985 552.518 29.969 504.041 7.975
2023 12.194 671.816 684.010 0 550.285 121.531
2022 3.819 164.703 168.522 0 112.348 52.355
2021 0 138.875 138.875 0 10.965 127.910
2020 0 264.393 264.393 0 6.861 257.532
2019 0 80.645 80.645 0 8.974 71.671

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 45.236 -78,7% față de anul precedent 507.282 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 212.067 +1.482,8% față de anul precedent 471.943 Neraportat 1
2022 13.398 +2.019,9% față de anul precedent 155.124 Neraportat 0
2021 632 -84,2% față de anul precedent 138.243 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 4.002 +395,9% față de anul precedent 260.391 Neraportat 1
2019 807 79.838 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 754.966 RON. Profit: 507.082 RON

Cifra de afaceri: 754.966 RON. Profit: 507.082 RON

Cifra de afaceri
754.966 RON +15.04% față de anul precedent
Profit net
507.082 RON +7.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.236 RON -78.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 656.265 RON. Profit: 471.743 RON

Cifra de afaceri: 656.265 RON. Profit: 471.743 RON

Cifra de afaceri
656.265 RON +197.09% față de anul precedent
Profit net
471.743 RON +204.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
212.067 RON +1482.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 220.901 RON. Profit: 154.924 RON

Cifra de afaceri: 220.901 RON. Profit: 154.924 RON

Cifra de afaceri
220.901 RON +11.4% față de anul precedent
Profit net
154.924 RON +12.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.398 RON +2019.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 198.300 RON. Profit: 138.043 RON

Cifra de afaceri: 198.300 RON. Profit: 138.043 RON

Cifra de afaceri
198.300 RON -21.4% față de anul precedent
Profit net
138.043 RON -23.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
632 RON -84.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 252.296 RON. Profit: 180.553 RON

Cifra de afaceri: 252.296 RON. Profit: 180.553 RON

Cifra de afaceri
252.296 RON +212.43% față de anul precedent
Profit net
180.553 RON +126.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.002 RON +395.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 80.754 RON. Profit: 79.638 RON

Cifra de afaceri: 80.754 RON. Profit: 79.638 RON

Cifra de afaceri
80.754 RON
Profit net
79.638 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
807 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLO NETWORK IN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Mun. Iaşi (IAŞI)

FLO NETWORK IN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Mun. Iaşi (IAŞI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6311, Iaşi

MAGNUM CONNECT PRO S.R.L.
CUI: 41505906CAEN: 6311
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2019-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
951.915 RON
Profit
444.891 RON
Angajati
7
TRUSTCVC NETWORK S.R.L.
CUI: 49274491CAEN: 6311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
671.784 RON
Profit
514.604 RON
Angajati
2
EKD SOFTWARE SRL
CUI: 36910775CAEN: 6311
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2017-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
968.376 RON
Profit
361.341 RON
Angajati
1
SPREADBEYOND SRL
CUI: 33082112CAEN: 6311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.568 RON
Profit
253.846 RON
Angajati
2
CREATIVE ONLINE PRODUCTS SRL
CUI: 36328760CAEN: 6311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.414 RON
Profit
276.722 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6311, Iaşi

KEYMALA S.R.L.
CUI: 41527238CAEN: 6311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-08-19
fara e-Factura

Alte firme din Iaşi

HIGH GRADE MED S.R.L.
CUI: 41660900CAEN: 7711
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2019-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.574 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EXPROM BUSINESS S.R.L.
CUI: 41682215CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
872.173 RON
Profit
289.499 RON
Angajati
3
RBK DIAMANT S.R.L.
CUI: 41760097CAEN: 4690
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2019-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.391 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IANISTEF CARS S.R.L.
CUI: 42506772CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.269 RON
Profit
10.315 RON
Angajati
0
LORY MIXT S.R.L.
CUI: 49266200CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.609 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FLO NETWORK IN S.R.L.?

CUI-ul FLO NETWORK IN S.R.L. este 41667320.

Unde este sediul FLO NETWORK IN S.R.L.?

FLO NETWORK IN S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Serg. Grigore Ioan nr. 2, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata FLO NETWORK IN S.R.L.?

FLO NETWORK IN S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FLO NETWORK IN S.R.L. in 2024?

In 2024, FLO NETWORK IN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 754.966 RON.

Cati angajati are FLO NETWORK IN S.R.L.?

FLO NETWORK IN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FLO NETWORK IN S.R.L.?

FLO NETWORK IN S.R.L. are codul CAEN principal 6311.

Ce profit a inregistrat FLO NETWORK IN S.R.L. in 2024?

FLO NETWORK IN S.R.L. a inregistrat un profit net de 507.082 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.