Activ

BEYONDMOTION S.R.L.

CUI: 41675340
CIF: 41675340
Reg. Com.: J40/12630/2019
CAEN: 6209
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 septembrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 10:11

Despre BEYONDMOTION S.R.L.

BEYONDMOTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6209). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEYONDMOTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
3.384 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
279 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
279 RON
Capital propriu
-3.971 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Cal. Rahovei nr. 297
Detalii adresaCAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Cal. Rahovei nr. 297
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Cal. Rahovei nr. 297
Detalii
CAMERA 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.09.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-3.384 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 3.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 3.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.384 RON 3.557 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.384 RON 557 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.384 RON 557 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 279 RON 414 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 279 RON 414 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 279 RON 414 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.250 RON 1.000 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.971 RON -586 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active279RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.523,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale279 RON
Datorii totale4.250 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.423,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.384 0 0 3.384 3.384
2023 3.000 -15,5% față de anul precedent 3.000 3.557 0 -100,0% față de anul precedent 0 557 557
2022 3.550 +163,0% față de anul precedent 3.550 3.537 13 0 0 94
2021 1.350 -59,9% față de anul precedent 2.950 3.612 0 -100,0% față de anul precedent 0 662 747
2020 3.370 +93,7% față de anul precedent 3.370 3.340 30 -95,9% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 68
2019 1.740 1.740 1.008 732 680 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 279 279 0 0 279
2023 0 414 414 0 0 414
2022 0 1.768 1.768 0 1.550 218
2021 0 134 134 0 0 134
2020 0 5.335 5.335 0 0 5.335
2019 0 1.910 1.910 0 0 1.910

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.250 +325,0% față de anul precedent -3.971 Neraportat 0
2023 1.000 -44,4% față de anul precedent -586 Neraportat 0
2022 1.797 +2.504,4% față de anul precedent -29 Neraportat 0
2021 69 -98,5% față de anul precedent 65 Neraportat 0
2020 4.523 +339,1% față de anul precedent 812 Neraportat 0
2019 1.030 880 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.384 RON
Angajati
0
Datorii
4.250 RON +325% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.000 RON -15.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
557 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON -44.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.550 RON +162.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
94 RON
Angajati
0
Datorii
1.797 RON +2504.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.350 RON -59.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
747 RON
Angajati
0
Datorii
69 RON -98.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.370 RON +93.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68 RON
Angajati
0
Datorii
4.523 RON +339.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.740 RON. Profit: 680 RON

Cifra de afaceri: 1.740 RON. Profit: 680 RON

Cifra de afaceri
1.740 RON
Profit net
680 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.030 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEYONDMOTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6209 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BEYONDMOTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6209 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6209, Municipiul Bucureşti

BIT MEDIA PROF S.R.L.
CUI: 41622221CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.799 RON
Profit
169.884 RON
Angajati
3
LEONE GO APP S.R.L.
CUI: 41740960CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EXPERTMAT CONECT S.R.L.
CUI: 41599480CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
REIO TECHNICAL CONSULTING S.R.L.
CUI: 41790055CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.501 RON
Profit
141.022 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

KLU EVADYA TRANS & CARS S.R.L.
CUI: 41675323CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.046 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EFFECTIVE SOLUTIONS ACTIV S.R.L.
CUI: 41675358CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
752.544 RON
Profit
617.977 RON
Angajati
1
DAVICOM ACCESORII S.R.L.
CUI: 41675978CAEN: 4740
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.005 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
QR ESTATE INVESTMENT S.R.L.
CUI: 41658799CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.265 RON
Profit
1.231 RON
Angajati
0
ANEODEI S.R.L.
CUI: 41692120CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.086 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MADACAMURO S.R.L.
CUI: 41502551CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-08-08
fara e-Factura
COACH ANA S.R.L.
CUI: 41837662CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.290 RON
Profit
82.104 RON
Angajati
1
IMA DENT S.R.L.
CUI: 39599690CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.663 RON
Profit
6.997 RON
Angajati
1
RETHINK BCM S.R.L.
CUI: 43292014CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.674.732 RON
Profit
258.579 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEYONDMOTION S.R.L.?

CUI-ul BEYONDMOTION S.R.L. este 41675340.

Unde este sediul BEYONDMOTION S.R.L.?

BEYONDMOTION S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Cal. Rahovei nr. 297, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BEYONDMOTION S.R.L.?

BEYONDMOTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEYONDMOTION S.R.L. in 2024?

In 2024, BEYONDMOTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are BEYONDMOTION S.R.L.?

BEYONDMOTION S.R.L. are codul CAEN principal 6209.

Ce profit a inregistrat BEYONDMOTION S.R.L. in 2024?

BEYONDMOTION S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.384 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.