Activ

ERICIM ROOF S.R.L.

CUI: 41710218
CIF: 41710218
Reg. Com.: J2019000658364
CAEN: 4341
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 octombrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 09:18

Despre ERICIM ROOF S.R.L.

ERICIM ROOF S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Tulcea, judetul TULCEA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii" (cod CAEN 4341), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ERICIM ROOF S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 297.670 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+233.6%). Profitul net inregistrat a fost de 110.257 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 79.837 RON in 2019 la 297.670 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
297.670 RON
Venituri totale
303.994 RON
Cheltuieli totale
190.812 RON
Profit brut
113.182 RON
Profit net
110.257 RON
Marja profit net
37,04%
Active imobilizate
5.239 RON
Active circulante
141.119 RON
Stocuri
20.397 RON
Creanțe
77.368 RON
Casa & conturi bănci
43.354 RON
Capital propriu
110.458 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Isaccei nr. 4, 820169
Detalii adresaKM 3. CAMERA 1
Telefon0753096195

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Isaccei nr. 4, 820169
Cod poștal: 820169
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Isaccei nr. 4, 820169
Detalii
KM 3. CAMERA 1
Cod postal
820169
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.10.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
297.670 RON
Rezultat net
110.257 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 297.670 RON 89.224 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 303.994 RON 102.374 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 190.812 RON 103.796 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 113.182 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 110.257 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 1.422 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 2.215 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.239 RON 3.907 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 141.119 RON 41.166 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 146.358 RON 45.073 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 20.397 RON 12.285 RON
CreanțeSume de încasat 77.368 RON 10.962 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 43.354 RON 17.919 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 35.900 RON 37.093 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 110.458 RON 7.980 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active146.358RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

24,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale146.358 RON
Datorii totale35.900 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
75,3 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,93 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
75,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 297.670 +233,6% față de anul precedent 303.994 190.812 113.182 110.257 0 0
2023 89.224 -31,9% față de anul precedent 102.374 103.796 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.422 2.215
2022 131.026 +33,6% față de anul precedent 131.026 100.962 30.064 28.753 0 0
2021 98.102 +54,7% față de anul precedent 98.102 104.376 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.274 7.235
2020 63.427 -20,6% față de anul precedent 63.427 11.236 52.191 -18,9% față de anul precedent 50.288 -18,8% față de anul precedent 0 0
2019 79.837 79.837 15.448 64.389 61.964 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.239 141.119 146.358 20.397 77.368 43.354
2023 3.907 41.166 45.073 12.285 10.962 17.919
2022 1.289 33.489 34.778 0 1.292 32.197
2021 5.907 36.906 42.813 0 1.292 35.614
2020 0 114.964 114.964 0 0 114.964
2019 0 70.447 70.447 0 47.130 23.317

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 35.900 -3,2% față de anul precedent 110.458 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 37.093 +639,2% față de anul precedent 7.980 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 5.018 -50,9% față de anul precedent 29.760 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 10.227 +307,3% față de anul precedent 32.586 Neraportat 3
2020 2.511 -69,7% față de anul precedent 112.453 Neraportat 0
2019 8.283 62.164 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MIMIRELA IONIŢĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33749/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 297.670 RON. Profit: 110.257 RON

Cifra de afaceri: 297.670 RON. Profit: 110.257 RON

Cifra de afaceri
297.670 RON +233.62% față de anul precedent
Profit net
110.257 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
35.900 RON -3.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 89.224 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.224 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.224 RON -31.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.215 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
37.093 RON +639.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 131.026 RON. Profit: 28.753 RON

Cifra de afaceri: 131.026 RON. Profit: 28.753 RON

Cifra de afaceri
131.026 RON +33.56% față de anul precedent
Profit net
28.753 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
5.018 RON -50.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 98.102 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.102 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.102 RON +54.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.235 RON
Angajati
3
Datorii
10.227 RON +307.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 63.427 RON. Profit: 50.288 RON

Cifra de afaceri: 63.427 RON. Profit: 50.288 RON

Cifra de afaceri
63.427 RON -20.55% față de anul precedent
Profit net
50.288 RON -18.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.511 RON -69.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 79.837 RON. Profit: 61.964 RON

Cifra de afaceri: 79.837 RON. Profit: 61.964 RON

Cifra de afaceri
79.837 RON
Profit net
61.964 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.283 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataERICIM ROOF S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4341 in Mun. Tulcea (TULCEA)

ERICIM ROOF S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4341 in Mun. Tulcea (TULCEA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.092026Mentiune · Buletin 33749/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ERICIM ROOF S.R.L.
CUI
41710218
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.09.2026
Registrul Comerțului
J36/658/2019
EUID
ROONRC.J36/658/2019
Sediu
Municipiul Tulcea, Jud. Tulcea, Strada ISACCEI, Nr. 4, KM 3, CAMERA 1
Județ
Tulcea
Număr încheiere
712818
Data încheierii
10.09.2026
Număr dosar
3321799
Data dosarului
21.08.2026
Tribunal
Tulcea
Registrator
Corina Cristina Dima

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3321799 din 21.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33749/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4341, Tulcea

HERACLEEA STUF S.R.L.
CUI: 38523430CAEN: 4341
Activ
TULCEA, Sat Enisala Com. Sarichioi2017-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.433.287 RON
Profit
1.079.090 RON
Angajati
8
SACRUM ROOF SRL
CUI: 32156548CAEN: 4341
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2013-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.610 RON
Profit
1.593 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4341, Tulcea

Alte firme din Tulcea

DRISEL ELIAN DECOR S.R.L.
CUI: 41710200CAEN: 4120
Activ
TULCEA, Orş. Babadag2019-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.502 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FLORDELV 94 RAC S.R.L.
CUI: 41710234CAEN: 9531
Activ
TULCEA, Orş. Babadag2019-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.304 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LULY ALMA CAFE S.R.L.
CUI: 41681350CAEN: 4799
Activ
TULCEA, Orş. Babadag2019-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.697 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COCO NUNA CLEANING S.R.L.
CUI: 41753596CAEN: 9601
Activ
TULCEA, Sat Enisala Com. Sarichioi2019-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.050 RON
Profit
11.557 RON
Angajati
0
LEPIDUS S.R.L.
CUI: 41312840CAEN: 3240
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2019-06-26
fara e-Factura
CASA MARIA ECOTUR S.R.L.
CUI: 42162610CAEN: 5030
Activ
TULCEA, Sat Letea Com. C. A. Rosetti2020-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.500 RON
Profit
3.729 RON
Angajati
0
SIFON TULCEAN SRL
CUI: 37810880CAEN: 1107
Activ
TULCEA, Sat Nalbant Com. Nalbant2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.666 RON
Profit
25.180 RON
Angajati
0
GEOMETRICA MOBILIER S.R.L.
CUI: 45877147CAEN: 3100
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2022-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
449.636 RON
Profit
38.205 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ERICIM ROOF S.R.L.?

CUI-ul ERICIM ROOF S.R.L. este 41710218.

Unde este sediul ERICIM ROOF S.R.L.?

ERICIM ROOF S.R.L. are sediul in Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Isaccei nr. 4, 820169, Mun. Tulcea, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata ERICIM ROOF S.R.L.?

ERICIM ROOF S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ERICIM ROOF S.R.L. in 2024?

In 2024, ERICIM ROOF S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 297.670 RON.

Cati angajati are ERICIM ROOF S.R.L.?

ERICIM ROOF S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ERICIM ROOF S.R.L.?

ERICIM ROOF S.R.L. are codul CAEN principal 4341 (Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii).

Ce profit a inregistrat ERICIM ROOF S.R.L. in 2024?

ERICIM ROOF S.R.L. a inregistrat un profit net de 110.257 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.