Activ e‑Factură

CĂMINUL ADINA S.R.L.

CUI: 41722263
CIF: 41722263
Reg. Com.: J2022003818235
CAEN: 8730
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 octombrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:16

Despre CĂMINUL ADINA S.R.L.

CĂMINUL ADINA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure" (cod CAEN 8730), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CĂMINUL ADINA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.650.085 RON, in scadere fata de anul precedent (-29.7%). Profitul net inregistrat a fost de 42.979 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 117.551 RON in 2019 la 1.650.085 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.650.085 RON
Venituri totale
1.660.336 RON
Cheltuieli totale
1.570.032 RON
Profit brut
90.304 RON
Profit net
42.979 RON
Marja profit net
2,60%
Active imobilizate
1.565.138 RON
Active circulante
105.989 RON
Stocuri
18.090 RON
Creanțe
49.622 RON
Casa & conturi bănci
38.277 RON
Capital propriu
220.544 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Stejarului nr. 63-69, 77086
Detalii adresaCamera 2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Stejarului nr. 63-69, 77086
Cod poștal: 77086
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Stejarului nr. 63-69, 77086
Detalii
Camera 2
Cod postal
77086
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 10.06.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.650.085 RON
Rezultat net
42.979 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.650.085 RON 2.348.691 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.660.336 RON 2.441.070 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.570.032 RON 2.391.369 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 90.304 RON 49.701 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 42.979 RON 28.953 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.565.138 RON 1.744.006 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 105.989 RON 108.946 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.671.127 RON 1.852.952 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 18.090 RON 18.060 RON
CreanțeSume de încasat 49.622 RON 42.677 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 38.277 RON 48.209 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.450.583 RON 1.675.386 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 220.544 RON 177.566 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 14 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.671.127RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

86,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.671.127 RON
Datorii totale1.450.583 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,6 %Profit net / active totale
ROE
19,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
13,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.650.085 -29,7% față de anul precedent 1.660.336 1.570.032 90.304 +81,7% față de anul precedent 42.979 +48,4% față de anul precedent 0 0
2023 2.348.691 +75,0% față de anul precedent 2.441.070 2.391.369 49.701 -87,9% față de anul precedent 28.953 -92,7% față de anul precedent 0 0
2022 1.341.800 +29,1% față de anul precedent 1.341.800 932.470 409.330 -0,7% față de anul precedent 396.388 -1,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.039.700 +36,8% față de anul precedent 1.039.700 627.710 411.990 +47,3% față de anul precedent 403.648 +47,7% față de anul precedent 0 0
2020 759.785 +546,3% față de anul precedent 759.785 480.073 279.712 +398,9% față de anul precedent 273.258 +397,8% față de anul precedent 0 0
2019 117.551 117.551 61.482 56.069 54.893 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.565.138 105.989 1.671.127 18.090 49.622 38.277
2023 1.744.006 108.946 1.852.952 18.060 42.677 48.209
2022 275.049 463.945 738.994 0 91.232 372.713
2021 217.727 569.462 787.189 0 21.847 547.615
2020 198.298 417.469 615.767 0 3.027 414.442
2019 0 83.873 83.873 0 0 83.873

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.450.583 -13,4% față de anul precedent 220.544 Neraportat 9 -35,7% față de anul precedent
2023 1.675.386 +480,6% față de anul precedent 177.566 Neraportat 14 +100,0% față de anul precedent
2022 288.557 -12,4% față de anul precedent 450.437 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2021 329.492 +14,6% față de anul precedent 457.697 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 287.431 +898,2% față de anul precedent 328.336 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2019 28.795 55.078 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

68din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.650.085 RON. Profit: 42.979 RON

Cifra de afaceri: 1.650.085 RON. Profit: 42.979 RON

Cifra de afaceri
1.650.085 RON -29.74% față de anul precedent
Profit net
42.979 RON +48.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -35.71% față de anul precedent
Datorii
1.450.583 RON -13.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.348.691 RON. Profit: 28.953 RON

Cifra de afaceri: 2.348.691 RON. Profit: 28.953 RON

Cifra de afaceri
2.348.691 RON +75.04% față de anul precedent
Profit net
28.953 RON -92.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +100% față de anul precedent
Datorii
1.675.386 RON +480.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.341.800 RON. Profit: 396.388 RON

Cifra de afaceri: 1.341.800 RON. Profit: 396.388 RON

Cifra de afaceri
1.341.800 RON +29.06% față de anul precedent
Profit net
396.388 RON -1.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
288.557 RON -12.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.039.700 RON. Profit: 403.648 RON

Cifra de afaceri: 1.039.700 RON. Profit: 403.648 RON

Cifra de afaceri
1.039.700 RON +36.84% față de anul precedent
Profit net
403.648 RON +47.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
329.492 RON +14.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 759.785 RON. Profit: 273.258 RON

Cifra de afaceri: 759.785 RON. Profit: 273.258 RON

Cifra de afaceri
759.785 RON +546.34% față de anul precedent
Profit net
273.258 RON +397.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
287.431 RON +898.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 117.551 RON. Profit: 54.893 RON

Cifra de afaceri: 117.551 RON. Profit: 54.893 RON

Cifra de afaceri
117.551 RON
Profit net
54.893 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
28.795 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCĂMINUL ADINA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8730 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)

CĂMINUL ADINA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8730 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8730, Ilfov

BEST HOME LILI S.R.L.
CUI: 47185762CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.711.254 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
ADVENS NEW CLASIK S.R.L.
CUI: 35194872CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2015-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.607.613 RON
Profit
725.798 RON
Angajati
8
ATRACTIV ART CONSTRUCT SRL
CUI: 15697292CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2003-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.727.217 RON
Profit
271.214 RON
Angajati
13
BALKAN MEDCHIM SRL
CUI: 37166992CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Com. Tunari2017-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.602.042 RON
Profit
536.814 RON
Angajati
11
PREMIUM SENIOR S.R.L.
CUI: 46340850CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.421.000 RON
Profit
654.593 RON
Angajati
19
THREE ANGELS SERVICES S.R.L.
CUI: 22609480CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2007-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.145.697 RON
Profit
274.634 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8730, Ilfov

LUMYR MANAGEMENT GROUP S.R.L.
CUI: 40091750CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2018-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.751.199 RON
Profit
40.226 RON
Angajati
11
IACOBCARE S.R.L.
CUI: 41876327CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2019-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.496.600 RON
Profit
200.916 RON
Angajati
8

Alte firme din Ilfov

ELIF FRANCYG SERVICES S.R.L.
CUI: 41720653CAEN: 9529
Activ
ILFOV, Sat Căldăraru Com. Cernica2019-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.471 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CĂMINUL SF. MIHAIL S.R.L.
CUI: 41722352CAEN: 8790
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2019-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.520 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CTP SPORT CHAMP S.R.L.
CUI: 41716121CAEN: 4764
Activ
ILFOV, Sat Jilava Com. Jilava2019-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.505 RON
Profit
129.025 RON
Angajati
0
IPSODIA COFFEE S.R.L.
CUI: 41725154CAEN: 5630
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2019-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.484.542 RON
Profit
66.887 RON
Angajati
15
ILISOFT TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 41670709CAEN: 6201
Activ
ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca2019-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
525.967 RON
Profit
262.974 RON
Angajati
2
PREMIUM DESSERTS S.R.L.
CUI: 41768805CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2019-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.867 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REVENIREA FLORIN S.R.L.
CUI: 41173343CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca2019-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CĂMINUL ADINA S.R.L.?

CUI-ul CĂMINUL ADINA S.R.L. este 41722263.

Unde este sediul CĂMINUL ADINA S.R.L.?

CĂMINUL ADINA S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Stejarului nr. 63-69, 77086, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata CĂMINUL ADINA S.R.L.?

CĂMINUL ADINA S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CĂMINUL ADINA S.R.L. in 2024?

In 2024, CĂMINUL ADINA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.650.085 RON.

Cati angajati are CĂMINUL ADINA S.R.L.?

CĂMINUL ADINA S.R.L. a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are CĂMINUL ADINA S.R.L.?

CĂMINUL ADINA S.R.L. are codul CAEN principal 8730 (Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure).

Ce profit a inregistrat CĂMINUL ADINA S.R.L. in 2024?

CĂMINUL ADINA S.R.L. a inregistrat un profit net de 42.979 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.