Activ Plătitor TVA

LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L.

CUI: 41797355
CIF: RO41797355
Reg. Com.: J2019001693151
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 octombrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:02

Despre LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L.

LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Fieni, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.849 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-64.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 8.690 RON in 2019 la 19.849 RON in 2024. Datoriile raportate (76.597 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
19.849 RON
Venituri totale
19.849 RON
Cheltuieli totale
55.534 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
37.492 RON
Stocuri
22.585 RON
Creanțe
11.729 RON
Casa & conturi bănci
3.178 RON
Capital propriu
-39.105 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Orş. Fieni, Str. Ing. Aurel Rainu nr. 74
Telefon0735486410

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Fieni, Str. Ing. Aurel Rainu nr. 74
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Fieni, Str. Ing. Aurel Rainu nr. 74
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.10.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
19.849 RON
Rezultat net
-35.685 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 19.849 RON 56.197 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 19.849 RON 56.197 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 55.534 RON 64.888 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 35.685 RON 8.691 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 35.685 RON 8.844 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 115 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 37.492 RON 58.251 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 37.492 RON 58.366 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 22.585 RON 7.750 RON
CreanțeSume de încasat 11.729 RON 420 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.178 RON 50.081 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 76.597 RON 61.786 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -39.105 RON -3.420 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active37.492RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

204,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale37.492 RON
Datorii totale76.597 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-104,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 19.849 -64,7% față de anul precedent 19.849 55.534 0 0 35.685 35.685
2023 56.197 +19,1% față de anul precedent 56.197 64.888 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.691 8.844
2022 47.201 +20,9% față de anul precedent 47.201 28.006 19.195 -18,6% față de anul precedent 18.124 -19,6% față de anul precedent 0 0
2021 39.045 -17,6% față de anul precedent 39.045 15.461 23.584 -30,4% față de anul precedent 22.535 -31,4% față de anul precedent 0 0
2020 47.368 +445,1% față de anul precedent 47.790 13.886 33.904 +334,9% față de anul precedent 32.838 +336,3% față de anul precedent 0 0
2019 8.690 8.974 1.178 7.796 7.527 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 37.492 37.492 22.585 11.729 3.178
2023 115 58.251 58.366 7.750 420 50.081
2022 1.490 45.916 47.406 13.933 0 31.983
2021 2.865 60.537 63.402 8.718 0 51.819
2020 4.240 36.466 40.706 4.927 0 31.539
2019 332 8.480 8.812 3.153 0 5.327

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 76.597 +24,0% față de anul precedent -39.105 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 61.786 +899,5% față de anul precedent -3.420 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 6.182 +1.947,0% față de anul precedent 41.224 Neraportat 1
2021 302 +114,2% față de anul precedent 63.100 Neraportat 0
2020 141 -87,0% față de anul precedent 40.565 Neraportat 0
2019 1.085 7.727 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 19.849 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.849 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.849 RON -64.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.685 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
76.597 RON +23.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 56.197 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.197 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.197 RON +19.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.844 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.786 RON +899.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 47.201 RON. Profit: 18.124 RON

Cifra de afaceri: 47.201 RON. Profit: 18.124 RON

Cifra de afaceri
47.201 RON +20.89% față de anul precedent
Profit net
18.124 RON -19.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.182 RON +1947.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 39.045 RON. Profit: 22.535 RON

Cifra de afaceri: 39.045 RON. Profit: 22.535 RON

Cifra de afaceri
39.045 RON -17.57% față de anul precedent
Profit net
22.535 RON -31.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
302 RON +114.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 47.368 RON. Profit: 32.838 RON

Cifra de afaceri: 47.368 RON. Profit: 32.838 RON

Cifra de afaceri
47.368 RON +445.09% față de anul precedent
Profit net
32.838 RON +336.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
141 RON -87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.690 RON. Profit: 7.527 RON

Cifra de afaceri: 8.690 RON. Profit: 7.527 RON

Cifra de afaceri
8.690 RON
Profit net
7.527 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.085 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Orş. Fieni (DÂMBOVIŢA)

LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Orş. Fieni (DÂMBOVIŢA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Dâmboviţa

MATEPIA SRL
CUI: 22300688CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2007-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CĂSUŢA JUNIORILOR S.R.L.
CUI: 40526382CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.657 RON
Profit
6.995 RON
Angajati
0
ECOBRAINY SERVICES S.R.L.
CUI: 50272249CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Siliştea Com. Runcu2024-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.000 RON
Profit
574 RON
Angajati
1
JUST CHANGE THE WAY S.R.L.
CUI: 49426506CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Crângurile de Jos Com. Crângurile2024-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.750 RON
Profit
5.089 RON
Angajati
0
DANGY IMPEX SRL
CUI: 17313371CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.992 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AB INITIO-EDU S.R.L.
CUI: 50619390CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2024-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.110 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Dâmboviţa

VANNER HUB S.R.L.
CUI: 41296621CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2019-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.345 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HACK A SKILL S.R.L.
CUI: 41929561CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Com. Tărtăşeşti2019-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.319 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
IT 4 KIDS TARGOVISTE S.R.L.
CUI: 41291802CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2019-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.500 RON
Profit
184.699 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

RC MOBINTERIOR PLUS S.R.L.
CUI: 41797320CAEN: 4339
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Piatra Com. Runcu2019-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HYDRO POOL S.R.L.
CUI: 41785369CAEN: 4221
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Samurcaşi Com. Crevedia2019-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.457 RON
Profit
70.196 RON
Angajati
1
IKAR SECURITY MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 41599846CAEN: 7020
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Crevedia Com. Crevedia2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.272 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRIGO-DRIVE S.R.L.
CUI: 42016940CAEN: 4933
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2019-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.435 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OTIS CREATIV TAPITERIE S.R.L.
CUI: 40237767CAEN: 9522
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dârza Com. Crevedia2018-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.574 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L.?

CUI-ul LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. este 41797355.

Unde este sediul LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L.?

LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Fieni, Str. Ing. Aurel Rainu nr. 74, Orş. Fieni, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L.?

LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. in 2024?

In 2024, LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.849 RON.

Ce activitate are LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L.?

LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. in 2024?

LORIANA ARTIST TOUCH S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 35.685 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.