Radiat

DENTAL CAMPUS S.R.L.

CUI: 41799054
CIF: 41799054
Reg. Com.: J23/4683/2019
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 octombrie 2019 · 6 ani
Radiată din: 30 septembrie 2026
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:39

Despre DENTAL CAMPUS S.R.L.

DENTAL CAMPUS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Corbeanca Com. Corbeanca, judetul ILFOV, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din septembrie 2026).

In 2024, DENTAL CAMPUS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
43.652 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
0 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-50.830 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, Str. Rozelor nr. 1, 77065
Detalii adresaMansardă
Telefon0726276074

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, Str. Rozelor nr. 1, 77065
Cod poștal: 77065
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, Str. Rozelor nr. 1, 77065
Detalii
Mansardă
Cod postal
77065
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
30 septembrie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 30.09.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-43.652 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 43.652 RON 1.200 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 43.652 RON 1.200 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 43.652 RON 1.200 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 42.609 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 0 RON 202 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 0 RON 42.811 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 202 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 50.830 RON 49.989 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -50.830 RON -7.178 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Totalul raportat este zero.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

Neraportat

Datorii totale / active totale afișate

Active totale0 RON
Datorii totale50.830 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
Neraportat Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
Neraportat Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 43.652 0 0 43.652 43.652
2023 0 0 1.200 0 0 1.200 1.200
2022 0 0 1.200 0 0 1.200 1.200
2021 0 0 1.200 0 0 1.200 1.200
2020 0 0 3.486 0 0 3.486 3.486
2019 0 0 291 0 0 291 291

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 0 0 0 0 0
2023 42.609 202 42.811 0 0 202
2022 42.609 602 43.211 0 400 202
2021 42.609 602 43.211 0 400 202
2020 42.609 602 43.211 0 400 202
2019 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 50.830 +1,7% față de anul precedent -50.830 Neraportat 0
2023 49.989 +1,6% față de anul precedent -7.178 Neraportat 0
2022 49.189 +2,5% față de anul precedent -5.978 Neraportat 0
2021 47.989 +2,6% față de anul precedent -4.778 Neraportat 0
2020 46.788 +15.978,4% față de anul precedent -3.577 Neraportat 0
2019 291 -91 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
TATUDOR ANDREI ILIASAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 35992/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 5541/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.652 RON
Angajati
0
Datorii
50.830 RON +1.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.200 RON
Angajati
0
Datorii
49.989 RON +1.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.200 RON
Angajati
0
Datorii
49.189 RON +2.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.200 RON
Angajati
0
Datorii
47.989 RON +2.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.486 RON
Angajati
0
Datorii
46.788 RON +15978.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
291 RON
Angajati
0
Datorii
291 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDENTAL CAMPUS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sat Corbeanca Com. Corbeanca (ILFOV)

DENTAL CAMPUS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sat Corbeanca Com. Corbeanca (ILFOV)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.092026Radiere · Buletin 35992/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
DENTAL CAMPUS S.R.L.
CUI
41799054
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
30.09.2026
Registrul Comerțului
J23/4683/2019
EUID
ROONRC.J23/4683/2019
Sediu
Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Jud. Ilfov, Strada ROZELOR, Nr. 1, Mansardă
Județ
Ilfov
Număr încheiere
764423
Data încheierii
29.09.2026
Număr dosar
3491072
Data dosarului
02.09.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Pamela Maria Raţa
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 35992/2026 (PDF)
12.022026Dizolvare · Buletin 5541/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
DENTAL CAMPUS S.R.L.
CUI
41799054
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
12.02.2026
Registrul Comerțului
J23/4683/2019
EUID
ROONRC.J23/4683/2019
Sediu
Jud. Ilfov, Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Strada ROZELOR, Nr. 1, Mansardă
Județ
Ilfov
Număr încheiere
116243
Data încheierii
11.02.2026
Număr dosar
576582
Data dosarului
09.02.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Ioana Catalina Florea
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 5541/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8623, Ilfov

INTEGRA MEDICAL SERVICES S.A.
CUI: 24144100CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2008-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.045.670 RON
Profit
3.679.523 RON
Angajati
91
HOB CLINIC GROUP S.R.L.
CUI: 37985857CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.539.727 RON
Profit
388.248 RON
Angajati
19
J-DENTAL GROUP S.R.L.
CUI: 49055505CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2023-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.984.433 RON
Profit
1.050.765 RON
Angajati
7
QUALITY MEDICAL TEAM SRL
CUI: 33434049CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2014-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.918.820 RON
Profit
538.539 RON
Angajati
20
SMILE AVENUE CLINICS S.R.L.
CUI: 42542899CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2020-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.833.178 RON
Profit
1.418.699 RON
Angajati
6
ASIDENT ESTHETICS S.R.L.
CUI: 38538989CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.467.532 RON
Profit
195.416 RON
Angajati
4
DENTAL CATTED ESTET S.R.L.
CUI: 39183280CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2018-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.958.389 RON
Profit
166.386 RON
Angajati
10
SCANDINAVIA DENT S.R.L.
CUI: 35614313CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2016-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.591.378 RON
Profit
665.379 RON
Angajati
4
MONI STAR DENT SRL
CUI: 17977183CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2005-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.559.044 RON
Profit
454.758 RON
Angajati
5
RANA ART DENT SRL
CUI: 18350467CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2006-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.165.774 RON
Profit
843.460 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DENTAL CAMPUS S.R.L.?

CUI-ul DENTAL CAMPUS S.R.L. este 41799054.

Unde este sediul DENTAL CAMPUS S.R.L.?

DENTAL CAMPUS S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, Str. Rozelor nr. 1, 77065, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata DENTAL CAMPUS S.R.L.?

DENTAL CAMPUS S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DENTAL CAMPUS S.R.L. in 2024?

In 2024, DENTAL CAMPUS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are DENTAL CAMPUS S.R.L.?

DENTAL CAMPUS S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat DENTAL CAMPUS S.R.L. in 2024?

DENTAL CAMPUS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 43.652 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.