Inactiv

DIAMOND MEDYCAL S.R.L.

CUI: 41801472
CIF: 41801472
Reg. Com.: J2019003287220
CAEN: 8110
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 octombrie 2019 · 6 ani
Inactivă din: 25 septembrie 2025
Distribuie:

Activități de servicii suport combinate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 00:11

Despre DIAMOND MEDYCAL S.R.L.

DIAMOND MEDYCAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de servicii suport combinate" (cod CAEN 8110), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din septembrie 2025).

In 2023, DIAMOND MEDYCAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 202.500 RON, in scadere fata de anul precedent (-29.6%). Profitul net inregistrat a fost de 87.469 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.540 RON in 2019 la 202.500 RON in 2023. Datoriile raportate (296.318 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
202.500 RON
Venituri totale
202.500 RON
Cheltuieli totale
95.674 RON
Profit brut
106.826 RON
Profit net
87.469 RON
Marja profit net
43,19%
Active imobilizate
116.886 RON
Active circulante
521.367 RON
Stocuri
5.150 RON
Creanțe
95.004 RON
Casa & conturi bănci
421.213 RON
Capital propriu
341.935 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Grigore Ionescu nr. 63, 23674
Detalii adresacamera 1
Telefon0729188410

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Grigore Ionescu nr. 63, 23674
Cod poștal: 23674
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Grigore Ionescu nr. 63, 23674
Detalii
camera 1
Cod postal
23674
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 04.03.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
25 septembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
202.500 RON
Rezultat net
87.469 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 202.500 RON 287.464 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 202.500 RON 302.464 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 95.674 RON 143.337 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 106.826 RON 159.127 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 87.469 RON 150.701 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 116.886 RON 146.067 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 521.367 RON 298.643 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 638.253 RON 444.710 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.150 RON 5.150 RON
CreanțeSume de încasat 95.004 RON 50.259 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 421.213 RON 243.234 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 296.318 RON 190.244 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 341.935 RON 254.466 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active638.253RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

46,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale638.253 RON
Datorii totale296.318 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
13,7 %Profit net / active totale
ROE
25,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,76 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
53,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 202.500 -29,6% față de anul precedent 202.500 95.674 106.826 -32,9% față de anul precedent 87.469 -42,0% față de anul precedent 0 0
2022 287.464 +125,8% față de anul precedent 302.464 143.337 159.127 +99,5% față de anul precedent 150.701 +98,4% față de anul precedent 0 0
2021 127.328 +260,4% față de anul precedent 127.328 47.560 79.768 +191,2% față de anul precedent 75.947 +187,8% față de anul precedent 0 0
2020 35.330 +2.194,2% față de anul precedent 35.330 7.939 27.391 +2.048,3% față de anul precedent 26.389 +2.047,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.540 1.540 265 1.275 1.229 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 116.886 521.367 638.253 5.150 95.004 421.213
2022 146.067 298.643 444.710 5.150 50.259 243.234
2021 205.662 60.673 266.335 236 0 60.437
2020 0 28.576 28.576 0 0 28.576
2019 102 1.645 1.747 0 0 1.645

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 296.318 +55,8% față de anul precedent 341.935 Neraportat 0
2022 190.244 +17,0% față de anul precedent 254.466 Neraportat 0
2021 162.570 +21.347,2% față de anul precedent 103.765 Neraportat 0
2020 758 +138,4% față de anul precedent 27.818 Neraportat 0
2019 318 1.429 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

33din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LELOREDANA- ELENA ADUMITROAEIfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2025 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 42846/2024domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 202.500 RON. Profit: 87.469 RON

Cifra de afaceri: 202.500 RON. Profit: 87.469 RON

Cifra de afaceri
202.500 RON -29.56% față de anul precedent
Profit net
87.469 RON -41.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
296.318 RON +55.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 287.464 RON. Profit: 150.701 RON

Cifra de afaceri: 287.464 RON. Profit: 150.701 RON

Cifra de afaceri
287.464 RON +125.77% față de anul precedent
Profit net
150.701 RON +98.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
190.244 RON +17.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 127.328 RON. Profit: 75.947 RON

Cifra de afaceri: 127.328 RON. Profit: 75.947 RON

Cifra de afaceri
127.328 RON +260.4% față de anul precedent
Profit net
75.947 RON +187.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
162.570 RON +21347.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 35.330 RON. Profit: 26.389 RON

Cifra de afaceri: 35.330 RON. Profit: 26.389 RON

Cifra de afaceri
35.330 RON +2194.16% față de anul precedent
Profit net
26.389 RON +2047.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
758 RON +138.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.540 RON. Profit: 1.229 RON

Cifra de afaceri: 1.540 RON. Profit: 1.229 RON

Cifra de afaceri
1.540 RON
Profit net
1.229 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
318 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDIAMOND MEDYCAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8110 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DIAMOND MEDYCAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8110 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.092024Mentiune · Buletin 42846/2024domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.11.2024, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; retragere din funcţie, numire persoane împuternicite, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DIAMOND MEDYCAL S.R.L.
CUI
41801472
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.09.2025
Registrul Comerțului
J22/3287/2019
EUID
ROONRC.J22/3287/2019
Sediu
Jud. Iaşi, Municipiul Iaşi, Strada VALEA ADÂNCĂ, Nr. 17B, PARTER, CAMERA 1, Ap. 2
Județ
Iaşi
Număr încheiere
323935
Data încheierii
07.11.2024
Număr dosar
3044174
Data dosarului
06.11.2024
Tribunal
Iasi

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3044174 din 06.11.2024
  • Hotărâre asociat unic din 05.11.2024 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului
Vezi Buletinul ONRC nr. 42846/2024 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8110, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.759.565 RON
Profit
5.772.515 RON
Angajati
26
CBRE GWS SRL
CUI: 33959138CAEN: 8110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.359.734 RON
Profit
940.347 RON
Angajati
118
Jones Lang LaSalle Services SRL
CUI: 16563710CAEN: 8110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.783.963 RON
Profit
6.698.985 RON
Angajati
78
RUSTLER PROPERTY SERVICES RO SRL
CUI: 29478098CAEN: 8110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.055.510 RON
Profit
1.098.498 RON
Angajati
93
SINCLEA FACILITY MANAGEMENT SRL
CUI: 28594337CAEN: 8110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.685.028 RON
Profit
2.676.691 RON
Angajati
213
GENESIS FM SRL
CUI: 24888607CAEN: 8110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.875.800 RON
Profit
4.052.345 RON
Angajati
74
SODEXO SRL
CUI: 26224010CAEN: 8110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.285.200 RON
Profit
663.210 RON
Angajati
154

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DIAMOND MEDYCAL S.R.L.?

CUI-ul DIAMOND MEDYCAL S.R.L. este 41801472.

Unde este sediul DIAMOND MEDYCAL S.R.L.?

DIAMOND MEDYCAL S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Grigore Ionescu nr. 63, 23674, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DIAMOND MEDYCAL S.R.L.?

DIAMOND MEDYCAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DIAMOND MEDYCAL S.R.L. in 2023?

In 2023, DIAMOND MEDYCAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 202.500 RON.

Ce activitate are DIAMOND MEDYCAL S.R.L.?

DIAMOND MEDYCAL S.R.L. are codul CAEN principal 8110 (Activități de servicii suport combinate).

Ce profit a inregistrat DIAMOND MEDYCAL S.R.L. in 2023?

DIAMOND MEDYCAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 87.469 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.