Activ

TOTO CURIER S.R.L.-D.

CUI: 41803996
CIF: 41803996
Reg. Com.: J15/1699/2019
CAEN: 5320
Formă: SRL-D (Societate cu raspundere limitata - debutant)
Înființată: 23 octombrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Alte activităţi poştale şi de curier

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:34

Despre TOTO CURIER S.R.L.-D.

TOTO CURIER S.R.L.-D. este o srl-d (societate cu raspundere limitata - debutant) cu sediul in Sat Crângurile de Sus Com. Crângurile, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi poştale şi de curier" (cod CAEN 5320), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TOTO CURIER S.R.L.-D. a raportat o cifra de afaceri de 106.273 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.0%). Profitul net inregistrat a fost de 11.953 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 13.003 RON in 2019 la 106.273 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
106.273 RON
Venituri totale
106.273 RON
Cheltuieli totale
93.257 RON
Profit brut
13.016 RON
Profit net
11.953 RON
Marja profit net
11,25%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
90.644 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
292 RON
Casa & conturi bănci
90.352 RON
Capital propriu
88.856 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Crângurile de Sus Com. Crângurile, 137173
Telefon0767175795

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Crângurile de Sus Com. Crângurile, 137173
Cod poștal: 137173
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Crângurile de Sus Com. Crângurile, 137173
Cod postal
137173
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.10.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
106.273 RON
Rezultat net
11.953 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 106.273 RON 104.176 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 106.273 RON 104.176 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 93.257 RON 86.043 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 13.016 RON 18.133 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 11.953 RON 17.091 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 90.644 RON 80.764 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 90.644 RON 80.764 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 292 RON 8.907 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 90.352 RON 71.857 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.788 RON 3.861 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 88.856 RON 76.903 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active90.644RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale90.644 RON
Datorii totale1.788 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,2 %Profit net / active totale
ROE
13,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
50,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 106.273 +2,0% față de anul precedent 106.273 93.257 13.016 -28,2% față de anul precedent 11.953 -30,1% față de anul precedent 0 0
2023 104.176 104.176 86.043 18.133 17.091 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2021 82.192 +14,6% față de anul precedent 82.192 60.057 22.135 +21,0% față de anul precedent 19.669 +21,8% față de anul precedent 0 0
2020 71.712 +451,5% față de anul precedent 71.712 53.419 18.293 +140,7% față de anul precedent 16.143 +123,9% față de anul precedent 0 0
2019 13.003 13.003 5.403 7.600 7.210 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 90.644 90.644 0 292 90.352
2023 0 80.764 80.764 0 8.907 71.857
2022 0 0 0 0 0 0
2021 0 50.868 50.868 0 8.372 42.496
2020 0 29.756 29.756 0 6.669 23.087
2019 0 13.450 13.450 0 5.940 7.510

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.788 -53,7% față de anul precedent 88.856 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 3.861 76.903 Neraportat 1
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2021 7.646 +23,3% față de anul precedent 43.222 Neraportat 0
2020 6.203 +2,7% față de anul precedent 23.553 Neraportat 0
2019 6.040 7.410 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 106.273 RON. Profit: 11.953 RON

Cifra de afaceri: 106.273 RON. Profit: 11.953 RON

Cifra de afaceri
106.273 RON +2.01% față de anul precedent
Profit net
11.953 RON -30.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.788 RON -53.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 104.176 RON. Profit: 17.091 RON

Cifra de afaceri: 104.176 RON. Profit: 17.091 RON

Cifra de afaceri
104.176 RON
Profit net
17.091 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.861 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 82.192 RON. Profit: 19.669 RON

Cifra de afaceri: 82.192 RON. Profit: 19.669 RON

Cifra de afaceri
82.192 RON +14.61% față de anul precedent
Profit net
19.669 RON +21.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.646 RON +23.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 71.712 RON. Profit: 16.143 RON

Cifra de afaceri: 71.712 RON. Profit: 16.143 RON

Cifra de afaceri
71.712 RON +451.5% față de anul precedent
Profit net
16.143 RON +123.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.203 RON +2.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 13.003 RON. Profit: 7.210 RON

Cifra de afaceri: 13.003 RON. Profit: 7.210 RON

Cifra de afaceri
13.003 RON
Profit net
7.210 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.040 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOTO CURIER S.R.L.-D. (SRL-D (Societate cu raspundere limitata - debutant)) - CAEN 5320 in Sat Crângurile de Sus Com. Crângurile (DÂMBOVIŢA)

TOTO CURIER S.R.L.-D. (SRL-D (Societate cu raspundere limitata - debutant)) - CAEN 5320 in Sat Crângurile de Sus Com. Crângurile (DÂMBOVIŢA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5320, Dâmboviţa

WIZZ BEE S.R.L.
CUI: 32065555CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2013-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.309 RON
Profit
10.051 RON
Angajati
1
CATRINA MIV CARGO S.R.L.
CUI: 45720940CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Brăteştii de Jos Com. Văcăreşti2022-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.875 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Brăneşti Com. Brăneşti2021-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.085 RON
Profit
3.906 RON
Angajati
2
ZENOAH 333 IMPEX S.R.L.
CUI: 44058209CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dârza Com. Crevedia2021-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.382 RON
Profit
28.837 RON
Angajati
1
ALYCOR H EXPRESS S.R.L.
CUI: 32775552CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2014-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.100 RON
Profit
32.689 RON
Angajati
2
BUTTERFLY EXPRESS S.R.L.
CUI: 33534250CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2014-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.339 RON
Profit
44.611 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5320, Dâmboviţa

CURIER INTERACTIV S.R.L.
CUI: 41745674CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Teleşti Com. Ludeşti2019-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.655 RON
Profit
23.839 RON
Angajati
1
DND DARIANA TEAM S.R.L.
CUI: 41271376CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Stăneşti Orş. Răcari2019-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANYTIME READY S.R.L.
CUI: 42106539CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2020-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.680 RON
Profit
64.352 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

IULI ŞI DIANA MARKET S.R.L.
CUI: 41803961CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Fusea Orş. Titu2019-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.157 RON
Profit
7.904 RON
Angajati
0
LAVANDERIA DOUBLE FLOR S.R.L.
CUI: 41809786CAEN: 9601
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Odaia Turcului Com. Mătăsaru2019-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.154 RON
Profit
2.800 RON
Angajati
0
FIT ARTS CONCEPT S.R.L.
CUI: 41792005CAEN: 9313
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2019-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
528.303 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
FRAŢII BARZĂ S.R.L.
CUI: 41815885CAEN: 0113
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Băleni Sârbi Com. Băleni2019-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.062.512 RON
Profit
1.474.347 RON
Angajati
11
VELUCY COM MOBIROM S.R.L.
CUI: 41604756CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2019-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
976.595 RON
Profit
247.802 RON
Angajati
3
DMR NEGULESCU TRANS S.R.L.
CUI: 42029240CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Fieni2019-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.805 RON
Profit
969 RON
Angajati
1
ALEXA FOOD PUCIOASA S.R.L.
CUI: 40251737CAEN: 5610
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Şotânga Com. Şotânga2018-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.704 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ERDENT IDEAL SMILE S.R.L.
CUI: 43709775CAEN: 8623
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dărmăneşti Com. Dărmăneşti2021-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.860 RON
Profit
28.559 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOTO CURIER S.R.L.-D.?

CUI-ul TOTO CURIER S.R.L.-D. este 41803996.

Unde este sediul TOTO CURIER S.R.L.-D.?

TOTO CURIER S.R.L.-D. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Crângurile de Sus Com. Crângurile, 137173, Sat Crângurile de Sus Com. Crângurile, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata TOTO CURIER S.R.L.-D.?

TOTO CURIER S.R.L.-D. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TOTO CURIER S.R.L.-D. in 2024?

In 2024, TOTO CURIER S.R.L.-D. a raportat o cifra de afaceri de 106.273 RON.

Cati angajati are TOTO CURIER S.R.L.-D.?

TOTO CURIER S.R.L.-D. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TOTO CURIER S.R.L.-D.?

TOTO CURIER S.R.L.-D. are codul CAEN principal 5320 (Alte activităţi poştale şi de curier).

Ce profit a inregistrat TOTO CURIER S.R.L.-D. in 2024?

TOTO CURIER S.R.L.-D. a inregistrat un profit net de 11.953 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.