Activ

SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 41804436
CIF: 41804436
Reg. Com.: F06/540/2019
CAEN: 6622
Formă: Necunoscut
Înființată: 23 octombrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 23:56

Despre SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări" (cod CAEN 6622), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Bld. Republicii nr. 16, 420057
Telefon0740751070

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Bld. Republicii nr. 16, 420057
Cod poștal: 420057
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Bld. Republicii nr. 16, 420057
Cod postal
420057
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 23.10.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2019 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2019
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2019 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 6622 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 6622 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 6622, Bistriţa-Năsăud

ACTIVE DIDI CONSULTING SRL
CUI: 32043140CAEN: 6622
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2013-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.218.147 RON
Profit
663.636 RON
Angajati
2
5MM BROKER DE ASIGURARE SRL
CUI: 22814590CAEN: 6622
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2007-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.037.513 RON
Profit
469.314 RON
Angajati
4
UNIC ASIG BISTRITA SRL
CUI: 33645615CAEN: 6622
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2014-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
663.803 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RARA SIM COMPANY S.R.L.
CUI: 41751544CAEN: 6622
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Viişoara Mun. Bistriţa2019-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
507.256 RON
Profit
15.181 RON
Angajati
4
SAFE CONSULTASIG SP SRL
CUI: 36038065CAEN: 6622
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2016-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
404.873 RON
Profit
112.159 RON
Angajati
2
AURASIG AAA CONSULTING S.R.L.
CUI: 28930682CAEN: 6622
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2011-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
394.653 RON
Profit
229.712 RON
Angajati
2
CNC ASIG SRL
CUI: 35499257CAEN: 6622
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2016-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.485 RON
Profit
223.990 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 41804436.

Unde este sediul SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Bld. Republicii nr. 16, 420057, Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Ce activitate are SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SIGARTAU RODICA VALERIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 6622 (Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.