Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
Surse și actualizareActualizat: 10 octombrie 2026 la 16:46
Despre CLODIA COUTURE S.R.L.
CLODIA COUTURE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cârcea Com. Cârcea, judetul DOLJ, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din iunie 2026).
In 2019, CLODIA COUTURE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 298.159 RON. Profitul net inregistrat a fost de 197.853 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 298.159 RON
- Venituri totale
- 316.906 RON
- Cheltuieli totale
- 116.071 RON
- Profit brut
- 200.835 RON
- Profit net
- 197.853 RON
- Marja profit net
- 66,36%
- Active imobilizate
- 539 RON
- Active circulante
- 203.274 RON
- Stocuri
- 9.633 RON
- Creanțe
- 129.969 RON
- Casa & conturi bănci
- 63.672 RON
- Capital propriu
- 198.053 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, DOLJ, Sat Cârcea Com. Cârcea, Str. Macului nr. 13C, 207206
- Cod postal
- 207206
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 26 iunie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 26.06.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Situația financiară
2019 · RON
- An explorat în grafic
- 2019
- Cifră de afaceri
- 298.159 RON
- Rezultat net
- 197.853 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2019 | An precedent indisponibil |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 298.159 RON | Neraportat |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 316.906 RON | Neraportat |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 116.071 RON | Neraportat |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 200.835 RON | Neraportat |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 197.853 RON | Neraportat |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | Neraportat |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 539 RON | Neraportat |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 203.274 RON | Neraportat |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 203.813 RON | Neraportat |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 9.633 RON | Neraportat |
| CreanțeSume de încasat | 129.969 RON | Neraportat |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 63.672 RON | Neraportat |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 5.760 RON | Neraportat |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 198.053 RON | Neraportat |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | Neraportat |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2019
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2019
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2019
- ROA
- 97,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 35,29 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 97,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 298.159 | 316.906 | 116.071 | 200.835 | 197.853 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 539 | 203.274 | 203.813 | 9.633 | 129.969 | 63.672 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 5.760 | 198.053 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2019
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LPLUCIAN PĂUN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
5 repere. O singură cronologie.
Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 3 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 24411/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 7501/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 298.159 RON. Profit: 197.853 RON
Cifra de afaceri: 298.159 RON. Profit: 197.853 RON
- Cifra de afaceri
- 298.159 RON
- Profit net
- 197.853 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 5.760 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCLODIA COUTURE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sat Cârcea Com. Cârcea (DOLJ)
CLODIA COUTURE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sat Cârcea Com. Cârcea (DOLJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
26.062026Radiere · Buletin 24411/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- CLODIA COUTURE S.R.L.
- CUI
- 41818067
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 26.06.2026
- Registrul Comerțului
- J16/2773/2019
- EUID
- ROONRC.J16/2773/2019
- Sediu
- Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Jud. Dolj, Strada MACULUI, Nr. 13C
- Județ
- Dolj
- Număr încheiere
- 512419
- Data încheierii
- 25.06.2026
- Număr dosar
- 2463737
- Data dosarului
- 19.06.2026
- Tribunal
- Dolj
- Registrator
- Anca-Teodora Dragoi
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
25.022026Dizolvare · Buletin 7501/2026dizolvare_si_lichidare
- Companie
- CLODIA COUTURE S.R.L.
- CUI
- 41818067
- Tip în sursă
- Dissolution
- Data buletinului
- 25.02.2026
- Registrul Comerțului
- J16/2773/2019
- EUID
- ROONRC.J16/2773/2019
- Sediu
- Jud. Dolj, Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Strada MACULUI, Nr. 13C
- Județ
- Dolj
- Număr încheiere
- 155804
- Data încheierii
- 24.02.2026
- Număr dosar
- 548964
- Data dosarului
- 05.02.2026
- Tribunal
- Dolj
- Registrator
- Mihaela Claudia Ninoiu
- Tip dizolvare
- dizolvare_si_lichidare
- Temei legal
- art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4791, Dolj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CLODIA COUTURE S.R.L.?
CUI-ul CLODIA COUTURE S.R.L. este 41818067.
Unde este sediul CLODIA COUTURE S.R.L.?
CLODIA COUTURE S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Sat Cârcea Com. Cârcea, Str. Macului nr. 13C, 207206, Sat Cârcea Com. Cârcea, judetul DOLJ.
Cand a fost infiintata CLODIA COUTURE S.R.L.?
CLODIA COUTURE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CLODIA COUTURE S.R.L. in 2019?
In 2019, CLODIA COUTURE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 298.159 RON.
Cati angajati are CLODIA COUTURE S.R.L.?
CLODIA COUTURE S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2019.
Ce activitate are CLODIA COUTURE S.R.L.?
CLODIA COUTURE S.R.L. are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).
Ce profit a inregistrat CLODIA COUTURE S.R.L. in 2019?
CLODIA COUTURE S.R.L. a inregistrat un profit net de 197.853 RON in 2019.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.