Activ

HIGH END REAL ESTATE S.R.L.

CUI: 41857864
CIF: 41857864
Reg. Com.: J12/4272/2019
CAEN: 6831
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 noiembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:51

Despre HIGH END REAL ESTATE S.R.L.

HIGH END REAL ESTATE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, HIGH END REAL ESTATE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
0 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
0 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fânaţelor nr. 34E, 400646
Detalii adresacam.3

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fânaţelor nr. 34E, 400646
Cod poștal: 400646
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fânaţelor nr. 34E, 400646
Detalii
cam.3
Cod postal
400646
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.11.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 262.308 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 262.308 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 197.143 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 65.165 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 62.542 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 0 RON 253.384 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 0 RON 253.384 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 5.196 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 20.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 228.188 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 77.711 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 0 RON 175.673 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Totalul raportat este zero.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

Neraportat

Datorii totale / active totale afișate

Active totale0 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
Neraportat Profit net / active totale
ROE
Neraportat Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
Neraportat Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2022 262.308 262.308 197.143 65.165 62.542 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 296 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 296 296
2020 372.961 +235,7% față de anul precedent 372.961 265.295 107.666 +158,6% față de anul precedent 104.632 +173,2% față de anul precedent 0 0
2019 111.103 111.103 69.471 41.632 38.299 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 0 0 0 0 0
2022 0 253.384 253.384 5.196 20.000 228.188
2021 0 142.835 142.835 27 140.000 2.808
2020 0 146.683 146.683 27 146.000 656
2019 0 41.832 41.832 21.260 0 20.572

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 77.711 175.673 Neraportat 1
2021 0 -100,0% față de anul precedent 142.835 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 3.552 +6,6% față de anul precedent 143.131 Neraportat 2
2019 3.333 38.499 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 262.308 RON. Profit: 62.542 RON

Cifra de afaceri: 262.308 RON. Profit: 62.542 RON

Cifra de afaceri
262.308 RON
Profit net
62.542 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
77.711 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
296 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 372.961 RON. Profit: 104.632 RON

Cifra de afaceri: 372.961 RON. Profit: 104.632 RON

Cifra de afaceri
372.961 RON +235.69% față de anul precedent
Profit net
104.632 RON +173.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
3.552 RON +6.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 111.103 RON. Profit: 38.299 RON

Cifra de afaceri: 111.103 RON. Profit: 38.299 RON

Cifra de afaceri
111.103 RON
Profit net
38.299 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.333 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHIGH END REAL ESTATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

HIGH END REAL ESTATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Cluj

ABI REAL ESTATE ONE S.R.L.
CUI: 41840269CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.511 RON
Profit
43.850 RON
Angajati
1
MY DEAR HOUSE S.R.L.
CUI: 41901781CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.720 RON
Profit
3.170 RON
Angajati
0
URBANAVE S.R.L.
CUI: 41943515CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.612 RON
Profit
4.686 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

INVICTUS SKY S.R.L.
CUI: 41857830CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.438 RON
Profit
324.463 RON
Angajati
1
DEPOZITUL DE ARTĂ S.R.L.
CUI: 41857880CAEN: 4618
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.196 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VROOM AUTO REPAIR S.R.L.
CUI: 41852735CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2019-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.831 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LODGING CONFORT S.R.L.
CUI: 41863912CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.169 RON
Profit
19.012 RON
Angajati
1
ICH BAUE GUT S.R.L.
CUI: 41804320CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2019-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RINDOCOR DRIVE S.R.L.
CUI: 41356715CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2019-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.890 RON
Profit
11.203 RON
Angajati
1
CSA AVIPROD S.R.L.
CUI: 42396343CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Turda2020-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.967.131 RON
Profit
32.731 RON
Angajati
3
ABURIDO SRL
CUI: 36904706CAEN: 9610
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
309.780 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DAUNE SIB S.R.L.
CUI: 46284881CAEN: 6621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.584 RON
Profit
51.728 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HIGH END REAL ESTATE S.R.L.?

CUI-ul HIGH END REAL ESTATE S.R.L. este 41857864.

Unde este sediul HIGH END REAL ESTATE S.R.L.?

HIGH END REAL ESTATE S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fânaţelor nr. 34E, 400646, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata HIGH END REAL ESTATE S.R.L.?

HIGH END REAL ESTATE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HIGH END REAL ESTATE S.R.L. in 2023?

In 2023, HIGH END REAL ESTATE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are HIGH END REAL ESTATE S.R.L.?

HIGH END REAL ESTATE S.R.L. are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).

Ce profit a inregistrat HIGH END REAL ESTATE S.R.L. in 2023?

HIGH END REAL ESTATE S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.