Activ e‑Factură

EVA FRUCT 2019 S.R.L.

CUI: 41866420
CIF: 41866420
Reg. Com.: J40/15140/2019
CAEN: 4781
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 noiembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:24

Despre EVA FRUCT 2019 S.R.L.

EVA FRUCT 2019 S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor" (cod CAEN 4781), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EVA FRUCT 2019 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 48 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
-57 RON
Profit brut
57 RON
Profit net
48 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
-499 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
-499 RON
Capital propriu
-969.432 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 289-293
Detalii adresaCAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 289-293
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 289-293
Detalii
CAMERA 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.11.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
20 mai 2020 - 1 august 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
48 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 613 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 613 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate -57 RON 5.094 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 57 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 48 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 4.481 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 4.481 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă -499 RON -556 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante -499 RON -556 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -499 RON -556 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 968.933 RON 968.924 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -969.432 RON -969.480 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Componentele disponibile nu permit o distribuție completă.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

-194.174,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale-499 RON
Datorii totale968.933 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
-9,6 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
194.274,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 -57 57 48 0 0
2023 613 -100,0% față de anul precedent 613 5.094 0 0 4.481 4.481
2022 1.120.400 +10,4% față de anul precedent 1.120.412 1.580.808 0 0 460.396 478.610
2021 1.014.521 +86,6% față de anul precedent 1.014.531 1.310.189 0 0 295.658 306.790
2020 543.584 543.584 716.697 0 0 173.113 178.388
2019 0 0 1.220 0 0 1.220 1.220

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 -499 -499 0 0 -499
2023 0 -556 -556 0 0 -556
2022 0 32.671 32.671 0 616 32.055
2021 166.120 171.328 337.448 0 107.613 63.715
2020 223.554 144.427 367.981 0 143.414 1.013
2019 0 280 280 0 0 280

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 968.933 0,0% față de anul precedent -969.432 Neraportat 0
2023 968.924 -2,9% față de anul precedent -969.480 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 997.669 +21,1% față de anul precedent -964.998 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 823.836 +50,5% față de anul precedent -486.388 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 547.389 +42.006,9% față de anul precedent -179.408 Neraportat 3
2019 1.300 -1.020 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FSFlorentina StoicaîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10977/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 48 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 48 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
48 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
968.933 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 613 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 613 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
613 RON -99.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.481 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
968.924 RON -2.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.120.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.120.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.120.400 RON +10.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
478.610 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
997.669 RON +21.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.014.521 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.014.521 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.014.521 RON +86.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
306.790 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
823.836 RON +50.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 543.584 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 543.584 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
543.584 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
178.388 RON
Angajati
3
Datorii
547.389 RON +42006.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.220 RON
Angajati
0
Datorii
1.300 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEVA FRUCT 2019 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EVA FRUCT 2019 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.032026Mentiune · Buletin 10977/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
EVA FRUCT 2019 S.R.L.
CUI
41866420
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.03.2026
Registrul Comerțului
J40/15140/2019
EUID
ROONRC.J40/15140/2019
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Prelungirea Ghencea, Nr. 289-293, CAMERA 2, Scara 2, Ap. 2
Județ
București
Număr încheiere
238435
Data încheierii
20.03.2026
Număr dosar
933374
Data dosarului
03.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria Cornelia Maglasu
Vezi Buletinul ONRC nr. 10977/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4781, Municipiul Bucureşti

VERTU MOTORS GROUP S.R.L.
CUI: 41820300CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.440 RON
Profit
52.853 RON
Angajati
1
IVS AUTO RULATE CONCEPT S.R.L.
CUI: 41795125CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.744.986 RON
Profit
78.387 RON
Angajati
1
GREEN AUTOHAUS S.R.L.
CUI: 41930426CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-11-21
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ECO SUPPORT SERVICES S.R.L.
CUI: 41865581CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.985.742 RON
Profit
2.037.827 RON
Angajati
6
SPICY FRESH VENUES S.R.L.
CUI: 41869192CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
488.808 RON
Profit
430.135 RON
Angajati
1
AFTEC SUPORT S.R.L.
CUI: 41848700CAEN: 3314
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.240 RON
Profit
72.483 RON
Angajati
1
SEA COTTAGE S.R.L.
CUI: 41885120CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.087 RON
Profit
128.948 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.019.969 RON
Profit
223.340 RON
Angajati
7
MIRSANU MEDIA INVESTMENT S.R.L.
CUI: 39715035CAEN: 6391
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.491 RON
Profit
60.128 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EVA FRUCT 2019 S.R.L.?

CUI-ul EVA FRUCT 2019 S.R.L. este 41866420.

Unde este sediul EVA FRUCT 2019 S.R.L.?

EVA FRUCT 2019 S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 289-293, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EVA FRUCT 2019 S.R.L.?

EVA FRUCT 2019 S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EVA FRUCT 2019 S.R.L. in 2024?

In 2024, EVA FRUCT 2019 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are EVA FRUCT 2019 S.R.L.?

EVA FRUCT 2019 S.R.L. are codul CAEN principal 4781 (Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat EVA FRUCT 2019 S.R.L. in 2024?

EVA FRUCT 2019 S.R.L. a inregistrat un profit net de 48 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.