Activ

MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L.

CUI: 41879404
CIF: 41879404
Reg. Com.: J36/738/2019
CAEN: 8130
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 noiembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Activități de întreținere peisagistică

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:24

Despre MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L.

MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Babadag, judetul TULCEA, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de întreținere peisagistică" (cod CAEN 8130), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 4.614 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
15.500 RON
Cheltuieli totale
10.886 RON
Profit brut
4.614 RON
Profit net
4.614 RON
Active imobilizate
32.560 RON
Active circulante
1.498 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.498 RON
Capital propriu
-17.219 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Orş. Babadag, Str. Gării nr. 26, 825100
Detalii adresacam. 2

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Orş. Babadag, Str. Gării nr. 26, 825100
Cod poștal: 825100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Orş. Babadag, Str. Gării nr. 26, 825100
Detalii
cam. 2
Cod postal
825100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.11.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Babadag
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
4.614 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 2021
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.500 RON 11.761 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.886 RON 31.989 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.614 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.614 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 20.228 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 20.228 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 32.560 RON 43.446 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.498 RON 1.498 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 34.058 RON 44.944 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.498 RON 1.498 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 23.340 RON 23.340 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -17.219 RON -21.833 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active34.058RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

68,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale34.058 RON
Datorii totale23.340 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
13,5 %Profit net / active totale
ROE
-26,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-50,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 0 15.500 10.886 4.614 4.614 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 11.761 31.989 0 0 20.228 20.228
2020 3.058 62.056 63.637 0 0 1.581 1.639

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 32.560 1.498 34.058 0 0 1.498
2021 43.446 1.498 44.944 0 0 1.498
2020 55.207 2.985 58.192 0 0 2.985

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 23.340 0,0% față de anul precedent -17.219 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 23.340 +407,5% față de anul precedent -21.833 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 4.599 -1.605 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2022
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 4.614 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 4.614 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
4.614 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
23.340 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.228 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.340 RON +407.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.058 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.058 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.058 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.639 RON
Angajati
1
Datorii
4.599 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8130 in Orş. Babadag (TULCEA)

MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8130 in Orş. Babadag (TULCEA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8130, Tulcea

EATYOURGREENS S.R.L.
CUI: 44864815CAEN: 8130
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2021-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.796 RON
Profit
7.778 RON
Angajati
0

Alte firme din Tulcea

ANDI WORLDWIDE S.R.L.
CUI: 41879390CAEN: 5320
Activ
TULCEA, Orş. Măcin2019-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.235 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ADRIMAG ISACOM S.R.L.
CUI: 41945257CAEN: 4711
Activ
TULCEA, Orş. Babadag2019-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
536.757 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DOMOSOF TAXI S.R.L.
CUI: 42305680CAEN: 4933
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2020-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.157 RON
Profit
16.851 RON
Angajati
0
DELTA INTERNET CAFE SRL
CUI: 37913630CAEN: 6110
Activ
TULCEA, Orş. Sulina2017-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
305.711 RON
Profit
86.737 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L.?

CUI-ul MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. este 41879404.

Unde este sediul MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L.?

MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. are sediul in Romania, TULCEA, Orş. Babadag, Str. Gării nr. 26, 825100, Orş. Babadag, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L.?

MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. in 2022?

In 2022, MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L.?

MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. are codul CAEN principal 8130 (Activități de întreținere peisagistică).

Ce profit a inregistrat MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. in 2022?

MAVRU CLEAN HOUSE S.R.L. a inregistrat un profit net de 4.614 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.