Inactiv

PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L.

CUI: 41905155
CIF: 41905155
Reg. Com.: J2019015635400
CAEN: 4773
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 noiembrie 2019 · 6 ani
Inactivă din: 16 iunie 2026
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:21

Despre PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L.

PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din iunie 2026).

In 2024, PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
4.737 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
8.522.233 RON
Active circulante
157 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
157 RON
Capital propriu
-24.200 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld DIMITRIE POMPEI nr. 10A
Detalii adresaMODULELE 1 SI 4. CLADIREA C1 BIROUL 06

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld DIMITRIE POMPEI nr. 10A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld DIMITRIE POMPEI nr. 10A
Detalii
MODULELE 1 SI 4. CLADIREA C1 BIROUL 06
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 18.05.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
16 iunie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-4.737 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.737 RON 8.133 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 4.737 RON 8.133 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.737 RON 8.133 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.522.233 RON 8.522.233 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 157 RON 4.894 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 8.522.390 RON 8.527.127 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 157 RON 4.894 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.546.590 RON 8.546.589 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -24.200 RON -19.462 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active8.522.390RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

100,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale8.522.390 RON
Datorii totale8.546.590 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-0,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 4.737 0 0 4.737 4.737
2023 0 0 8.133 0 0 8.133 8.133
2022 0 0 5.682 0 0 5.682 5.682
2021 0 0 2.992 0 0 2.992 2.992
2020 0 0 2.130 0 0 2.130 2.130
2019 0 0 725 0 0 725 725

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.522.233 157 8.522.390 0 0 157
2023 8.522.233 4.894 8.527.127 0 0 4.894
2022 1.743.250 2.010 1.745.260 0 0 2.010
2021 0 277 277 0 0 277
2020 0 277 277 0 0 277
2019 1.761 280 2.041 0 0 280

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.546.590 0,0% față de anul precedent -24.200 Neraportat 0
2023 8.546.589 +386,5% față de anul precedent -19.462 Neraportat 0
2022 1.756.590 +29.552,1% față de anul precedent -11.330 Neraportat 0
2021 5.924 +102,1% față de anul precedent -5.647 Neraportat 0
2020 2.932 +14,3% față de anul precedent -2.655 Neraportat 0
2019 2.566 -525 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PMPHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. prin Bogdan-Nicolae PaveladministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 3 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23346/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7758/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.737 RON
Angajati
0
Datorii
8.546.590 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.133 RON
Angajati
0
Datorii
8.546.589 RON +386.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.682 RON
Angajati
0
Datorii
1.756.590 RON +29552.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.992 RON
Angajati
0
Datorii
5.924 RON +102.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.130 RON
Angajati
0
Datorii
2.932 RON +14.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
725 RON
Angajati
0
Datorii
2.566 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.062026Mentiune · Buletin 23346/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L.
CUI
41905155
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.06.2026
Registrul Comerțului
J2019015635400
EUID
ROONRC.J2019015635400
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Bulevardul DIMITRIE POMPEI, Nr. 10A, MODULELE 1 SI 4,
Județ
București
Număr încheiere
492574
Data încheierii
18.06.2026
Număr dosar
2400462
Data dosarului
15.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ştefan Mihnea LAZĂR

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 3 din 12.05.2026 la contract de comodat nr. 9164 din 10.04.2020
Vezi Buletinul ONRC nr. 23346/2026 (PDF)
26.022026Mentiune · Buletin 7758/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L.
CUI
41905155
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.02.2026
Registrul Comerțului
J2019015635400
EUID
ROONRC.J2019015635400
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Bulevardul DIMITRIE POMPEI, Nr. 10A, MODULELE 1 SI 4,
Județ
București
Număr încheiere
166000
Data încheierii
26.02.2026
Număr dosar
755414
Data dosarului
18.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela-Simona Coclea

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 2 din 10.02.2026 la contract de comodat nr. 9164 din 10.04.2020
Vezi Buletinul ONRC nr. 7758/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4773, Municipiul Bucureşti

HELP NET FARMA SA
CUI: 14169353CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.834.531.817 RON
Profit
0 RON
Angajati
1894
FARMACIA TEI SRL
CUI: 9417CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.408.332.891 RON
Profit
65.844.752 RON
Angajati
750
LAVIRA TRANSPORT SRL
CUI: 17154268CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
533.139.825 RON
Profit
50.834.974 RON
Angajati
466
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
408.634.134 RON
Profit
10.500.519 RON
Angajati
405
FARMACIA ACSADEMIA S.R.L.
CUI: 9019864CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1996-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.980.052 RON
Profit
1.272.437 RON
Angajati
17
HELP FARM SRL
CUI: 10077788CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1998-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.279.488 RON
Profit
1.433.682 RON
Angajati
110
GENERAL SMART FARM SRL
CUI: 29883252CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.219.607 RON
Profit
2.306.577 RON
Angajati
25
VALYFARM SRL
CUI: 3399535CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.096.070 RON
Profit
4.372.770 RON
Angajati
77
PharmaLife MED SRL
CUI: 17096329CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.830.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
80
FARMACIA ANA-MARIA SRL
CUI: 4479CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.416.035 RON
Profit
3.200.283 RON
Angajati
74

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L.?

CUI-ul PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. este 41905155.

Unde este sediul PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L.?

PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld DIMITRIE POMPEI nr. 10A, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L.?

PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. in 2024?

In 2024, PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L.?

PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Ce profit a inregistrat PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. in 2024?

PHARMAWIN MANAGEMENT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.737 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.