Activ Plătitor TVA

CONCEPT AX CENTER S.R.L.

CUI: 41911530
CIF: RO41911530
Reg. Com.: J40/15715/2019
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 noiembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:37

Despre CONCEPT AX CENTER S.R.L.

CONCEPT AX CENTER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONCEPT AX CENTER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 441.134 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in crestere fata de anul anterior. Datoriile raportate (1.640.388 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
441.134 RON
Venituri totale
441.399 RON
Cheltuieli totale
774.324 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
289.762 RON
Active circulante
57.547 RON
Stocuri
1.510 RON
Creanțe
43.136 RON
Casa & conturi bănci
12.901 RON
Capital propriu
-1.287.379 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 91E

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 91E
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 91E
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.11.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
441.134 RON
Rezultat net
-332.925 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 441.134 RON 396.733 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 441.399 RON 397.934 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 774.324 RON 597.779 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 332.925 RON 199.845 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 332.925 RON 203.836 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 289.762 RON 203.112 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 57.547 RON 62.640 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 347.309 RON 265.752 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.510 RON 24.812 RON
CreanțeSume de încasat 43.136 RON 19.312 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.901 RON 18.516 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.640.388 RON 1.226.341 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.287.379 RON -954.454 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active347.309RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

472,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale347.309 RON
Datorii totale1.640.388 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-370,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 441.134 +11,2% față de anul precedent 441.399 774.324 0 0 332.925 332.925
2023 396.733 +52,5% față de anul precedent 397.934 597.779 0 0 199.845 203.836
2022 260.087 +27,2% față de anul precedent 260.437 497.282 0 0 236.845 239.472
2021 204.457 +134,2% față de anul precedent 204.457 403.526 0 0 199.069 200.936
2020 87.316 87.316 390.211 0 0 302.895 303.403
2019 0 0 7.007 0 0 7.007 7.007

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 289.762 57.547 347.309 1.510 43.136 12.901
2023 203.112 62.640 265.752 24.812 19.312 18.516
2022 243.405 23.707 267.112 11.659 0 12.048
2021 165.647 31.167 196.814 23.845 0 7.322
2020 181.501 20.365 201.866 12.191 0 8.174
2019 26.390 12.103 38.493 4.394 0 7.709

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.640.388 +33,8% față de anul precedent -1.287.379 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2023 1.226.341 +19,9% față de anul precedent -954.454 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2022 1.022.658 +41,2% față de anul precedent -750.618 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 724.533 +32,4% față de anul precedent -511.146 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2020 547.443 +994,9% față de anul precedent -310.210 Neraportat 4
2019 50.000 -6.807 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 441.134 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 441.134 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
441.134 RON +11.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
332.925 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
1.640.388 RON +33.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 396.733 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 396.733 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
396.733 RON +52.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
203.836 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.226.341 RON +19.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 260.087 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 260.087 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
260.087 RON +27.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
239.472 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.022.658 RON +41.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 204.457 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 204.457 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
204.457 RON +134.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
200.936 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
724.533 RON +32.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 87.316 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 87.316 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
87.316 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
303.403 RON
Angajati
4
Datorii
547.443 RON +994.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.007 RON
Angajati
0
Datorii
50.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONCEPT AX CENTER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CONCEPT AX CENTER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9602, Municipiul Bucureşti

AMA ALIM CENTER S.R.L.
CUI: 42048110CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
454.264 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
BEST STYLE SIM S.R.L.
CUI: 47004769CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
440.034 RON
Profit
70.172 RON
Angajati
0
HAIRSTYLE RAHOVA S.R.L.
CUI: 40641306CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
470.520 RON
Profit
66.344 RON
Angajati
0
SALON SWIFT TIT LOOK S.R.L.
CUI: 50105992CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2024-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.118 RON
Profit
194.097 RON
Angajati
0
ETA BEAUTY SRL
CUI: 14256883CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.386 RON
Profit
2.129 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Municipiul Bucureşti

CROMATIC FUSION S.R.L.
CUI: 41897370CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.010 RON
Profit
18.450 RON
Angajati
2
YAW EVENTS DIEZ S.R.L.
CUI: 41930400CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.699 RON
Profit
14.053 RON
Angajati
0
ELIS BEAUTY CONCEPT S.R.L.
CUI: 41831422CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.689 RON
Profit
19.972 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.225 RON
Profit
11.410 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MORE MARKETING CONSULT S.R.L.
CUI: 41911521CAEN: 2599
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
352.476 RON
Profit
336.391 RON
Angajati
0
STREAMTARGET S.R.L.
CUI: 41911874CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-11-18
fara e-Factura
KINETOFORMA S.R.L.
CUI: 41910780CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.371 RON
Profit
60.439 RON
Angajati
0
VIVIFY MOVE S.R.L.
CUI: 41915094CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-11-19
fara e-Factura
SHEPERD ELECTRIC S.R.L.
CUI: 41896308CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-11-13
fara e-Factura
YAO & LYLY SMART S.R.L.
CUI: 41932648CAEN: 5612
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.749.848 RON
Profit
1.117.063 RON
Angajati
13
WATER HEAT S.R.L.
CUI: 41735999CAEN: 3312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.311 RON
Profit
85.933 RON
Angajati
1
S TRANS AUTO INTERN LINE S.R.L.
CUI: 42085649CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.943 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FURNICA DERATIZARE 3D S.R.L.
CUI: 43588312CAEN: 8129
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.260 RON
Profit
349.514 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONCEPT AX CENTER S.R.L.?

CUI-ul CONCEPT AX CENTER S.R.L. este 41911530.

Unde este sediul CONCEPT AX CENTER S.R.L.?

CONCEPT AX CENTER S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 91E, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CONCEPT AX CENTER S.R.L.?

CONCEPT AX CENTER S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONCEPT AX CENTER S.R.L. in 2024?

In 2024, CONCEPT AX CENTER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 441.134 RON.

Cati angajati are CONCEPT AX CENTER S.R.L.?

CONCEPT AX CENTER S.R.L. a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are CONCEPT AX CENTER S.R.L.?

CONCEPT AX CENTER S.R.L. are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat CONCEPT AX CENTER S.R.L. in 2024?

CONCEPT AX CENTER S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 332.925 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.