Activ

DAO KAN CREATIONS S.R.L.

CUI: 41933767
CIF: 41933767
Reg. Com.: J2019001945173
CAEN: 9311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 noiembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Activități ale bazelor sportive

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 20:48

Despre DAO KAN CREATIONS S.R.L.

DAO KAN CREATIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale bazelor sportive" (cod CAEN 9311), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DAO KAN CREATIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 177.098 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+54.3%). Profitul net inregistrat a fost de 85.788 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.453 RON in 2019 la 177.098 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
177.098 RON
Venituri totale
177.142 RON
Cheltuieli totale
75.300 RON
Profit brut
101.842 RON
Profit net
85.788 RON
Marja profit net
48,44%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
91.483 RON
Stocuri
64.668 RON
Creanțe
-623 RON
Casa & conturi bănci
27.438 RON
Capital propriu
86.028 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Feroviarilor nr. 3, 800261
Detalii adresacamera 3
Telefon0742272968

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Feroviarilor nr. 3, 800261
Cod poștal: 800261
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Feroviarilor nr. 3, 800261
Detalii
camera 3
Cod postal
800261
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.11.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
177.098 RON
Rezultat net
85.788 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 177.098 RON 114.766 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 177.142 RON 114.824 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 75.300 RON 45.568 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 101.842 RON 69.256 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 85.788 RON 59.432 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 91.483 RON 74.244 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 91.483 RON 74.244 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 64.668 RON 37.660 RON
CreanțeSume de încasat -623 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 27.438 RON 36.584 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.455 RON 6.842 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 86.028 RON 67.402 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active91.483RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale91.483 RON
Datorii totale5.455 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
93,8 %Profit net / active totale
ROE
99,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
16,77 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 177.098 +54,3% față de anul precedent 177.142 75.300 101.842 +47,1% față de anul precedent 85.788 +44,4% față de anul precedent 0 0
2023 114.766 +66,9% față de anul precedent 114.824 45.568 69.256 +65,9% față de anul precedent 59.432 +49,6% față de anul precedent 0 0
2022 68.766 +26,7% față de anul precedent 68.973 27.215 41.758 +130,1% față de anul precedent 39.730 +130,7% față de anul precedent 0 0
2021 54.261 +143,8% față de anul precedent 54.261 36.116 18.145 +147,8% față de anul precedent 17.221 +144,4% față de anul precedent 0 0
2020 22.256 +544,5% față de anul precedent 22.256 14.934 7.322 +344,8% față de anul precedent 7.046 +351,7% față de anul precedent 0 0
2019 3.453 3.453 1.807 1.646 1.560 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 91.483 91.483 64.668 -623 27.438
2023 0 74.244 74.244 37.660 0 36.584
2022 0 40.695 40.695 6.249 13.454 20.992
2021 0 26.027 26.027 8.619 3.223 14.185
2020 0 30.822 30.822 24.514 0 6.308
2019 0 1.846 1.846 0 0 1.846

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.455 -20,3% față de anul precedent 86.028 Neraportat 0
2023 6.842 +843,7% față de anul precedent 67.402 Neraportat 0
2022 725 39.970 Neraportat 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 26.027 Neraportat 0
2020 22.016 +25.500,0% față de anul precedent 8.806 Neraportat 0
2019 86 1.760 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MVMIHAIL VALENTIN TUDORadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32805/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 177.098 RON. Profit: 85.788 RON

Cifra de afaceri: 177.098 RON. Profit: 85.788 RON

Cifra de afaceri
177.098 RON +54.31% față de anul precedent
Profit net
85.788 RON +44.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.455 RON -20.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 114.766 RON. Profit: 59.432 RON

Cifra de afaceri: 114.766 RON. Profit: 59.432 RON

Cifra de afaceri
114.766 RON +66.89% față de anul precedent
Profit net
59.432 RON +49.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.842 RON +843.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 68.766 RON. Profit: 39.730 RON

Cifra de afaceri: 68.766 RON. Profit: 39.730 RON

Cifra de afaceri
68.766 RON +26.73% față de anul precedent
Profit net
39.730 RON +130.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
725 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 54.261 RON. Profit: 17.221 RON

Cifra de afaceri: 54.261 RON. Profit: 17.221 RON

Cifra de afaceri
54.261 RON +143.8% față de anul precedent
Profit net
17.221 RON +144.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 22.256 RON. Profit: 7.046 RON

Cifra de afaceri: 22.256 RON. Profit: 7.046 RON

Cifra de afaceri
22.256 RON +544.54% față de anul precedent
Profit net
7.046 RON +351.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.016 RON +25500% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.453 RON. Profit: 1.560 RON

Cifra de afaceri: 3.453 RON. Profit: 1.560 RON

Cifra de afaceri
3.453 RON
Profit net
1.560 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
86 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDAO KAN CREATIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9311 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

DAO KAN CREATIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9311 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.092026Mentiune · Buletin 32805/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DAO KAN CREATIONS S.R.L.
CUI
41933767
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.09.2026
Registrul Comerțului
J17/1945/2019
EUID
ROONRC.J17/1945/2019
Sediu
Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, Strada FEROVIARILOR, Nr. 3, camera 3, Bl. A2, Scara 3,
Județ
Galaţi
Număr încheiere
692358
Data încheierii
03.09.2026
Număr dosar
3261261
Data dosarului
18.08.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Daniela Miloiu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 18.08.2026
  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 17.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32805/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9311, Galaţi

RARESUL SRL
CUI: 12559619CAEN: 9311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2000-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.340 RON
Profit
19.021 RON
Angajati
3
GALACTIC CLUB SPORT SRL
CUI: 16325190CAEN: 9311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2004-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.201 RON
Profit
25.836 RON
Angajati
1
SATURN 15 GALATI S.R.L.
CUI: 48952596CAEN: 9311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2023-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.740 RON
Profit
73.272 RON
Angajati
1
URBAN FIGHT CLUB S.R.L.
CUI: 46046359CAEN: 9311
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2022-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.225 RON
Profit
4.435 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9311, Galaţi

LICALONIX SRL
CUI: 37569499CAEN: 9311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.300 RON
Profit
119.202 RON
Angajati
3
NOBIL TENIS SPORT S.R.L.
CUI: 43482604CAEN: 9311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2020-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.472 RON
Profit
177 RON
Angajati
0
THEGUNNERS SPORT CLUB SRL
CUI: 36334273CAEN: 9311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2016-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
661.410 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FAIRPLAY MULTISPORTS S.R.L.
CUI: 45334485CAEN: 9311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.255 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Galaţi

AMA XPRESS S.R.L.
CUI: 41933759CAEN: 4941
Activ
GALAŢI, Sat Braniştea Com. Braniştea2019-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.043 RON
Profit
31.479 RON
Angajati
1
ILIE TECLEMNEXPORT S.R.L.
CUI: 41933775CAEN: 1611
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2019-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PANETTERIA GIANI S.R.L.
CUI: 41920007CAEN: 1071
Activ
GALAŢI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Tudor Vladimirescu2019-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.457 RON
Profit
15.901 RON
Angajati
5
VIGEO NICO GECON S.R.L.
CUI: 41939271CAEN: 6622
Activ
GALAŢI, Sat Pechea Com. Pechea2019-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.683 RON
Profit
4.690 RON
Angajati
0
TODEEA FLY WASH S.R.L.
CUI: 41751439CAEN: 9531
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2019-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.580 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RISOR ER PNEU S.R.L.
CUI: 40465374CAEN: 9531
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2019-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.646 RON
Profit
2.595 RON
Angajati
3
OPTIMUM PARTNERSHIP S.R.L.
CUI: 43601888CAEN: 5621
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
939.308 RON
Profit
98.875 RON
Angajati
1
ENA-GRUP SA
CUI: 6665798CAEN: 4782
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.540.406 RON
Profit
389.190 RON
Angajati
36

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DAO KAN CREATIONS S.R.L.?

CUI-ul DAO KAN CREATIONS S.R.L. este 41933767.

Unde este sediul DAO KAN CREATIONS S.R.L.?

DAO KAN CREATIONS S.R.L. are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Feroviarilor nr. 3, 800261, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata DAO KAN CREATIONS S.R.L.?

DAO KAN CREATIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DAO KAN CREATIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, DAO KAN CREATIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 177.098 RON.

Ce activitate are DAO KAN CREATIONS S.R.L.?

DAO KAN CREATIONS S.R.L. are codul CAEN principal 9311 (Activități ale bazelor sportive).

Ce profit a inregistrat DAO KAN CREATIONS S.R.L. in 2024?

DAO KAN CREATIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 85.788 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.