Activ Plătitor TVA

ALIAS CAPRA S.R.L.

CUI: 41937300
CIF: RO41937300
Reg. Com.: J33/1878/2019
CAEN: 5610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 noiembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:52

Despre ALIAS CAPRA S.R.L.

ALIAS CAPRA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tărnicioara Com. Ostra, judetul SUCEAVA, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALIAS CAPRA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 843.355 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+370.8%). Profitul net inregistrat a fost de 134.689 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
843.355 RON
Venituri totale
810.311 RON
Cheltuieli totale
652.427 RON
Profit brut
157.884 RON
Profit net
134.689 RON
Marja profit net
15,97%
Active imobilizate
57.795 RON
Active circulante
266.591 RON
Stocuri
1.604 RON
Creanțe
218.627 RON
Casa & conturi bănci
46.360 RON
Capital propriu
121.418 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Tărnicioara Com. Ostra, 727401
Telefon07644006007

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Tărnicioara Com. Ostra, 727401
Cod poștal: 727401
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Tărnicioara Com. Ostra, 727401
Cod postal
727401
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.11.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
843.355 RON
Rezultat net
134.689 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 843.355 RON 179.125 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 810.311 RON 237.062 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 652.427 RON 233.686 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 157.884 RON 3.376 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 134.689 RON 1.376 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 57.795 RON 87.270 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 266.591 RON 200.490 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 324.386 RON 287.760 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.604 RON 91.762 RON
CreanțeSume de încasat 218.627 RON 7.662 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46.360 RON 101.066 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 202.968 RON 301.031 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 121.418 RON -13.271 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active324.386RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

62,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale324.386 RON
Datorii totale202.968 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
41,5 %Profit net / active totale
ROE
110,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,31 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
37,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 843.355 +370,8% față de anul precedent 810.311 652.427 157.884 +4.576,7% față de anul precedent 134.689 +9.688,4% față de anul precedent 0 0
2023 179.125 -4,9% față de anul precedent 237.062 233.686 3.376 1.376 0 0
2022 188.247 -60,3% față de anul precedent 203.564 272.868 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 69.304 71.337
2021 474.467 +266,7% față de anul precedent 504.158 438.824 65.334 +1.286,0% față de anul precedent 60.559 +1.670,2% față de anul precedent 0 0
2020 129.403 140.396 135.682 4.714 3.421 0 0
2019 0 4.800 12.218 0 0 7.418 7.418

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 57.795 266.591 324.386 1.604 218.627 46.360
2023 87.270 200.490 287.760 91.762 7.662 101.066
2022 105.439 22.270 127.709 5.699 12.925 3.646
2021 20.471 94.447 114.918 12.710 2.669 79.068
2020 4.583 87.090 91.673 44.279 557 42.254
2019 0 5.168 5.168 4.650 0 518

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 202.968 -32,6% față de anul precedent 121.418 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2023 301.031 +111,6% față de anul precedent -13.271 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2022 142.284 +144,7% față de anul precedent -14.575 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 58.156 -39,1% față de anul precedent 56.762 Neraportat 3
2020 95.470 +670,8% față de anul precedent -3.797 Neraportat 0
2019 12.386 -7.218 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

18din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 843.355 RON. Profit: 134.689 RON

Cifra de afaceri: 843.355 RON. Profit: 134.689 RON

Cifra de afaceri
843.355 RON +370.82% față de anul precedent
Profit net
134.689 RON +9688.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
202.968 RON -32.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 179.125 RON. Profit: 1.376 RON

Cifra de afaceri: 179.125 RON. Profit: 1.376 RON

Cifra de afaceri
179.125 RON -4.85% față de anul precedent
Profit net
1.376 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
301.031 RON +111.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 188.247 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 188.247 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
188.247 RON -60.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
71.337 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
142.284 RON +144.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 474.467 RON. Profit: 60.559 RON

Cifra de afaceri: 474.467 RON. Profit: 60.559 RON

Cifra de afaceri
474.467 RON +266.66% față de anul precedent
Profit net
60.559 RON +1670.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
58.156 RON -39.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 129.403 RON. Profit: 3.421 RON

Cifra de afaceri: 129.403 RON. Profit: 3.421 RON

Cifra de afaceri
129.403 RON
Profit net
3.421 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
95.470 RON +670.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.418 RON
Angajati
0
Datorii
12.386 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALIAS CAPRA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Sat Tărnicioara Com. Ostra (SUCEAVA)

ALIAS CAPRA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Sat Tărnicioara Com. Ostra (SUCEAVA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5610, Suceava

ANITUR COM SRL
CUI: 9868096CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1997-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
891.937 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
AZTECA SRL
CUI: 16059470CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2004-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
789.064 RON
Profit
7.580 RON
Angajati
1
DANOTTI CLASS SRL
CUI: 7154015CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei1995-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
894.049 RON
Profit
44.115 RON
Angajati
4
VADMARTIN SRL
CUI: 14644648CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Loc. Vicovu de Sus Orş. Vicovu de Sus2002-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
783.967 RON
Profit
30.337 RON
Angajati
5
IAGAMAR S.R.L.
CUI: 32850212CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2014-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.079.834 RON
Profit
210.600 RON
Angajati
5
CEAUNUL RĂZEŞILOR S.R.L.
CUI: 50195413CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2024-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
631.488 RON
Profit
76.883 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5610, Suceava

AROMA BUCOVINEI S.R.L.
CUI: 42005224CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Sat Arbore Com. Arbore2019-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.516.152 RON
Profit
105.479 RON
Angajati
7
EURO EV85 MG S.R.L.
CUI: 41803686CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi2019-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.023.292 RON
Profit
174.152 RON
Angajati
10
LV MUSIC & TRAVEL S.R.L.
CUI: 42017733CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2019-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.232 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Suceava

MOBLEGNARTE S.R.L.
CUI: 41937297CAEN: 3109
Activ
SUCEAVA, Sat Dragoşa Com. Frumosu2019-11-22
fara e-Factura
NOBLE WOOD S.R.L.
CUI: 41938934CAEN: 3109
Activ
SUCEAVA, Sat Huşi Com. Preuteşti2019-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PYRO WORLD S.R.L.
CUI: 41949836CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Baia Com. Baia2019-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.325 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FLORI CU DRAGOSTE S.R.L.
CUI: 41792056CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2019-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.011 RON
Profit
13.246 RON
Angajati
1
LEEA ART STUDIO S.R.L.
CUI: 42088351CAEN: 7420
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2020-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.922 RON
Profit
35.106 RON
Angajati
0
FREEDENTIN S.R.L.
CUI: 40526218CAEN: 8623
Activ
SUCEAVA, Sat Lisaura Com. Ipoteşti2019-01-30
fara e-Factura
AUTO OLARASU S.R.L.
CUI: 43261450CAEN: 3821
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2020-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
723.616 RON
Profit
24.216 RON
Angajati
5
FORELECTRO S.R.L.
CUI: 16001550CAEN: 4719
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2003-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.916 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAAR CAFE S.R.L.
CUI: 53285839CAEN: 5630
Activ
SUCEAVA, Sat Straja Com. Straja2026-01-16
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALIAS CAPRA S.R.L.?

CUI-ul ALIAS CAPRA S.R.L. este 41937300.

Unde este sediul ALIAS CAPRA S.R.L.?

ALIAS CAPRA S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Tărnicioara Com. Ostra, 727401, Sat Tărnicioara Com. Ostra, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata ALIAS CAPRA S.R.L.?

ALIAS CAPRA S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALIAS CAPRA S.R.L. in 2024?

In 2024, ALIAS CAPRA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 843.355 RON.

Cati angajati are ALIAS CAPRA S.R.L.?

ALIAS CAPRA S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are ALIAS CAPRA S.R.L.?

ALIAS CAPRA S.R.L. are codul CAEN principal 5610.

Ce profit a inregistrat ALIAS CAPRA S.R.L. in 2024?

ALIAS CAPRA S.R.L. a inregistrat un profit net de 134.689 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.