Activ Plătitor TVA

STEEL SYNERGY S.R.L.

CUI: 41999842
CIF: RO41999842
Reg. Com.: J39/1153/2019
CAEN: 4672
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 decembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 11:09

Despre STEEL SYNERGY S.R.L.

STEEL SYNERGY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Focşani, judetul VRANCEA, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4672), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STEEL SYNERGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
22.362 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
3.551 RON
Active circulante
8.266 RON
Stocuri
2.929 RON
Creanțe
5.291 RON
Casa & conturi bănci
46 RON
Capital propriu
-15.615 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Liliacului nr. 21, 620040
Detalii adresaCamera 1

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Liliacului nr. 21, 620040
Cod poștal: 620040
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Liliacului nr. 21, 620040
Detalii
Camera 1
Cod postal
620040
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.12.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-22.362 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 5.809 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 5.809 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 22.362 RON 27.801 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 22.362 RON 21.992 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 22.362 RON 21.992 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.551 RON 17.756 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.266 RON 5.303 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.817 RON 23.059 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.929 RON 148 RON
CreanțeSume de încasat 5.291 RON 5.106 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46 RON 49 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 28.519 RON 17.022 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -15.615 RON 6.747 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.817RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

241,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.817 RON
Datorii totale28.519 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-132,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 22.362 0 0 22.362 22.362
2023 5.809 -69,6% față de anul precedent 5.809 27.801 0 0 21.992 21.992
2022 19.122 -95,2% față de anul precedent 19.122 37.310 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.188 18.676
2021 394.873 +33,5% față de anul precedent 394.873 337.864 57.009 -6,0% față de anul precedent 46.584 -10,8% față de anul precedent 0 0
2020 295.877 295.877 235.262 60.615 52.238 0 0
2019 0 0 24 0 0 24 24

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.551 8.266 11.817 2.929 5.291 46
2023 17.756 5.303 23.059 148 5.106 49
2022 31.961 1.458 33.419 148 1.169 141
2021 46.166 31.013 77.179 0 2.338 28.675
2020 0 154.480 154.480 0 129.385 25.095
2019 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 28.519 +67,5% față de anul precedent -15.615 Neraportat 0
2023 17.022 +229,1% față de anul precedent 6.747 Neraportat 0
2022 5.172 +22,7% față de anul precedent 28.739 Neraportat 0
2021 4.215 -95,9% față de anul precedent 73.418 Neraportat 0
2020 102.113 +83.599,2% față de anul precedent 52.414 Neraportat 0
2019 122 176 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.362 RON
Angajati
0
Datorii
28.519 RON +67.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 5.809 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.809 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.809 RON -69.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.992 RON
Angajati
0
Datorii
17.022 RON +229.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 19.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.122 RON -95.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.676 RON
Angajati
0
Datorii
5.172 RON +22.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 394.873 RON. Profit: 46.584 RON

Cifra de afaceri: 394.873 RON. Profit: 46.584 RON

Cifra de afaceri
394.873 RON +33.46% față de anul precedent
Profit net
46.584 RON -10.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.215 RON -95.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 295.877 RON. Profit: 52.238 RON

Cifra de afaceri: 295.877 RON. Profit: 52.238 RON

Cifra de afaceri
295.877 RON
Profit net
52.238 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
102.113 RON +83599.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24 RON
Angajati
0
Datorii
122 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTEEL SYNERGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4672 in Mun. Focşani (VRANCEA)

STEEL SYNERGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4672 in Mun. Focşani (VRANCEA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4672, Vrancea

CMS BOX S.R.L.
CUI: 41168797CAEN: 4672
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2019-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.753 RON
Profit
11.210 RON
Angajati
0
TRUCKTEHNIC S.R.L.
CUI: 42396297CAEN: 4672
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2020-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.005 RON
Profit
4.884 RON
Angajati
0
VULCAN PRIM SRL
CUI: 36294705CAEN: 4672
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2016-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.696.488 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Vrancea

ASDEBORA LUX S.R.L.
CUI: 41994780CAEN: 4520
Activ
VRANCEA, Sat Slobozia Bradului Com. Slobozia Bradului2019-12-06
fara e-Factura
PAK-ONE TRANSPORT S.R.L.
CUI: 42004571CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Vânători Com. Vânători2019-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.783.527 RON
Profit
537.992 RON
Angajati
8
UBRISFAM TOTAL S.R.L.
CUI: 42025698CAEN: 4520
Activ
VRANCEA, Orş. Mărăşeşti2019-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.838 RON
Profit
28.126 RON
Angajati
1
GROSU SERVTRANS S.R.L.
CUI: 41656402CAEN: 4511
Activ
VRANCEA, Sat Pituluşa Com. Broşteni2019-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SUBPAPUC LD S.R.L.
CUI: 42264423CAEN: 1520
Activ
VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca2020-02-14
fara e-Factura
BOMTRANS BAHU S.R.L.
CUI: 39844374CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Păuneşti Com. Păuneşti2018-09-07
fara e-Factura
MARIALI SILVCOM S.R.L.
CUI: 44351941CAEN: 4613
Activ
VRANCEA, Sat Tulnici Com. Tulnici2021-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.806 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STEEL SYNERGY S.R.L.?

CUI-ul STEEL SYNERGY S.R.L. este 41999842.

Unde este sediul STEEL SYNERGY S.R.L.?

STEEL SYNERGY S.R.L. are sediul in Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Liliacului nr. 21, 620040, Mun. Focşani, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata STEEL SYNERGY S.R.L.?

STEEL SYNERGY S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STEEL SYNERGY S.R.L. in 2024?

In 2024, STEEL SYNERGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are STEEL SYNERGY S.R.L.?

STEEL SYNERGY S.R.L. are codul CAEN principal 4672 (Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).

Ce profit a inregistrat STEEL SYNERGY S.R.L. in 2024?

STEEL SYNERGY S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 22.362 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.