Activ

ANMA COUNT S.R.L.

CUI: 42027893
CIF: 42027893
Reg. Com.: J03/2905/2019
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 decembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:45

Despre ANMA COUNT S.R.L.

ANMA COUNT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ANMA COUNT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 39.050 RON, in crestere fata de anul precedent (+25.6%). Profitul net inregistrat a fost de 15.620 RON (in scadere).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
39.050 RON
Venituri totale
39.050 RON
Cheltuieli totale
20.123 RON
Profit brut
18.927 RON
Profit net
15.620 RON
Marja profit net
40,00%
Active imobilizate
150 RON
Active circulante
16.666 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.100 RON
Casa & conturi bănci
14.566 RON
Capital propriu
15.860 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Iancu de Hunedoara nr. 2, 110432

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Iancu de Hunedoara nr. 2, 110432
Cod poștal: 110432
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Iancu de Hunedoara nr. 2, 110432
Cod postal
110432
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.12.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
39.050 RON
Rezultat net
15.620 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 39.050 RON 31.080 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 39.050 RON 31.080 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 20.123 RON 6.022 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.927 RON 25.058 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.620 RON 24.266 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 150 RON 132 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 16.666 RON 29.435 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 16.816 RON 29.567 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.100 RON 10.799 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.566 RON 18.636 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 956 RON 1 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 15.860 RON 29.566 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active16.816RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

5,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale16.816 RON
Datorii totale956 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
92,9 %Profit net / active totale
ROE
98,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
17,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 39.050 +25,6% față de anul precedent 39.050 20.123 18.927 -24,5% față de anul precedent 15.620 -35,6% față de anul precedent 0 0
2022 31.080 +350,4% față de anul precedent 31.080 6.022 25.058 +378,5% față de anul precedent 24.266 +380,8% față de anul precedent 0 0
2021 6.900 +228,6% față de anul precedent 6.900 1.663 5.237 +4.414,7% față de anul precedent 5.047 +9.422,6% față de anul precedent 0 0
2020 2.100 2.100 1.984 116 53 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 150 16.666 16.816 0 2.100 14.566
2022 132 29.435 29.567 0 10.799 18.636
2021 146 5.200 5.346 0 0 5.200
2020 0 316 316 0 0 316
2019 420 1.042 1.462 0 0 1.042

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 956 +95.500,0% față de anul precedent 15.860 Neraportat 0
2022 1 -97,8% față de anul precedent 29.566 Neraportat 0
2021 46 -27,0% față de anul precedent 5.300 Neraportat 0
2020 63 -95,0% față de anul precedent 253 Neraportat 0
2019 1.262 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 39.050 RON. Profit: 15.620 RON

Cifra de afaceri: 39.050 RON. Profit: 15.620 RON

Cifra de afaceri
39.050 RON +25.64% față de anul precedent
Profit net
15.620 RON -35.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
956 RON +95500% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 31.080 RON. Profit: 24.266 RON

Cifra de afaceri: 31.080 RON. Profit: 24.266 RON

Cifra de afaceri
31.080 RON +350.43% față de anul precedent
Profit net
24.266 RON +380.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1 RON -97.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.900 RON. Profit: 5.047 RON

Cifra de afaceri: 6.900 RON. Profit: 5.047 RON

Cifra de afaceri
6.900 RON +228.57% față de anul precedent
Profit net
5.047 RON +9422.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
46 RON -26.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.100 RON. Profit: 53 RON

Cifra de afaceri: 2.100 RON. Profit: 53 RON

Cifra de afaceri
2.100 RON
Profit net
53 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
63 RON -95.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.262 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANMA COUNT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

ANMA COUNT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Argeş

STEFANOFF S.R.L.
CUI: 6748893CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.800 RON
Profit
6.758 RON
Angajati
0
PG SERVCONT EXPERT S.R.L.
CUI: 46501808CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2022-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.000 RON
Profit
31.918 RON
Angajati
0
INFOEXPERT AMP S.R.L.
CUI: 22896980CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2007-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.250 RON
Profit
12.199 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Argeş

OS HUB S.R.L.
CUI: 41136477CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Sat Ţigăneşti Orş. Topoloveni2019-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CONTEXPERT DIV S.R.L.
CUI: 42287028CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2020-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.210 RON
Profit
30.501 RON
Angajati
1
VIS MIR CONTA S.R.L.
CUI: 40823332CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia2019-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.750 RON
Profit
42.975 RON
Angajati
1
CONTASID CONSULTING S.R.L.
CUI: 42296611CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2020-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.922 RON
Profit
178.573 RON
Angajati
2

Alte firme din Argeş

IULIANA MINI MARKET S.R.L.
CUI: 42027885CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Căpăţânenii Pământeni Com. Arefu2019-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.164 RON
Profit
103.664 RON
Angajati
1
SYSTEMS TECH SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 42027907CAEN: 6210
Activ
ARGEŞ, Sat Căteasca Com. Căteasca2019-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
853.251 RON
Profit
419.403 RON
Angajati
1
DMY-DP INOVATIV DINAMIC S.R.L.
CUI: 42022780CAEN: 9313
Activ
ARGEŞ, Sat Cerbureni Com. Valea Iaşului2019-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.158 RON
Profit
2.158 RON
Angajati
1
EMY AGRO STAR S.R.L.
CUI: 42038507CAEN: 0111
Activ
ARGEŞ, Sat Ungheni Com. Ungheni2019-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.290.358 RON
Profit
202.919 RON
Angajati
1
ALEXIA EXPRES S.R.L.
CUI: 41901218CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Cotmeana Com. Stolnici2019-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.543 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TU SEI BELA DONA S.R.L.
CUI: 42167447CAEN: 4771
Activ
ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia2020-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.718 RON
Profit
28.019 RON
Angajati
1
DIVERS CRINU TRANS S.R.L.
CUI: 40966642CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Valea Nandrii Com. Dârmăneşti2019-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.280 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DOBOLYS DISTRIBUTION SRL
CUI: 24818334CAEN: 8292
Activ
ARGEŞ, Sat Râncăciov Com. Călineşti2008-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
815.763 RON
Profit
60.806 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANMA COUNT S.R.L.?

CUI-ul ANMA COUNT S.R.L. este 42027893.

Unde este sediul ANMA COUNT S.R.L.?

ANMA COUNT S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Iancu de Hunedoara nr. 2, 110432, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata ANMA COUNT S.R.L.?

ANMA COUNT S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANMA COUNT S.R.L. in 2023?

In 2023, ANMA COUNT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 39.050 RON.

Ce activitate are ANMA COUNT S.R.L.?

ANMA COUNT S.R.L. are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat ANMA COUNT S.R.L. in 2023?

ANMA COUNT S.R.L. a inregistrat un profit net de 15.620 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.