Activ e‑Factură

LA DRUMAŞU MARKET S.R.L.

CUI: 42033003
CIF: 42033003
Reg. Com.: J15/1887/2019
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 decembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 20:19

Despre LA DRUMAŞU MARKET S.R.L.

LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ciocănari Com. Niculeşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
10.765 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
17.565 RON
Active circulante
209.901 RON
Stocuri
190.511 RON
Creanțe
13.857 RON
Casa & conturi bănci
5.533 RON
Capital propriu
64.243 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Ciocănari Com. Niculeşti
Telefon0764955444

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Ciocănari Com. Niculeşti
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Ciocănari Com. Niculeşti
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.12.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-10.765 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 59 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 59 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.765 RON 11.359 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 10.765 RON 11.300 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 10.765 RON 11.300 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 17.565 RON 28.330 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 209.901 RON 209.902 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 227.466 RON 238.232 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 190.511 RON 190.511 RON
CreanțeSume de încasat 13.857 RON 13.858 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.533 RON 5.533 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 163.223 RON 163.223 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 64.243 RON 75.009 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active227.466RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

71,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale227.466 RON
Datorii totale163.223 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
28,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 10.765 0 0 10.765 10.765
2023 59 -99,9% față de anul precedent 59 11.359 0 0 11.300 11.300
2022 62.609 -64,9% față de anul precedent 65.540 84.106 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.566 20.540
2021 178.195 +0,7% față de anul precedent 231.137 140.135 91.002 +31,6% față de anul precedent 84.897 +33,0% față de anul precedent 0 0
2020 176.898 176.898 107.734 69.164 63.857 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 17.565 209.901 227.466 190.511 13.857 5.533
2023 28.330 209.902 238.232 190.511 13.858 5.533
2022 39.689 209.843 249.532 190.511 13.858 5.474
2021 51.155 174.186 225.341 162.473 9.777 1.936
2020 6.583 81.661 88.244 79.288 1.848 525

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 163.223 0,0% față de anul precedent 64.243 Neraportat 0
2023 163.223 0,0% față de anul precedent 75.009 Neraportat 0
2022 163.223 +113,7% față de anul precedent 86.309 Neraportat 0
2021 76.387 +215,8% față de anul precedent 148.954 Neraportat 0
2020 24.187 64.057 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.765 RON
Angajati
0
Datorii
163.223 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 59 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59 RON -99.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.300 RON
Angajati
0
Datorii
163.223 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 62.609 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.609 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.609 RON -64.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.540 RON
Angajati
0
Datorii
163.223 RON +113.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 178.195 RON. Profit: 84.897 RON

Cifra de afaceri: 178.195 RON. Profit: 84.897 RON

Cifra de afaceri
178.195 RON +0.73% față de anul precedent
Profit net
84.897 RON +32.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
76.387 RON +215.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 176.898 RON. Profit: 63.857 RON

Cifra de afaceri: 176.898 RON. Profit: 63.857 RON

Cifra de afaceri
176.898 RON
Profit net
63.857 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.187 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLA DRUMAŞU MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Ciocănari Com. Niculeşti (DÂMBOVIŢA)

LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Ciocănari Com. Niculeşti (DÂMBOVIŢA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Dâmboviţa

RALUKISS LARI BOX S.R.L.
CUI: 41973842CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ragu Com. Ulieşti2019-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.114 RON
Profit
17.197 RON
Angajati
1
ŞTEFAN ŞI DANI REAL S.R.L.
CUI: 42089233CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Moţăieni Com. Moţăieni2020-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.864 RON
Profit
18.446 RON
Angajati
1
2 AŞI PERŞINARI S.R.L.
CUI: 41891157CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Perşinari Com. Perşinari2019-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.911.905 RON
Profit
203.439 RON
Angajati
2
MICKEY ŞI PĂRINŢII S.R.L.
CUI: 42127957CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Pucheni Com. Moroeni2020-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.122 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

ASPECTLINE GROUP S.R.L.
CUI: 42033070CAEN: 4341
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mânăstirea Com. Crevedia2019-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
998.463 RON
Profit
73.818 RON
Angajati
2
HOPE FOR ANIMALS S.R.L.
CUI: 42012043CAEN: 7500
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ungureni Com. Corbii Mari2019-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.079 RON
Profit
8.484 RON
Angajati
1
BLUE STAR REVIS S.R.L.
CUI: 42057258CAEN: 7020
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Titu2019-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.523 RON
Profit
41.903 RON
Angajati
0
POIANA MELCULUI S.R.L.
CUI: 42243315CAEN: 1071
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Corbii Mari Com. Corbii Mari2020-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.265 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MELIDRA CARS S.R.L.
CUI: 40362042CAEN: 7120
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2018-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
BEST EUROPEAN CONTAINERS S.R.L.
CUI: 43878308CAEN: 2511
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mânăstirea Com. Crevedia2021-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.069.415 RON
Profit
217.352 RON
Angajati
26

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LA DRUMAŞU MARKET S.R.L.?

CUI-ul LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. este 42033003.

Unde este sediul LA DRUMAŞU MARKET S.R.L.?

LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Ciocănari Com. Niculeşti, Sat Ciocănari Com. Niculeşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata LA DRUMAŞU MARKET S.R.L.?

LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. in 2024?

In 2024, LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are LA DRUMAŞU MARKET S.R.L.?

LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. in 2024?

LA DRUMAŞU MARKET S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 10.765 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.