Activ Plătitor TVA

TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L.

CUI: 42043791
CIF: RO42043791
Reg. Com.: J22/3790/2019
CAEN: 4313
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 decembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:20

Despre TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L.

TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Rediu Com. Ruginoasa, judetul IAŞI, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii" (cod CAEN 4313), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 444.269 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
444.269 RON
Venituri totale
444.269 RON
Cheltuieli totale
443.600 RON
Profit brut
669 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
21.703 RON
Active circulante
430.242 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
322.563 RON
Casa & conturi bănci
107.679 RON
Capital propriu
327.042 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Rediu Com. Ruginoasa, Str. Moldovei nr. 23

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Rediu Com. Ruginoasa, Str. Moldovei nr. 23
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Rediu Com. Ruginoasa, Str. Moldovei nr. 23
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.12.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
444.269 RON
Rezultat net
-3.351 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 444.269 RON 466.684 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 444.269 RON 466.684 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 443.600 RON 352.705 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 669 RON 113.979 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 110.011 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.351 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 21.703 RON 30.385 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 430.242 RON 421.072 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 451.945 RON 451.457 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 322.563 RON 376.544 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 107.679 RON 44.528 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 124.903 RON 121.064 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 327.042 RON 330.393 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active451.945RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

27,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale451.945 RON
Datorii totale124.903 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
72,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 444.269 -4,8% față de anul precedent 444.269 443.600 669 -99,4% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.351
2023 466.684 +33,7% față de anul precedent 466.684 352.705 113.979 +56,1% față de anul precedent 110.011 +57,8% față de anul precedent 0 0
2022 349.163 -3,7% față de anul precedent 349.163 276.125 73.038 69.721 0 0
2021 362.533 -9,8% față de anul precedent 382.229 400.707 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.478 21.669
2020 401.934 434.380 258.098 176.282 172.495 0 0
2019 0 0 366 0 0 366 366

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 21.703 430.242 451.945 0 322.563 107.679
2023 30.385 421.072 451.457 0 376.544 44.528
2022 0 331.312 331.312 0 316.759 14.553
2021 0 193.889 193.889 0 132.910 60.979
2020 0 201.437 201.437 0 151.399 50.038
2019 0 334 334 0 0 334

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 124.903 +3,2% față de anul precedent 327.042 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2023 121.064 +9,1% față de anul precedent 330.393 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 110.930 +156,6% față de anul precedent 220.382 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 43.229 +48,5% față de anul precedent 150.660 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2020 29.108 +5.721,6% față de anul precedent 172.329 Neraportat 5
2019 500 -166 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 444.269 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 444.269 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
444.269 RON -4.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.351 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
124.903 RON +3.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 466.684 RON. Profit: 110.011 RON

Cifra de afaceri: 466.684 RON. Profit: 110.011 RON

Cifra de afaceri
466.684 RON +33.66% față de anul precedent
Profit net
110.011 RON +57.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
121.064 RON +9.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 349.163 RON. Profit: 69.721 RON

Cifra de afaceri: 349.163 RON. Profit: 69.721 RON

Cifra de afaceri
349.163 RON -3.69% față de anul precedent
Profit net
69.721 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
110.930 RON +156.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 362.533 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 362.533 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
362.533 RON -9.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.669 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
43.229 RON +48.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 401.934 RON. Profit: 172.495 RON

Cifra de afaceri: 401.934 RON. Profit: 172.495 RON

Cifra de afaceri
401.934 RON
Profit net
172.495 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
29.108 RON +5721.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
366 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4313 in Sat Rediu Com. Ruginoasa (IAŞI)

TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4313 in Sat Rediu Com. Ruginoasa (IAŞI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4313, Iaşi

CONEXSOL S.R.L.
CUI: 48403580CAEN: 4313
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
482.680 RON
Profit
365.182 RON
Angajati
1
INFRATECH DRILL S.R.L.
CUI: 46297652CAEN: 4313
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.117 RON
Profit
28.421 RON
Angajati
3
FOR ROAD SRL
CUI: 14784692CAEN: 4313
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2002-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.387.364 RON
Profit
646.493 RON
Angajati
3
INTEGRA FOR S.R.L.
CUI: 48142263CAEN: 4313
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.186 RON
Profit
52.317 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4313, Iaşi

EUROSOL S.R.L.
CUI: 23872033CAEN: 4313
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2008-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.178 RON
Profit
8.719 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

ALSELUCO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42043759CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Aroneanu Com. Aroneanu2019-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RISC LEARNING S.R.L.
CUI: 42044959CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
500 RON
Profit
55 RON
Angajati
0
PROIECT AMBIENT S.R.L.
CUI: 42037846CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2019-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.844 RON
Profit
118.135 RON
Angajati
1
IASI LUX OPT S.R.L.
CUI: 42046054CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.001 RON
Profit
24.302 RON
Angajati
0
CARING DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 41952394CAEN: 4110
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.929 RON
Profit
163.656 RON
Angajati
1
TATARU MONUMENT S.R.L.
CUI: 41161756CAEN: 2370
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.040 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MASKI CUSTOM S.R.L.
CUI: 42851916CAEN: 9510
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2020-07-30
fara e-Factura
EGOCARECONSULT S.R.L.
CUI: 49523150CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.122 RON
Profit
30.425 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L.?

CUI-ul TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. este 42043791.

Unde este sediul TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L.?

TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Rediu Com. Ruginoasa, Str. Moldovei nr. 23, Sat Rediu Com. Ruginoasa, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L.?

TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. in 2024?

In 2024, TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 444.269 RON.

Cati angajati are TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L.?

TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L.?

TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. are codul CAEN principal 4313 (Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii).

Ce profit a inregistrat TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. in 2024?

TEHNOCONSTRUCT TOARBĂ S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.351 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.