Activ

MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L.

CUI: 42052935
CIF: 42052935
Reg. Com.: J52/1294/2019
CAEN: 9603
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 decembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:16

Despre MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L.

MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Giurgiu, judetul GIURGIU, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9603). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.000 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.000 RON
Venituri totale
3.000 RON
Cheltuieli totale
3.100 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
73.258 RON
Stocuri
20.463 RON
Creanțe
1.138 RON
Casa & conturi bănci
51.657 RON
Capital propriu
71.791 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Str. Negru Vodă

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Str. Negru Vodă
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Str. Negru Vodă
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.12.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.000 RON
Rezultat net
-100 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.000 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.000 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.100 RON 7.910 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 100 RON 7.910 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 100 RON 7.910 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 73.258 RON 73.058 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 73.258 RON 73.058 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 20.463 RON 21.939 RON
CreanțeSume de încasat 1.138 RON 1.138 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 51.657 RON 49.981 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.467 RON 1.167 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 71.791 RON 71.891 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active73.258RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale73.258 RON
Datorii totale1.467 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
49,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.000 3.000 3.100 0 0 100 100
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 7.910 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.910 7.910
2022 36.400 -49,5% față de anul precedent 36.400 14.291 22.109 -55,4% față de anul precedent 21.017 -57,4% față de anul precedent 0 0
2021 72.085 -31,3% față de anul precedent 91.415 41.875 49.540 +397,6% față de anul precedent 49.382 +436,1% față de anul precedent 0 0
2020 104.881 112.551 102.596 9.955 9.212 0 0
2019 0 0 10 0 0 10 10

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 73.258 73.258 20.463 1.138 51.657
2023 0 73.058 73.058 21.939 1.138 49.981
2022 0 80.368 80.368 21.939 1.033 57.396
2021 0 70.441 70.441 23.302 10.138 37.001
2020 19 33.033 33.052 13.696 5.500 13.837
2019 122 568 690 0 0 568

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.467 +25,7% față de anul precedent 71.791 Neraportat 0
2023 1.167 +105,8% față de anul precedent 71.891 Neraportat 0
2022 567 -95,1% față de anul precedent 79.801 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 11.657 -50,7% față de anul precedent 58.784 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 23.650 +4.630,0% față de anul precedent 9.402 Neraportat 2
2019 500 190 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.000 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
100 RON
Angajati
0
Datorii
1.467 RON +25.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.910 RON
Angajati
0
Datorii
1.167 RON +105.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 36.400 RON. Profit: 21.017 RON

Cifra de afaceri: 36.400 RON. Profit: 21.017 RON

Cifra de afaceri
36.400 RON -49.5% față de anul precedent
Profit net
21.017 RON -57.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
567 RON -95.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 72.085 RON. Profit: 49.382 RON

Cifra de afaceri: 72.085 RON. Profit: 49.382 RON

Cifra de afaceri
72.085 RON -31.27% față de anul precedent
Profit net
49.382 RON +436.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
11.657 RON -50.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 104.881 RON. Profit: 9.212 RON

Cifra de afaceri: 104.881 RON. Profit: 9.212 RON

Cifra de afaceri
104.881 RON
Profit net
9.212 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
23.650 RON +4630% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9603 in Mun. Giurgiu (GIURGIU)

MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9603 in Mun. Giurgiu (GIURGIU)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9603, Giurgiu

MIMAKO TOTAL INVEST SRL
CUI: 38384715CAEN: 9603
Activ
GIURGIU, Sat Roata de Jos Com. Roata de Jos2017-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.372 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CHELFAN EOOD S.R.L.
CUI: 41259909CAEN: 9603
Activ
GIURGIU, Sat Mârşa Com. Mârşa2019-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.255 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9603, Giurgiu

FUNERARE ARCANU S.R.L.
CUI: 46953790CAEN: 9603
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2022-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.865 RON
Profit
140.272 RON
Angajati
1

Alte firme din Giurgiu

Activ
GIURGIU, Sat Malu Spart Orş. Bolintin-Vale2019-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.005.497 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DOMENIILE BOGDĂNESCU S.R.L.
CUI: 42035551CAEN: 1102
Activ
GIURGIU, Sat Izvoarele Com. Izvoarele2019-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.848 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DUAL CLEANING MASTERS S.R.L.
CUI: 42080366CAEN: 9691
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2020-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.215 RON
Profit
4.520 RON
Angajati
0
SPACE TOP SHOP S.R.L.
CUI: 41758470CAEN: 4791
Activ
GIURGIU, Sat Adunaţii-Copăceni Com. Adunaţii-Copăceni2019-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.807.665 RON
Profit
531.902 RON
Angajati
2
SILMAR CONSTRUCT INSTAL S.R.L.
CUI: 42299324CAEN: 4322
Activ
GIURGIU, Sat Herăşti Com. Herăşti2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
852.883 RON
Profit
65.728 RON
Angajati
5
LEXA HOME S.R.L.
CUI: 44626511CAEN: 1392
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2021-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.352 RON
Profit
164.242 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L.?

CUI-ul MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. este 42052935.

Unde este sediul MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L.?

MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. are sediul in Romania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Str. Negru Vodă, Mun. Giurgiu, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L.?

MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. in 2024?

In 2024, MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.000 RON.

Ce activitate are MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L.?

MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. are codul CAEN principal 9603.

Ce profit a inregistrat MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. in 2024?

MIHAI & MIRELA COMERŢ S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 100 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.