Activ

GEMIDRA TEAM S.R.L.

CUI: 42064611
CIF: 42064611
Reg. Com.: J2019005735231
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 decembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:38

Despre GEMIDRA TEAM S.R.L.

GEMIDRA TEAM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Pantelimon, judetul ILFOV, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GEMIDRA TEAM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 166.659 RON, in scadere fata de anul precedent (-43.2%). Profitul net inregistrat a fost de 32.723 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
166.659 RON
Venituri totale
167.409 RON
Cheltuieli totale
133.097 RON
Profit brut
34.312 RON
Profit net
32.723 RON
Marja profit net
19,63%
Active imobilizate
2.771 RON
Active circulante
249.102 RON
Stocuri
71.412 RON
Creanțe
88.000 RON
Casa & conturi bănci
89.690 RON
Capital propriu
118.522 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Int. Ciucaş nr. 3, 77145
Detalii adresaCorp C2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Int. Ciucaş nr. 3, 77145
Cod poștal: 77145
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Int. Ciucaş nr. 3, 77145
Detalii
Corp C2
Cod postal
77145
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.12.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
166.659 RON
Rezultat net
32.723 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 166.659 RON 293.448 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 167.409 RON 293.827 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 133.097 RON 206.122 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 34.312 RON 87.705 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 32.723 RON 85.559 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.771 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 249.102 RON 153.972 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 251.873 RON 153.972 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 71.412 RON 6.285 RON
CreanțeSume de încasat 88.000 RON 130.877 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 89.690 RON 16.810 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 133.351 RON 68.173 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 118.522 RON 85.799 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active251.873RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

52,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale251.873 RON
Datorii totale133.351 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,0 %Profit net / active totale
ROE
27,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,87 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
47,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 166.659 -43,2% față de anul precedent 167.409 133.097 34.312 -60,9% față de anul precedent 32.723 -61,8% față de anul precedent 0 0
2023 293.448 -1,2% față de anul precedent 293.827 206.122 87.705 -34,3% față de anul precedent 85.559 -33,1% față de anul precedent 0 0
2022 297.061 +46,9% față de anul precedent 297.759 164.339 133.420 +18,0% față de anul precedent 127.861 +18,7% față de anul precedent 0 0
2021 202.244 +103,2% față de anul precedent 202.409 89.330 113.079 +105,1% față de anul precedent 107.736 +105,9% față de anul precedent 0 0
2020 99.509 99.509 44.383 55.126 52.313 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.771 249.102 251.873 71.412 88.000 89.690
2023 0 153.972 153.972 6.285 130.877 16.810
2022 0 131.708 131.708 8.025 80.545 43.138
2021 0 108.049 108.049 0 75.144 32.905
2020 0 54.327 54.327 3.747 8.203 42.377
2019 183 517 700 0 0 517

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 133.351 +95,6% față de anul precedent 118.522 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 68.173 +1.790,0% față de anul precedent 85.799 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.607 128.101 Neraportat 1
2021 0 -100,0% față de anul precedent 108.049 Neraportat 0
2020 1.814 +262,8% față de anul precedent 52.513 Neraportat 0
2019 500 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GCGeorge-Augustin CanăfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 29209/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28004/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 166.659 RON. Profit: 32.723 RON

Cifra de afaceri: 166.659 RON. Profit: 32.723 RON

Cifra de afaceri
166.659 RON -43.21% față de anul precedent
Profit net
32.723 RON -61.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
133.351 RON +95.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 293.448 RON. Profit: 85.559 RON

Cifra de afaceri: 293.448 RON. Profit: 85.559 RON

Cifra de afaceri
293.448 RON -1.22% față de anul precedent
Profit net
85.559 RON -33.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
68.173 RON +1790.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 297.061 RON. Profit: 127.861 RON

Cifra de afaceri: 297.061 RON. Profit: 127.861 RON

Cifra de afaceri
297.061 RON +46.88% față de anul precedent
Profit net
127.861 RON +18.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.607 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 202.244 RON. Profit: 107.736 RON

Cifra de afaceri: 202.244 RON. Profit: 107.736 RON

Cifra de afaceri
202.244 RON +103.24% față de anul precedent
Profit net
107.736 RON +105.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 99.509 RON. Profit: 52.313 RON

Cifra de afaceri: 99.509 RON. Profit: 52.313 RON

Cifra de afaceri
99.509 RON
Profit net
52.313 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.814 RON +262.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGEMIDRA TEAM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Orş. Pantelimon (ILFOV)

GEMIDRA TEAM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Orş. Pantelimon (ILFOV)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.082026Mentiune · Buletin 29209/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GEMIDRA TEAM S.R.L.
CUI
42064611
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.08.2026
Registrul Comerțului
J23/5735/2019
EUID
ROONRC.J23/5735/2019
Sediu
Oraş Pantelimon, Jud. Ilfov, Intrarea CIUCAŞ, Nr. 3, Corp C2
Județ
Ilfov
Număr încheiere
613432
Data încheierii
03.08.2026
Număr dosar
2945416
Data dosarului
25.07.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Ovidiu Bugeag

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2945416 din 25.07.2026
  • Decizie asociat unic nr. 3 din 25.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 29209/2026 (PDF)
24.072026Mentiune · Buletin 28004/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.07.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GEMIDRA TEAM S.R.L.
CUI
42064611
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.07.2026
Registrul Comerțului
J23/5735/2019
EUID
ROONRC.J23/5735/2019
Sediu
Oraş Pantelimon, Jud. Ilfov, Intrarea CIUCAŞ, Nr. 3, Corp C2
Județ
Ilfov
Număr încheiere
588836
Data încheierii
23.07.2026
Număr dosar
2624651
Data dosarului
01.07.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Camelia Doina Pancu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Cerere de menţiune nr. 2624651 din 01.07.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 01.07.2026
  • Decizie asociat unic din 17.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2869565 din 20.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28004/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Ilfov

PAULA FASHION STYLE SRL
CUI: 29305968CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Chitila Orş. Chitila2011-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.940 RON
Profit
57.181 RON
Angajati
1
REVO CAR S.R.L.
CUI: 49279898CAEN: 4782
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2023-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.305 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FYBER SPEED S.R.L.
CUI: 40545120CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2019-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.943 RON
Profit
32.014 RON
Angajati
0
INNERBLOOM BRAND S.R.L.
CUI: 47604160CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2023-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.492 RON
Profit
30.341 RON
Angajati
1
RANIKIDS CLOTHING S.R.L.
CUI: 41055810CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2019-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.547 RON
Profit
20.314 RON
Angajati
1
NOHINO HEALTHCARE S.R.L.
CUI: 46384473CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2022-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.964 RON
Profit
11.524 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Ilfov

TWO FOXES ART S.R.L.
CUI: 42085525CAEN: 4712
Activ
SIBIU, Sat Biertan Com. Biertan2020-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.862 RON
Profit
61.268 RON
Angajati
1
AGMA HORECA S.R.L.
CUI: 42024951CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru2019-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.680 RON
Profit
28.373 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

HESTIA INVEST S.A.
CUI: 42061291CAEN: 6421
Activ
ILFOV, Sat Ostratu Com. Corbeanca2019-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
7.191 RON
Angajati
0
ANDRA CAR INOVATION S.R.L.
CUI: 42067758CAEN: 4781
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2019-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.843.026 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
SEVA ELECTRIC S.R.L.
CUI: 42117457CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2020-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.298.233 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
EASY AUTO RENTALS S.R.L.
CUI: 41601156CAEN: 7711
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NORD GARDEN REAL ESTATE S.R.L.
CUI: 42527414CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2020-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANTONIA KIDS S.R.L.
CUI: 36397344CAEN: 4771
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2016-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.638 RON
Profit
27.602 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GEMIDRA TEAM S.R.L.?

CUI-ul GEMIDRA TEAM S.R.L. este 42064611.

Unde este sediul GEMIDRA TEAM S.R.L.?

GEMIDRA TEAM S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Int. Ciucaş nr. 3, 77145, Orş. Pantelimon, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata GEMIDRA TEAM S.R.L.?

GEMIDRA TEAM S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GEMIDRA TEAM S.R.L. in 2024?

In 2024, GEMIDRA TEAM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 166.659 RON.

Cati angajati are GEMIDRA TEAM S.R.L.?

GEMIDRA TEAM S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GEMIDRA TEAM S.R.L.?

GEMIDRA TEAM S.R.L. are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat GEMIDRA TEAM S.R.L. in 2024?

GEMIDRA TEAM S.R.L. a inregistrat un profit net de 32.723 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.