Activ

TOP DEALER GREEN S.R.L.

CUI: 42068702
CIF: 42068702
Reg. Com.: J40/17806/2019
CAEN: 4669
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 decembrie 2019 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:35

Despre TOP DEALER GREEN S.R.L.

TOP DEALER GREEN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4669). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TOP DEALER GREEN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 173.560 RON, in scadere fata de anul precedent (-41.0%). Profitul net inregistrat a fost de 77.940 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a scazut de la 268.459 RON in 2020 la 173.560 RON in 2024. Datoriile raportate (210.691 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
173.560 RON
Venituri totale
173.560 RON
Cheltuieli totale
93.971 RON
Profit brut
79.589 RON
Profit net
77.940 RON
Marja profit net
44,91%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
356.380 RON
Stocuri
101.973 RON
Creanțe
232.489 RON
Casa & conturi bănci
21.918 RON
Capital propriu
145.689 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Viitorului nr. 112, 20616
Detalii adresaPARTER, BIROUL NR. 7

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Viitorului nr. 112, 20616
Cod poștal: 20616
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Viitorului nr. 112, 20616
Detalii
PARTER, BIROUL NR. 7
Cod postal
20616
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.12.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
173.560 RON
Rezultat net
77.940 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 173.560 RON 294.372 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 173.560 RON 341.025 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 93.971 RON 243.643 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 79.589 RON 97.382 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 77.940 RON 94.143 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 356.380 RON 490.362 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 356.380 RON 490.362 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 101.973 RON 180.040 RON
CreanțeSume de încasat 232.489 RON 239.781 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 21.918 RON 70.541 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 210.691 RON 136.565 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 145.689 RON 235.145 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active356.380RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

59,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale356.380 RON
Datorii totale210.691 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
21,9 %Profit net / active totale
ROE
53,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,69 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
40,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 173.560 -41,0% față de anul precedent 173.560 93.971 79.589 -18,3% față de anul precedent 77.940 -17,2% față de anul precedent 0 0
2023 294.372 -1,8% față de anul precedent 341.025 243.643 97.382 +190,0% față de anul precedent 94.143 +205,1% față de anul precedent 0 0
2022 299.840 +4,2% față de anul precedent 299.840 266.262 33.578 -81,6% față de anul precedent 30.854 -82,8% față de anul precedent 0 0
2021 287.756 +7,2% față de anul precedent 287.756 105.783 181.973 +13,5% față de anul precedent 179.440 +13,6% față de anul precedent 0 0
2020 268.459 268.459 108.075 160.384 157.949 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 356.380 356.380 101.973 232.489 21.918
2023 0 490.362 490.362 180.040 239.781 70.541
2022 0 586.753 586.753 41.499 381.971 163.283
2021 0 434.296 434.296 89.766 326.789 17.741
2020 0 396.311 396.311 0 264.102 132.209

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 210.691 +54,3% față de anul precedent 145.689 Neraportat 1
2023 136.565 +94,6% față de anul precedent 235.145 Neraportat 0
2022 70.177 -31,0% față de anul precedent 306.151 Neraportat 0
2021 101.659 -57,3% față de anul precedent 332.637 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 238.162 158.149 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 173.560 RON. Profit: 77.940 RON

Cifra de afaceri: 173.560 RON. Profit: 77.940 RON

Cifra de afaceri
173.560 RON -41.04% față de anul precedent
Profit net
77.940 RON -17.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
210.691 RON +54.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 294.372 RON. Profit: 94.143 RON

Cifra de afaceri: 294.372 RON. Profit: 94.143 RON

Cifra de afaceri
294.372 RON -1.82% față de anul precedent
Profit net
94.143 RON +205.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
136.565 RON +94.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 299.840 RON. Profit: 30.854 RON

Cifra de afaceri: 299.840 RON. Profit: 30.854 RON

Cifra de afaceri
299.840 RON +4.2% față de anul precedent
Profit net
30.854 RON -82.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
70.177 RON -30.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 287.756 RON. Profit: 179.440 RON

Cifra de afaceri: 287.756 RON. Profit: 179.440 RON

Cifra de afaceri
287.756 RON +7.19% față de anul precedent
Profit net
179.440 RON +13.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
101.659 RON -57.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 268.459 RON. Profit: 157.949 RON

Cifra de afaceri: 268.459 RON. Profit: 157.949 RON

Cifra de afaceri
268.459 RON
Profit net
157.949 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
238.162 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOP DEALER GREEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4669 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

TOP DEALER GREEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4669 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4669, Municipiul Bucureşti

TOP DEALER PINK S.R.L.
CUI: 45020148CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.591 RON
Profit
40.407 RON
Angajati
1
MET MARTEX S.R.L.
CUI: 13029491CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.070 RON
Profit
23.051 RON
Angajati
1
NEO T ENGINEERING S.R.L.
CUI: 49342553CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.924 RON
Profit
165.423 RON
Angajati
0
TML INDUSTRIAL CONSULTING SRL
CUI: 22167566CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.819 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EVA ROMANĂ RED S.R.L.
CUI: 43411956CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.480 RON
Profit
121.545 RON
Angajati
2
TOP DEALER BLACK S.R.L.
CUI: 42068680CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.560 RON
Profit
42.714 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4669, Municipiul Bucureşti

TOP DEALER WHITE S.R.L.
CUI: 42068710CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.196 RON
Profit
90.133 RON
Angajati
0
TOP DEALER RED S.R.L.
CUI: 42068648CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.911 RON
Profit
93.880 RON
Angajati
1
STIVBAZAR UTILAJE S.R.L.
CUI: 42086474CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.514.068 RON
Profit
440.480 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TOP DEALER PURPLE S.R.L.
CUI: 42068540CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SIMONA VAIDA MEDIC ATI S.R.L.
CUI: 42058431CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BUTUCELBERG S.R.L.
CUI: 42090467CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.896 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
XINHE COM IMPEX S.R.L.
CUI: 41897907CAEN: 4764
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.402.631 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
TEHNICVLOG MEDIA S.R.L.
CUI: 42262201CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.277 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BACKSTAGE LIGHTING S.R.L.
CUI: 39943610CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.308 RON
Profit
107.533 RON
Angajati
1
ACORN CAPITAL S.R.L.
CUI: 43744004CAEN: 6420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
111.390 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOP DEALER GREEN S.R.L.?

CUI-ul TOP DEALER GREEN S.R.L. este 42068702.

Unde este sediul TOP DEALER GREEN S.R.L.?

TOP DEALER GREEN S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Viitorului nr. 112, 20616, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TOP DEALER GREEN S.R.L.?

TOP DEALER GREEN S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TOP DEALER GREEN S.R.L. in 2024?

In 2024, TOP DEALER GREEN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 173.560 RON.

Cati angajati are TOP DEALER GREEN S.R.L.?

TOP DEALER GREEN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TOP DEALER GREEN S.R.L.?

TOP DEALER GREEN S.R.L. are codul CAEN principal 4669.

Ce profit a inregistrat TOP DEALER GREEN S.R.L. in 2024?

TOP DEALER GREEN S.R.L. a inregistrat un profit net de 77.940 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.